مغلوب ساختن پیشی جستن امروز: مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد کمک های بیشتر برای کشاورزان تا زمانی که معاملات تجاری ‘به طور کامل پا زدن در’


تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در حمایت از کشاورزان و دامداران در کاخ سفید در آوریل 23, 2019.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: او می خواهم به کمک به کشاورزان ایالات متحده اگر آنها به آن نیاز دارند به آنها منتظر به تازگی به اتمام معاملات تجاری را به اثر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک توییت گفت: این کمک خواهد پرداخت “عظیم تعرفه پول آمدن به ایالات متحده آمریکا!”

او در انتخابات سال تعهد آمد و به عنوان یک ایالات متحده دیده بان شد باز یک بررسی از دولت حدود 28 میلیارد دلار کمک مالی برای کشاورزان آسیب توسط جنگ تجاری میان اتهامات پول بود جناح همانطور که نیویورک تایمز گزارش شده است.

در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, اسکات هاج سر از مالیات-تحقیقات سیاست سازمان مالیاتی بنیاد گفت: این تعرفه ها که در حال صدمه زدن به کشاورزان ایالات متحده در وهله اول. یک پایه مالیات بر تجزیه و تحلیل نشان داد که دولت تحمیل کرده است حدود 80 میلیارد دلار از مالیات های جدید بر آمریکایی ها با وضع تعرفه بر روی هزاران تن از محصولات.

در حال حاضر به عنوان خوانده شده: قیمت ذرت و دیگر مزرعه کالا گرفته اند یک شیب. این یک فرصت برای خرید.

ثبت نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن امروز و بیشتر MarketWatch خبرنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>