تهمت و تهدید دائمی یخ که بودجه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که به طور دائم متوقف کردن کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی (WHO) اگر آن را مرتکب نشده به “اساسی پیشرفت” در عرض 30 روز.

در نامه ای به Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که تهمت انتقاد از آنچه او گفته بودند تکرار “اشتباه” در سازمان بهداشت جهانی را از دست داده و از شیوع کروناویروس. “تنها راه رو به جلو برای [که] اگر آن را در واقع می تواند در نشان دادن استقلال از چین” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

بیشتر:

“اگر کسی که مرتکب نشده به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده من را به توقف موقت از ایالات متحده کمک های مالی به این که دائمی و تجدید عضویت ما,” او گفت: در نامه نوشته شده در توییتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق ما را به کمک به کسانی که در ماه گذشته آن را متهم به ترویج چین را “دروغ” در مورد شیوع کروناویروس. مقامات در سازمان ملل متحد سازمان بهداشت باید رد این اتهامات و چین می گوید از آن شده است شفاف و باز است.

در نامه خود تهمت ذکر شده آنچه او گفته شد نمونه هایی از این که کاستی در مدیریت این بیماری همه گیر از جمله نادیده گرفتن گزارش های اولیه از ظهور ویروس.

او را متهم به سازمان ملل متحد بدن غارنوردی در به فشار کاهش به اعلام جدید کروناویروس یک اورژانس بهداشت جهانی در روز اولیه از وقوع. او در ادامه به انتقاد از این که برای ستایش چین “شفافیت” با وجود گزارش های پکن به حال مجازات تعدادی از پزشکان در ووهان به کانون شیوع برای صحبت کردن در مورد عفونت های ویروسی در اواخر ماه دسامبر.

تلخ اختلاف

ایالات متحده و چین در حال قفل شده است به طور فزاینده ای تلخ اختلاف در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 300,000 مردم آورده و اقتصاد جهانی متوقف. منتقدان می گویند تهمت که قبلا ستایش چین پاسخ در تلاش برای منحرف کردن توجه خود را از دست زدن به این بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا است که رنج می برد تا کنون بالاترین مرگ و میر.

این است که در حال حاضر متمایل به تماس از بسیاری از کشورهای عضو آن برای راه اندازی مستقل پروب به چگونه آن را مدیریت بین المللی پاسخ به این بیماری همه گیر. این کاوشگر است و انتظار می رود برای ریختن به نور در ریشه های ویروس و چین اولیه دست زدن به شیوع.

در طول یک جلسه مجازی که سالانه مجمع زودتر در دوشنبه Tedros اذعان شده است کاستی ها و به مجمع گفت: استقبال از او خواستار یک بررسی.

“همه ما باید درس بگیرند از این بیماری همه گیر. هر کشور و هر سازمان باید به بررسی خود را پاسخ و یادگیری از تجربه خود را. که متعهد به شفافیت و پاسخگویی و بهبود مستمر” Tedros گفت.

این بررسی باید شامل مسئولیت “همه بازیگران در ایمان خوب است” او اضافه شده است.

اما او همچنین تاکید کرد که که اعلام کرد شیوع کروناویروس به اورژانس بهداشت جهانی در 30 ژانویه به بالاترین سطح هشدار در زمانی که وجود دارد کمتر از 100 مورد در خارج از چین است. در ادامه هفته هشدار داد که کشورها وجود دارد باریک “پنجره فرصت” برای جلوگیری از گسترش ویروس در سطح جهان است.

که اعلام کرد شیوع بیماری به یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس پس از این ویروس تا به حال به کشته شدن هزاران نفر در سطح جهان و موجب شیوع زیادی در کره جنوبی و ایتالیا و ایران و جاهای دیگر.

‘بیدارباش’

آژانس هفت عضو داخلی بدن نظارت نیز صادر شده و اولین گزارش خود را از سازمان pandemic پاسخ روز دوشنبه گفت که “نشان رهبری” در دست زدن به همه گیر بین ماه های ژانویه و مارس.

این گزارش حمایت یک کاوشگر به واکنش جهانی به اما گفت که انجام آن در گرمای همه گیر “می تواند مختل کند که توانایی برای پاسخ به طور موثر”.

پانل نیز در دفاع از این سازمان گفت: “ناقص و در حال تحول درک” است و نه غیر معمول در طول فاز اولیه از یک رمان بیماری ظهور و آشکار rejoinder به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “افزایش سیاسی همه گیر پاسخ” بود مانع تلاش برای شکست دادن ویروس.

رئیس جمهور چین شی جینپینگ در یک سخنرانی به مجمع بهداشت جهانی روز دوشنبه به شدت در دفاع از کشور در واکنش به شیوع و گفت: “همه همراه ما عمل کرده با باز بودن و شفافیت و پاسخگویی است.”

یازدهم نیز متعهد $2bn بیش از دو سال برای کمک به با COVID-19 پاسخ و گفت: هر گونه توسعه واکسن علیه این بیماری توسط چین ساخته می شود برای عموم خوب است.

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ, سازمان ملل متحد, دبیر کل, به نام, برای بیشتر وحدت و همبستگی گفت: COVID-19 بحران باید به عنوان یک “بیدارباش”.

“ما را دیده اند برخی از همبستگی اما وحدت در پاسخ ما به COVID-19. کشورهای مختلف به دنبال متفاوت و گاهی متناقض استراتژی و ما همه پرداخت قیمت سنگین,” او گفت:.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>