مغلوب ساختن پیشی جستن به فرمانداران: ‘تسلط’ جورج فلوید معترضان – زنده

  • ایالات متحده گریبانگیر توسط یک آخر هفته از اعتراض به مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که روز دوشنبه در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا و خشونت پلیس در سراسر کشور.
  • معترضان خواستار چهار افسران درگیر بود متهم در Floyd مرگ است. تا کنون تنها یک افسر سفید پوستی درک چوین که به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان مرد التماس کرد: “من نمی توانم نفس بکشم” – بازداشت شده است. او متهم شده بود روز جمعه سوم-قتل عمد و قتل نفس.
  • در پاسخ به تقاضا از معترضان و فلوید خانواده, مینه سوتا, دادستان کل کیت الیسون منجر خواهد شد دادستان است. الیسون که سیاه و سفید است که به استفاده از هر منبع موجود را “عدالت” برای جورج فلوید.
  • کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس برآورده شده است, در زمان, با بیش از حد زور توسط مقامات. دو افسر از کار اخراج شدند بیش از آخر هفته در آتلانتا و جورجیا برای کشیدن دو نفر از یک ماشین و پرتاب آنها را به زمین. ویدئوها نشان داده اند پلیس را هدف قرار عصبانی اما مسالمت آمیز معترضان با گاز اشک آور و گرز. روزنامه نگاران نیز هدفمند توسط پلیس.
  • معترضان همچنان مصمم توسط حکومت و حضور آمریکا گارد ملی در برخی از شهرستانها. برخی از صلح آمیز تظاهرات خشونت تبدیل شد, با غارت و خرابکاری به عنوان شب خروشان ،

آخرین به روز رسانی

جمعه, ژوئن 1

17:55 GMT – مستقل معاینات پزشکی: فلوید درگذشت به علت خفگی

وکلای مدافع فلوید خانواده گفت که مستقل بازرسان پزشکی که در انجام یک کالبد شکافی فلوید مشخص است که خفگی از فشار پایدار علت مرگ بود.

“مشهور جهان پزشکی, معاینه دکتر مایکل بادن و دکتر Allecia ویلسون در بر داشت شیوه آقای فلوید مرگ شد, قتل ناشی از خفگی به دلیل گردن و پشت فشرده سازی است که منجر به عدم جریان خون به مغز. فشار پایدار در سمت راست از آقای فلوید را شریان کاروتید مانع جریان خون به مغز و وزن خود را در پشت مانع توانایی خود را به نفس” یک بیانیه از وکلا به عنوان خوانده شده. “مستقل محققین دریافتند که وزن در پشت دستبند و موقعیت بودند و عوامل کمک کننده به دلیل آنها اختلال در توانایی آقای فلوید دیافراگم را به تابع. از همه شواهد پزشکان گفت: آن را در حال حاضر به نظر می رسد آقای فلوید درگذشت و در صحنه است.”

بادن نزدیک به وین گفت که چیزی که آنها پیدا شد “مطابق با آنچه که مردم می گویند. وجود دارد هیچ دیگر موضوع سلامت است که می تواند و یا منجر به مرگ شود.”

16:00 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن تماس فرماندار ضعیف خواستار سرکوب

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه تمسخر ملت فرمانداران به عنوان “ضعیف” و خواستار تشدید سرکوب معترضان پس از یک شب دیگر از خشونت در ده ها تن از شهرستانها آمریکا است.

Trump

مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود یک اطلاعیه درباره ما روابط تجاری با چین و هنگ کنگ به عنوان مشاور امنیت ملی رابرت o’brien, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گوش دادن در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده 29 مه سال 2020 است. رویترز/جاناتان ارنست/فایل عکس [-]

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به فرمانداران در یک کنفرانس ویدئویی با اجرای قانون و امنیت ملی مقامات گفتن رهبران محلی آنها “مجبور به گرفتن بسیار سخت تر” در سراسر کشور در میان اعتراض و انتقاد خود را پاسخ.

“بسیاری از شما ضعیف هستند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما باید به دستگیری مردم است.”

15:50 GMT – بایدن به برگزاری میزگرد با شهرداران

جو بایدن خواهد شد برگزاری یک میزگرد با چند شهرداران که شهرهای آسیب دیده اند و ناآرامی بیش از آخر هفته.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خواهد شد برگزاری یک رویداد مجازی دوشنبه با رهبران آتلانتا و شیکاگو, لس آنجلس, و, St Paul, Minnesota.

بایدن شروع روز خود را در دیدار با رهبران جامعه در عمدتا آفریقایی آمریکایی کلیسا در ایالت دلاور.

