مغلوب ساختن پیشی جستن به شیر سفیر آمریکا در آلمان به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی

سرسخت تهمت حامی در خدمت به عنوان سفیر ایران در آلمان از سال 2018 است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به نام ریچارد Grenell کنونی آمریکا سفیر ایران در آلمان به اقدام مدیر اطلاعات ملی دو سطح ارشد مدیریت منابع تایید به ABC News.

53 سال سرسخت تهمت حامی که در خدمت به عنوان سفیر در برلین پس از 8 مه 2018. او با تایید سنای آمریکا در یک 56-42 رای در آوریل 26 سال 2018 است.

Grenell تبدیل خواهد شد اولین همجنسگرا عضو کابینه مصرف بیش از برای یوسف مگوایر. خود را به طور موقت واگذاری است پس از انقضای خدمت به عنوان سرپرست DNI از دن کت استعفا داد Aug. 15.

میشیگان بومی نیز سخنگوی سابق در سازمان ملل متحد کار می کرد و در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری از سوی دیگر ، میت رامنی جمهوریخواه ایالت یوتا است.

با توجه به ABC News’ سوابق در سپتامبر. 14, 2019, Grenell پیوست رئیس جمهور در کاخ سفید برای صرف شام با فرد و سیندی Warmbier که پسر اتو در مدت کوتاهی پس از آزادی از اسارت در کره شمالی در ماه ژوئن 2017.

Grenell دریافت مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی از دانشگاه هاروارد و تکمیل مدرک کارشناسی در دانشگاه مژده در Springfield, Missouri, با توجه به, بیوگرافی, نوشته شده در وزارت امور خارجه وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>