مغلوب ساختن پیشی جستن تست منفی برای ویروس را در آمریکا گسترش می یابد اروپا ممنوعیت سفر

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای جدید coronavirus پزشک خود گفت: پس نگرانی خود را از قرار گرفتن در معرض COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن به توافق در این آزمون پس از آمدن به تماس با چند تن از اعضای یک برزیل ریاست جمهوری هیئت بازدید خود فلوریدا رفت و آمد مکرر که پس از آزمایش مثبت است.

بیشتر:

قبل از آزمایش خود در روز جمعه جمهوری خواه رئیس جمهور گفت: پزشک شخصی به او گفت او را نشان نمی دهد علائم و آیا نیاز به گرفتن آزمون. اما 73-سال-رئیس جمهور تصمیم به انجام آن به هر حال پس از تکرار سوال از خبرنگاران در مورد اینکه چرا او مردد به انجام غربالگری زمانی که او تا به حال شده است در معرض حداقل سه نفر که آزمایش مثبت است.

“در این شب من تایید دریافت که تست منفی است” رئیس جمهور پزشک شان کانلی گفت: در یک یادداشت در روز شنبه.

COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید است کشته شدن 51 نفر در ایالات متحده و طرح میتوانست زندگی روزانه در سراسر کشور با میلیون ها نفر مشغول به کار از خانه و مدارس بسته است.

نیویورک پرجمعیت ترین شهر دیدم اول آن coronavirus مرگ در روز شنبه به عنوان قفسه های فروشگاه بودند موردنیاز پس از روز از وحشت خرید.

در سراسر رودخانه هادسون در تینک, New Jersey, شهردار محمد Hameeduddin به نام برای سراسر شهر بود self-قرنطینه پس از 18 مورد تایید شدند در شهرستان.

“آنچه ما می گوییم این است که ما زمین صفر” Hameeduddin گفت. “انتظار می رود و یا عمل به عنوان اگر شما در حال رفتن به آلوده کردن کسی یا کسی در حال رفتن به شما را آلوده است.”

این بیماری همه گیر در حال حاضر آلوده بیشتر از 2200 نفر در ایالات متحده. در سطح جهانی آن کشته شدن بیش از 5800 نفر در حداقل 137 کشور جهان است.

بان کی مون تمدید به انگلستان و ایرلند

در همین حال معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد بیشتر محدودیت در سفر به آمریکا گفت: بان کی مون در کشورهای اروپایی بیش از همه گیر خواهد بود تمدید به انگلستان و ایرلند در روز سه شنبه.

محدودیت انداخت فرودگاه های سراسر کشور به بی نظمی با ورودی مسافران مجبور به صبر کردن ساعت برای پزشکی نمایش قبل از عبور از گمرک.

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: دفتر خود مشغول به کار بود با شرکت های هواپیمایی برای بهبود غربالگری بار.

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه در برابر غیر ضروری سفر و گفت: مسئولان نیز با توجه به تحمیل داخلی محدودیت.

“اگر شما لازم نیست که به سفر, من نمی خواهد آن را انجام دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس خبری. “ما می خواهیم این چیزی که به پایان رسیده است.”

در رسمی اعلام, او همچنین نام پنج شنبه روز ملی نماز “برای تمام افرادی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس”.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در روز جمعه آزاد کردن برخی از $50bn در امداد رسانی بودجه.

مجلس نمایندگان آمریکا نیز تصویب یک لایحه گردد توسط دموکرات ها در مشاوره با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارائه میلیاردها دلار به صورت رایگان ویروس, تست اضطراری پرداخت مرخصی استعلاجی و مرخصی های خانوادگی.

انتظار می رود به تصویب جمهوری خواه اکثریت سنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>