15:45 GMT – DC تحمیل 7بعد از ظهر حکومت نظامی

منطقه کلمبیا شهردار موریل Bowser خود است تحمیل 7بعد از ظهر حکومت نظامی دوشنبه و سه شنبه پس از سه روز تظاهرات که برخی از آنها خشونت تبدیل شد

یک 11pm حکومت نظامی شده بود در محل یکشنبه شب. اما خشونت هنوز هم تشدید با معترضان محیط, آتش سوزی, شکستن پنجره ها و غارت کسب و کار. وجود دارد و درگیری با پلیس که با استفاده از اسپری فلفل و اقدامات دیگر به سعی کنید به شکستن تظاهرات.

15:10 به وقت تهران – در جایی که باید اعتراض می گیرد.

Made with Flourish

14:09 GMT – عکس از روز یکشنبه در اعتراض به خشونت پلیس

A weeping protester confronts police during nationwide unrest following the death in Minneapolis police custody of George Floyd, in Raleigh, North Carolina, U.S. May 30, 2020. Picture taken May 30, 20

یک گریه تظاهرات در برابر پلیس در سراسر کشور ناآرامی های پس از مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در رالی کارولینای شمالی [Jonathan دریک/رویترز]

A man holds a flag as police disperse demonstrators during a protest amid nationwide unrest following the death in Minneapolis police custody of George Floyd, in Washington, U.S., May 31, 2020. REUTER

یک مرد دارای یک پرچم به عنوان پلیس متفرق کردن تظاهرکنندگان در جریان اعتراض در سراسر کشور در میان ناآرامی های پس از مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید, در واشنگتن, DC [جیم Bourg/رویترز]

Protesters kneel in front of New York City Police during a march to honor George Floyd in Manhattan on May 31, 2020 in New York City. Protesters demonstrated for the fourth straight night after video

معترضان زانو زدن در مقابل پلیس شهر نیویورک در طول ماه مارس به افتخار جورج فلوید در شهر نیویورک [John Moore/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

Demonstrators chant during a gathering to protest the recent death of George Floyd on May 31, 2020 in Seattle, Washington. Protests due to the recent death of George Floyd took place in Seattle and it

تظاهرکنندگان در سیاتل, واشنگتن, شعار, در طول یک گردهمایی در اعتراض به مرگ های اخیر جورج فلوید [دیوید رایدر/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

Demonstrators put their hands behind their heads as they stand in front of San Diego Police in San Diego, California on May 31, 2020, to protest against the death of Minneapolis man George Floyd. Nume

تظاهر کنندگان با قرار دادن دست خود را پشت سر خود را به عنوان آنها ایستاده در مقابل سن دیگو پلیس در سان Diego کالیفرنیا [آریانا Dreshler/خبرگزاری فرانسه]

A black man and a white woman hold their hands up in a front of police officers in downtown Long Beach on May 31, 2020 during a protest against the death of George Floyd, an unarmed black man who died

یک مرد سیاه و زن سفید نگه داشتن دست خود را در مقابل افسران پلیس در مرکز شهر لانگ بیچ کالیفرنیا [Apu گومز/خبرگزاری فرانسه]

14:00 GMT – فلوید خانواده به انتشار یافته های حاصل از کالبد شکافی مستقل

وکیل برای جورج فلوید بود که مجموعه به اعلام نتايج دوشنبه مستقل کالبد شکافی به مرگ او یک هفته پیش پس از یک مینیاپولیس افسر خود را برگزار زانو در Floyd گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است.

فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که در دستبند در آن زمان پس از درگذشت سفید افسر نادیده گرفته و اطرافیان فریاد به او را در حالی که همچنین نادیده گرفتن فلوید گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد. مرگ او دستگیر شده در شهروند ویدئو برانگیخته روز از تظاهرات در مینیاپولیس است که با گسترش به شهرستانها در سراسر ایالات متحده است.

یک مقام رسمی کالبد شکافی در هفته گذشته گفت: ترکیب اثر بودن مهار پتانسیل باده در Floyd را از سیستم خود در زمینه مسائل مربوط به سلامت از جمله بیماری های قلبی به احتمال زیاد منجر به مرگ او. هیچ جزئیات دیگری در مورد مسکرات و سم شناسی نتایج هفته طول می کشد. در 911 تماس کشید که پلیس تماس گیرنده در توصیف این مرد مظنون به پرداخت با پول تقلبی به عنوان “بدجور مست و او را در کنترل خود را.”

شکایت کیفری اشاره کرد که معاینات پزشکی گزارش مقدماتی اما گفت: “کالبد شکافی “نشان داد هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق.”

بن Crump وکیل به نمایندگی فلوید خانواده به زودی اعلام برنامه های کمیسیون به خانواده خود کالبد شکافی.

13:55 GMT – راننده کامیون دستگیر و به ظن حمله

مقامات می گویند که راننده یک نیمه که نورد به میان هزاران نفر از مردم در اثر یک بسته مینیاپولیس آزادراه در اعتراض به مرگ جورج فلوید بازداشت شده است به ظن حمله.

