مغلوب ساختن پیشی جستن به گسترش گارد ملی را COVID-19 ماموریت پس از دو حزبی فشار

ABC News Corona Virus Government. Response

رئیس جمهور در مواجهه با فشار از سیاستمداران و مقامات دفاعی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را گسترش استفاده از تقریبا 46,000 ملی Guardsmen در حال حاضر کمک به کشورهای در سراسر کشور در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس به اواسط ماه اوت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی تصمیم خود را به کشیدن گارد ملی را به عنوان 32 سفارشات روز پنج شنبه پس از مقامات وزارت دفاع گفت: خدمات خود را به احتمال زیاد خواهد بود و نیاز بیشتر به تابستان و سیاستمداران شکایت کرده است که برخی از guardsmen را به دقت از دست آموزشی و مزایای بازنشستگی تحت اصلی ژوئن 24 قطع.

برای guardsmen فعال اواخر مارس 24 ژوئن پایان تاریخ را قرار داده و آنها را یکی بعد از 90 روز نیاز به دریافت یک درصد از Post-9/11 GI Bill مزایای آموزش و پرورش و به جمع آوری بازنشستگی پرداخت سه ماه قبل از تبدیل از 60 سال به عنوان استاندارد است.

در صدای جیر جیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که گسترش سفارشات این هفته است.

وزیر دفاع علامت Esper قبلا حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه گارد ملی تکالیف تا زمانی که آنها هنوز هم در خدمت یک هدف.

“اگر آنها معتبر ماموریت انتساب تایید توسط FEMA نظر من این است که ما باید گسترش کسانی که تور وظیفه” Esper گفت: در هفته گذشته. “من فکر می کنم آن را درست انجام دهد.”

در روز پنج شنبه Esper توییتی تایید خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم ارائه خود را “کامل پشتیبانی می کند.”

رئیس گارد ملی اداره ژنرال جوزف Lengyel نیز پشتیبانی می کند مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم.

“من خوشحالم برای دیدن جیر” Lengyel گفت: “این فقط بد اپتیک و کسب و کار به قطع کردن مردم در 89 روز است.”

Lengyel نیز گفت: کار guardsmen خواهد بود به احتمال زیاد مورد نیاز دیگر به هر حال.

“وجود دارد گسترده است به رسمیت شناختن است که نیاز به نگه داشتن اعضای گارد ملی در وظیفه به مبارزه با این ویروس وجود دارد فراتر از 24 ژوئن,” او گفت:.

هفته گذشته یک گروه دو حزبی از 125 اعضای کنگره اعم از جمهوری خواه مارکو روبیو سناتور. به دموکرات ایالت و سناتور ” ریچارد بلومنتال امضا نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن Esper و سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر پیتر Gaynor التماس آنها را گسترش منافع ملی Guardsmen در پاسخ به بحران است.

“ما شما را تشویق به فراگیر از همه گیر پاسخ وابسته نظامی خدمات به اطمینان حاصل شود که گارد ملی پرسنل در حال نامناسب مانع از دسترسی به مزایای به دست آمده توسط خود سرویس” در این نامه به عنوان خوانده شده.

از ماه مارس اعضای گارد ملی کمک کرده اند متحده راه اندازی و اجرای coronavirus تست سایت های ارائه حیاتی غذا و تجهیزات و در برخی موارد داده اند مستقیم مراقبت های آلوده به شهروندان است.

ABC News’ الیزابت مک لافلین کمک به این گزارش.

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>