مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه بسته شدن استدلال با هدف رای دهندگان تاریخچه

بسته شدن استدلال روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه شدند بیشتر نسبت به تاریخ نسبت به نوسان نتیجه یک شانس نهایی برای نفوذ در افکار عمومی و مجموعه ای از رکورد قبل از او انتظار تبرئه در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا.

خانه دموکراتیک دادستان درو بر پدران موسس و حس مشترک به اصرار سناتور ها و آمریکایی ها – برای دیدن که تهمت اقدامات در حال جدا نیست اما یک الگوی رفتاری است که در سمت چپ بدون کنترل اجازه خواهد داد که او را به “تقلب” در سال 2020 انتخابات.

بیشتر:

نماینده دموکرات Adam Schiff که قطع به عنوان رهبری مدیر التماس کسانی که چند سناتور جمهوریخواه که باید اذعان مغلوب ساختن پیشی جستن تخلف در اوکراین مهم برای جلوگیری از یک “فراری ریاست جمهوری” و ایستادن برای گفتن “به اندازه کافی”.

“برای یک مرد مانند دونالد J مغلوب ساختن پیشی جستن آنها به شما یک درمان و به معنای برای شما به استفاده از آن. آنها به شما سوگند و آنها که برای شما به رعایت آن” شیف گفت. “ما ثابت کرده اند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گناه. در حال حاضر آیا بی طرف عدالت و محکوم کردن او را.”

رئیس جمهور دفاع در مقابله با دموکرات ها شده اند را به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن از زمان آغاز ریاست جمهوری خود هیچ چیز کوتاه از تلاش برای خنثیسازی 2016 انتخابات و سعی کنید به شکل یک بعدی به عنوان اوایل اولیه رای گیری آغاز می شود دوشنبه در آیووا.

“ترک آن را به رای دهندگان برای انتخاب” گفت: کاخ سفید مشاور پت Cipollone.

او خواستار پایان دادن به حزبی “عصر استیضاح”.

trum impeachment

در این تصویر از ویدئو در کاخ سفید, مشاور پت Cipollone صحبت می کند در طول بسته شدن بحث استیضاح محاکمه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن [سنا تلویزیون/AP Photo]

همه که سمت چپ به عنوان واکنش به تبرئه تهمت و اتهام که او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره است که برای آمریکایی ها برای تصمیم گیری در حال حاضر و در انتخابات نوامبر به عنوان سومین انتخابات ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در این کشور سابقه می آید ،

Impeachable جرم?

اکثر سناتورها اذعان خانه دموکراتیک مدیران باید اصل ثابت خود را در مورد. تهمت بود استیضاح در ماه دسامبر در دو اتهام: که او مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را شبیه هیچ دیگر رئیس جمهور در تاریخ زمانی که او تحت فشار قرار دادند, اوکراین به بررسی رقیب دموکرات و او پس از آن مسدود کنگره با آموزش دستیاران به سرپیچی از خانه احضاریه.

اما کلید جمهوری خواهان باید تصمیم رئیس جمهور نسبت به اقدامات اوکراین را به افزایش به سطح impeachable جرم است که حکم چشمگیر تحول سیاسی از اعتقاد و حذف از دفتر. خود را تبرئه چهار رای تمام شده است اما مطمئن باشید.

جمهوری خواه سناتور لامار الکساندر مارکو روبیو و راب پورتمن در میان کسانی که اذعان به نامناسب بودن تهمت اقدامات, اما گفت که آنها نمی خواهد رای به شنیدن بیشتر در شهادت یا به محکوم کردن.

“چه پیامی می کند که ارسال پرسید:” نماینده Hakeem Jeffries, خانه دادستان. او هشدار داد سناتور که برای مغلوب ساختن پیشی جستن “گذشته است مقدمه”. وی از سنا برای تحقق بخشیدن به آن را به شکست محکوم خواهد شد “اجازه می دهد تا رئیس جمهور سوء ایستاده”.

Trump impeachment

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات با هواداران در Des Moines, آیووا [Jonathan ارنست/رویترز]

سنا رسیدگی به مجموعه برابر جارو های سیاسی backstop به عنوان رای دهندگان در انتخابات روز دوشنبه انتخاب ریاست جمهوری دموکراتیک اولیه نامزدها و تهمت است که آماده برای ارائه دولت از آدرس اتحادیه روز سه شنبه در پیروزی او دامان قبل از کنگره است.

