مغلوب ساختن پیشی جستن امروز: اینجا چرا تهمت می گوید او از مطالعه حذف انگلیس از سفر بان کی مون


ساموئل کروم/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد یک خانه لایحه به آدرس coronavirus.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت او از مطالعه حذف انگلستان از سفر بان کی مون پس از این کشور در حال انجام یک “کار بسیار خوب” — حتی به عنوان موارد وجود افزایش یافت و دو نفر کشته شدند.

در دفتر بیضی ظاهر با نخست وزیر ایرلند تهمت همچنین گفت که او مخالف یک خانه بیل در پاسخ به coronavirus پیوستن به یک بالا خانه جمهوریخواه و نور امید برای اندازه گیری به تصویب رسید در شکل فعلی آن است.

خانه لایحه را تضمین کند برنامه هایی مانند کمک های غذایی و به طور موقت مرخصی استعلاجی و همچنین به عنوان را رایگان coronavirus تست به طور گسترده ای در دسترس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این لایحه خطاب نامربوط مسائل. خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی کالیفرنیا از حزب جمهوری خواه توییتی پنج شنبه که او نمی خواهد حمایت آمریکا’ coronavirus لایحه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات یک روز پس از او در اعمال محدودیت بر اتباع خارجی ورود به آمریکا از اروپا به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اقدامات برای حمایت از کسب و کارهای کوچک نهفته coronavirus بیماری همه گیر.

انگلستان و ایرلند معاف هستند. “این رو هم مرز است. آن را بسیار قوی خواهد بود. و آنها در حال انجام یک کار بسیار خوب است. آنها لازم نیست که مقدار عفونت در این مرحله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد انگلستان

ایرلند است البته یک جمهوری مستقل است که توسط یک دولت عضو اتحادیه اروپا و نه بخشی از انگلستان به عنوان او صحبت کرد تهمت نشسته بود کنار ایرلندی taoiseach لئو Varadkar.

رویترز گزارش داد که بریتانیا موارد coronavirus بودند تا 29 درصد به 590 طی 24 ساعت به عنوان تلفات وجود دارد افزایش به 10.

سهام ایالات متحده سقوط دوباره پنج شنبه, تحریک مدار شکن به طور موقت متوقف تجارت برای دومین بار در این هفته است. S&P 500 شاخص SPX -9.51% و نزدک کامپوزیت COMP -9.43% نگاه کرد به احتمال زیاد برای پیوستن به میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -9.99% در پایان 11 سال بازار گاو نر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او معتقد بود بازار سهام خواهد گزاف گویی.

داو صنعتی بود را بیش از 2100 امتیاز با لحظات باقی مانده در جلسه پنجشنبه.

ثبت نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن امروز و بیشتر MarketWatch خبرنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>