مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند کمک های مالی پس از میشیگان absentee ballot حرکت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهد به نگه دارید تا coronavirus بودجه برای میشیگان گفت: اشتباه است که دولت تا به حال از طریق پست رای غیابی به میلیون ها نفر از رای دهندگان

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید شنبه به نگه دارید تا coronavirus امداد پول از میشیگان پس از او گفت: — اشتباه — که دولت فرستاده بود غیابی به میلیون ها نفر از رای دهندگان. آن را روشن است که او می تواند انجام این کار است.

میشیگان از طریق پست و برنامه های کاربردی برای رای غیابی نه آراء خود را.

“میشیگان می فرستد غیابی به 7.7 میلیون نفر جلوتر از مقدماتی و کلی انتخابات” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی چهارشنبه. “این انجام شد به طور غیر قانونی و بدون مجوز توسط سرکش وزیر امور خارجه. من را بخواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به میشیگان اگر آنها می خواهند برای رفتن پایین این تقلب انتخابات راه!”

آن را بلافاصله روشن نیست چه مراحل تهمت می تواند به تاخیر بودجه که از coronavirus امداد صرف اقدامات او را امضا و به قانون است. تهمت و برچسب خود اقدام مدیر بودجه خود را رئیس ستاد و وزارت خزانه داری در صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بسیار آوازی خود را در مورد مخالفت با رای گیری از طریق پست و ادعا عمل رسیده است برای تقلب اگر چه شواهد اندکی از تخلف گسترده با پست الکترونیکی-در رای گیری. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را درخواست پست الکترونیکی رای گیری برای فلوریدا توافق اولیه در ماه گذشته و او رای دادند غایب در انتخابات قبلی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مردم باید به نشان می دهد تا در مراکز رای گیری و ارائه شناسنامه برای رای دادن. اما coronavirus همه گیر است طرح میتوانست که به مدت طولانی تمرین با بسیاری از رای دهندگان ترس از انتظار در خط در مراکز رای دهی و رای دادن در ماشین آلات شده اند که لمس دیگران است.

میشیگان صرف 4.5 میلیون دلار در بودجه فدرال به ایمیل absentee ballot برنامه های کاربردی برای همه 7.7 میلیون رای دهندگان ثبت شده برای ماه اوت اولیه و نوامبر انتخابات عمومی. میشیگان بسیار مهم ریاست جمهوری در میدان نبرد دولت است که مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه دقت برنده در سال 2016.

میشیگان است که در میان کشورهای سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر و تهمت و دولت دموکراتیک فرماندار گرچن Whitmer گاهی اوقات که به درگیری بیش از کمک های فدرال در طول بحران. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی به عنوان دولت هایش با آن آخرین چالش شدید و جاری شدن سیل در یکی central Michigan شهرستان پس از دو سد شکست خورده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازدید میشیگان روز پنجشنبه در یک قبلا برنامه ریزی شده سفر به تور فورد یک کارخانه مونتاژ در میشیگان.

میشیگان وزیر امور خارجه Jocelyn بنسون یک دموکرات اعلام کرد پستی شنبه به عنوان بخشی از دولت در تلاش برای مقابله با رای دهندگان نگرانی در مورد بیماری همه گیر. بنسون می گوید پول از $11.2 میلیون آن دریافت شده از دولت فدرال برای انتخابات.

جمهوری خواهان در دولت اوباما-چراغ قوه مقننه با انتقاد از پستی شنبه گفت: کارمندان محلی به طور سنتی به کار گرفته اند absentee ballot درخواست.

به طور معمول در میشیگان آن است تا رای دهندگان به خود را بپرسید کارمند محلی برای absentee ballot.

ماه مارس ریاست جمهوری اولیه عمده بود انتخابات در میشیگان است که در آن مردم می توانند رای غایب بدون نیاز به بهانه ای پس از تصویب یک 2018 رای گیری ابتکار عمل.

آسوشیتد پرس نویسنده دیوید Eggert در لانسینگ, میشیگان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>