معلوم نیست اگر هیچ جمهوریخواه یا دموکرات سناتور سوگند به “بی طرفانه عدالت” خواهد شکست از حزب خط. یکی میانه رو دموکرات سناتور Joe Manchin گفت که او به شدت وزن آرا جلوتر است. او پیشنهاد کرد سرزنش ممکن است در آینده جایگزین.

خانه دموکرات پرده برداری قابل توجه در مورد محور در مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی در حال اجرا یک جایگزین در سیاست خارجی به خود جلب کرد که زنگ در بالاترین سطح است. به عنوان بخشی از “طرح” مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد $391m در کمک های آمریکا از اوکراین شکننده متحد مبارزه با روسیه برای خود شخصی و سیاسی به دست آوردن آنها استدلال کرد. این پول در نهایت منتشر شد پس از کنگره به مداخله کرد.

به عنوان قاضی جان رابرتز, ریاست, خانه مدیران باز با یک درخواست از نماینده Jason کلاغ دانشجوی سال اول و سابق ارتش رنجر: “ما نمی توانیم و نباید حس مشترک ما در درب.”

یک به یک دموکرات ها کشید و در زندگی خود تجربه به یاد سناتورهای آمریکایی و از ساده تفاوت بین درست و غلط در مورد علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

نماینده وال Demings سابق رئیس پلیس استدلال کرد که رئیس جمهور است و نه مانند رفتار کسی که بی گناه است. او هشدار داد که اگر سناتور نیست محکوم تهمت سعی خواهد کرد به “تقلب” دوباره در پیش از سال 2020 انتخابات است.

“شما ارسال خواهد شد وحشتناک پیام به ملت است که یکی می تواند با سوء استفاده از قدرت و تقلب و گسترش نادرست روایت” او به آنها گفت.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن افراد مشهور دفاع نصب بسته شدن آن استدلال رئیس جمهور خود را در حال حاضر ثبت مشاهدات خود را در توییتر که در آن او را تقبیح همه چیز – به عنوان او اغلب به عنوان یک “جعل”.

کنت استار سابق دادستان که تحقیقات رهبری به رئیس جمهور سابق بیل کلینتون را استیضاح و شکایت در مورد ناکافی بودن خانه دادستان’ “مسیر سریع” مورد.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow نشان داد سیاسی کلیپ از دموکرات ها خواستار استیضاح – به استدلال این بود که “برای اولین بار کاملا حزبی ریاست جمهوری استیضاح در تاریخ ملت ما و ما باید آن گذشته است.”

یک کلید تهمت وکیل Alan Dershowitz بود که مجبور به راه رفتن به عقب جارو دفاع از قدرت ریاست جمهوری در هفته گذشته استدلال به نظر نمی رسد.

لحظه تعیین کننده

تهمت می خواستم تبرئه امن قبل از او می رسد در کنگره برای دولت از آدرس اتحادیه سهشنبه, اما آن را نمی خواهد اتفاق می افتد.

سناتور حمل قدرت رای خود را به کتاب های تاریخ می خواست زمان بیشتری را استدلال خود را در سخنرانی های عمومی از مجلس سنا. کسانی که شروع شد بعد از ظهر دوشنبه و انتظار می رود همچنان تا روز چهارشنبه رای.

دادگاه گشوده بیش از نزدیک به دو هفته رسید یک لحظه تعیین کننده جمعه گذشته هنگامی که سناتور رای دادند در برابر تماس شاهدان و اسناد و مدارک. کلید جمهوری خواهان گفت: آنها به اندازه کافی شنیده بود. آن را تبدیل به اولین استیضاح محاکمه در این کشور بیش از 200 سال سابقه و بدون هر گونه شهود.

حتی وحی جدید از جان بولتون سابق کاخ سفید مشاور امنیت ملی که در آینده کتاب افشا اول خود را-حساب دست از تهمت سفارش تحقیقات را تحت تاثیر قرار نمی بر سناتور نیاز به بیشتر از شهادت.

بولتون گفت که او به نظر می رسد اگر او موفق به دریافت یک احضاریه اما اوباما گفت: مجلس باید با صدور احضاریه و سنا نمی خواهید برای طولانی کردن رسیدگی است.

دادستان متکی در 28,000 صفحه گزارش شده بیش از سه ماه از مجموعه مقالات در دموکراتیک-کنترل خانه از جمله دولتی و خصوصی از شهادت 17 شاهدان در میان آنها زمان و سفرای سابق و ملی با نزدیکی به اوکراین ببرند.

این مورد ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25 تماس با اوکراین که او مدعی شد “کامل”. دولت whistle-blower نگران تماس شکایت که موجب پرس و جو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>