مقامات گفته بود آن را به نظر می رسد هیچ کس صدمه دیده بود یکشنبه اما برخی از شاهدان گفت: یک تعداد انگشت شماری از افرادی که در بزرگراه بین ایالتی 35W در نزدیکی مرکز شهر, مینیاپولیس, به دنبال مراقبت های پزشکی خود را. مقامات گفتند آنها نمی تواند تایید کند که.

Minneapolis semi truck

یک کامیون که رانده شد به یک تجمع در اعتراض به مرگ جورج فلوید در I-35W پل در مینیاپولیس آمریکا [رفتن ناکامورا/رویترز]

اتوبان بود در میان بسیاری از تعطیل در منطقه مینیاپولیس برای دومین شب متوالی به عنوان مقامات تحمیل یک 8pm حکومت نظامی و به دنبال آن را مشکل تر برای معترضان به حرکت در اطراف.

اطرافیان تصویری نشان داد که جمعیت فراق ثانیه قبل از نیمه نورد از طریق سپس تانکر به تدریج کاهش یافته و تظاهرکنندگان swarmed کامیون.

ایمنی عمومی کمیسر جان هارینگتون روز یکشنبه گفت که آن را در ابتدا به نظر می رسد از ترافیک دوربین فیلم که نیمه بود و در حال حاضر در آزادراه قبل از سنگر گرفتند تا در 5 بعد از ظهر. دولت اصلاحات کمیسر پل Schnell گفت: در جلسه بعد که کامیون رفت و در اطراف ترافیک مانع به ماندن در جاده ها است.

خواندن بهاییان در اینجا.

13:50 GMT – UK PM دفتر: حمله به روزنامه نگار “بسیار مورد’

بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون سخنگوی میگه دستگیری و ضرب و جرح بر روی روزنامه نگاران پوشش اعتراضات در ایالات متحده هستند “بسیار مورد.”

جیمز شل گفت: “روزنامه نگاران در سراسر جهان باید به انجام کار خود را و نگه مقامات به حساب و بدون ترس از دستگیری و یا خشونت.”

او گفت: خشونت از گذشته چند شب بود “بسیار نگران کننده” و اشاره کرد: “مردم باید اجازه اعتراض مسالمت آمیز”.

شل گفت: “این فیلم از جورج فلوید مرگ بود عمیقا ناراحت و افکار ما هستند با تمام کسانی که آسیب دیده اند.”

و اشاره کرد که یک افسر پلیس شده است به اتهام قتل, او گفت: “ما امیدواریم و انتظار عدالت انجام شود.”

13:45 GMT – لویی پلیس کشتن یک

رئیس پلیس لوئیزویل, کنتاکی می گوید افسران پلیس و ما سربازان گارد ملی اجرای حکومت نظامی در لوییویل کشته شدن یک مرد در اوایل روز شنبه به هنگام بازگشت از آتش سوزی پس از کسی که در یک گروه بزرگ از کار اخراج آنها ،

لویی مترو رئیس پلیس استیو کنراد تایید تیراندازی در اطراف اتفاق افتاد 12:15am می باشد در خارج از کسب و کار در غرب برادوی که در آن پلیس و گارد ملی به نام شده بود به شکستن یک گروه بزرگی از مردم جمع آوری و در سرپیچی از این شهر مقررات منع رفت و آمد.

کسی اخراج یک شات در آنها و ماموران آتش بازگشت رئیس گفت. معلوم بود که آیا فرد کشته است که از سوی مجریان قانون است.

اعتراضات پیاپی در لوییویل بر اثر تیراندازی Breonna تیلور 26 ساله تکنسین اورژانس پزشکی که به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر که زدم پایین درب جلو او و همچنین مرگ جورج فلوید.

____________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش تظاهرات در آمریکا بیش مرگبار دستگیری جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا. این است Laurin-ویتنی Gottbrath در لوئیزویل ،

در اینجا چند چیز را به گرفتن بر روی:

  • جورج فلوید, گزارشی 46 ساله با مرد سیاه, درگذشت, روز دوشنبه پس از یک افسر سفید پوستی استفاده می شود زانو خود را به پین فلوید گردن به زمین برای نزدیک به نه ساعت. فلوید شنیده می شود در یک تماشاچی ویدئو بارها و بارها شفاعت با ماموران گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” او در نهایت می شود حرکت با افسر زانو هنوز در گردن او. (شما می توانید اطلاعات در مورد حادثه مرگبار در اینجا.)
  • چهار افسران درگیر در این حادثه از کار اخراج شدند. درک چوین سفید افسر که دوخته فلوید پایین, بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. معترضان خواهان سه نفر دیگر از افسران متهم می شود به عنوان به خوبی.
  • تظاهرات – برخی از خشونت – باید پس از فوران در سراسر کشور به تظاهرات زنان برای عدالت برای فلوید و همه غیر مسلح سیاه, افراد کشته شده توسط پلیس.

به روز رسانی از روز یکشنبه تظاهرات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>