منابع: ترامپ برای مطرح کردن نامزد جایگزینی روث بادر گینزبورگ در روزهای آینده

این منابع فهرست نامزدهای بالقوه را بسیار کوتاه و از جمله حداقل یک زن توصیف می کنند. قاضی مدار ایالات متحده امی کنی بارت به عنوان یک مدعی پیشرو دیده می شود، دو منبع به ای بی سی نیوز می گویند.

از ترامپ در مورد مرگ گینزبورگ پس از ترک تجمع مبارزاتی جمعه شب خود در مینه سوتا پرسیده شد و گفت که از عبور او آگاه نیست. دادگاه اعلام کرد اين عدالت ۸۷ ساله روز جمعه پس از نبرد با سرطان لوزالمعده درگذشت.

“وای. من اينو نميدونستم . من فقط — شما الان برای اولین بار به من می گویید.» اون زندگي شگفت انگيزي رو رهبري کرد ديگم چي ميتوني بگي؟ اون زن فوق العاده اي بود چه موافقید و چه نکنید، او زنی شگفت انگیز بود که زندگی شگفت انگیزی را رهبری می کرد. راستش از شنيدنش ناراحتم از شنیدن این حرف ناراحتم.»

منابع افزودند میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا در حال حاضر پس از اعلام خبر عبور گینزبورگ با اعضای قفقاز جمهوری خواه در ارتباط بوده است. سنا فقط به اکثریت ساده ای برای تأیید یک نامزد نیاز دارد و جمهوری خواهان در حال حاضر ۵۳ کرسی را در اختیار دارند.

مک کانل از آوردن نامزد باراک اوباما، رئیس جمهور وقت آمریکا برای جایگزینی آنتونین اسکالیا در سال ۲۰۱۶ – مریک گارلند – برای رای گیری به زمین خودداری کرد، اما گفت که این بار نیز همین کار را نخواهد کرد.

PHOTO: Senate Majority Leader Mitch McConnell, R-Ky., talks to reporters following the weekly Republican policy luncheon in the Hart Senate Office Building on Capitol Hill, Sept. 15, 2020 in Washington, D.C.

میچ مک کانل، رهبر اکثریت سنا، آر-کی، در پی ناهار هفتگی سیاست جمهوری خواهان در ساختمان دفتر سنای هارت در کاپیتول هیل، ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ در واشینگتن دی سی با خبرنگاران گفتگو می کند.

میچ مک کانل، رهبر اکثریت سنا، آر-کی، در پی ناهار هفتگی سیاست جمهوری خواهان در ساختمان دفتر سنای هارت در کاپیتول هیل، ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ در واشینگتن دی سی با خبرنگاران گفتگو می کند.

“در آخرین انتخابات میان دوره ای قبل از مرگ عدالت اسکالیا در سال ۲۰۱۶، آمریکایی ها اکثریت سنای جمهوری خواه را انتخاب کردند زیرا ما متعهد شدیم که آخرین روزهای دوره دوم ریاست جمهوری لنگ اردک را بررسی و متعادل کنیم. ما به قولمون عمل کرديم . از دهه ۱۸۸۰ هیچ سنایی نامزد دیوان عالی رئیس جمهور مخالف حزب را در یک سال انتخابات ریاست جمهوری تأیید نکرده است.» مک کانل در بیانیه ای در پی مرگ گینزبورگ گفت.

“در مقابل، آمریکایی ها اکثریت ما را در سال ۲۰۱۶ دوباره انتخاب کردند و آن را در سال ۲۰۱۸ گسترش دادند زیرا ما متعهد شدیم که با رئیس جمهور ترامپ کار کنیم و از دستور کار او به ویژه انتصابات برجسته او به قوه قضائیه فدرال حمایت کنیم. بار دیگر به وعده خود عمل خواهیم کرد.» “نامزد رئیس جمهور ترامپ رای گیری در کف سنای ایالات متحده آمریکا دریافت خواهد کرد.”

ترامپ در مارس ۲۰۱۶ به سی ان ان گفت که معتقد است رئیس جمهور بعدی – احتمالاً او – باید نامزد را انتخاب کند، نه اوباما.

او در ۱۶ مارس ۲۰۱۶ به «روز نو» گفت: «من فکر می کنم رئیس جمهور بعدی باید انتخاب کند و فکر می کنم نباید جلو بروند.» “و من معتقدم که من تقریبا در راستای آنچه جمهوری خواهان می گویند. من فکر می کنم که رئیس جمهور بعدی باید انتخاب کند. ما فاصله خیلی زیادی برای صبر کردن نداريم.»

سن لیندزی گراهام، آر-اس.سی، تا آنجا پیش رفت که بگوید جمهوری خواهان در یک سخنرانی از زمین در سال ۲۰۱۶ رسماً رویه ها را تغییر داده بودند و در صورت بالا رفتن یک نقطه دیوان عالی کشور در سال ۲۰۲۰، ویدئو را پس می گرفت.

او می گوید: «اگر در سال ۲۰۱۶ یک رئیس جمهور جمهوری خواه وجود داشته باشد و جای خالی در آخرین سال دوره اول رخ دهد، می توانید بگویید لیندزی گراهام گفت بیایید اجازه دهیم رئیس جمهور بعدی، هر که باشد، آن نامزدی را انجام دهد و شما می توانید از حرف های من علیه من استفاده کنید و کاملاً درست می گویید.» “ما امروز داريم اينجا سابقه داريم”

کتی آربرگ سخنگوی دیوان عالی کشور می گوید: «عدالت کاردانی روث بادر گینزبورگ عصر امروز در محاصره خانواده اش در خانه اش به دلیل عوارض سرطان لوزالمعده متاستاتیک درگذشت.»

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>