مغلوب ساختن پیشی جستن امروز: مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا رستوران, گردشگری مدیران به عنوان دولت رزین coronavirus بسته محرک


گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در روز دوشنبه. سهشنبه, او را به صحبت کردن با مدیران از صنايع مختلف در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است جلسه بیشتر با تلفن — با مدیران صنایع مختلف در روز سه شنبه به دولت او آغاز می شود فرشهای عظیم اقتصادی-طرح محرک به قانونگذاران آمریکا در تلاش برای نرم کردن ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل دیدار با مدیران از رستوران و گردشگری صنایع و همچنین با عرضه خرده فروشان و عمده فروشان کاخ سفید گفت. تنها گردشگری جلسه برنامه ریزی شده بود به فرد در کاخ سفید گفت.

این جلسات می آیند به عنوان وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شد بنا به گزارش تبادل جمهوری خواهان مجلس سنا در حدود 850 میلیارد بسته محرک. وال استریت ژورنال گزارش داد که این طرح شامل حدود 50 میلیارد دلار برای صنعت هواپیمایی و همچنین میلیاردها دلار به طور کلی محرک است که می تواند شامل حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد.

رستوران ها سخت خواهد بود-برخورد با محدودیت های اعمال شده در سراسر چندین متحده است. در ماه فوریه کافه ها و رستوران ها ارسال شده 0.5% کاهش در فروش و این که تنها به بدتر. برخی از ایالت ها باید دستورات آنها را به نزدیک و تنها در خدمت takeout.

سهام ایالات متحده بودند چنگ پشت سهشنبه پس از میانگین صنعتی داو جونز از دست 3,368 امتیاز یا 12.34% در دوشنبه سوم آن بدترین روز در تاریخ است. داو DJIA +2.86% شد تا حدود 125 امتیاز در اواخر معاملات صبح. این Invesco پویا تفریح و سرگرمی ETF PEJ, -3.23%, که شامل سهام و رستوران ها و استراحتگاه و خطوط هوایی پایین بود بیش از 5 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>