مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خاتمه’ ما قرارداد با که: Coronavirus به روز رسانی های زنده

  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: ما این است که ‘خاتمه’ ارتباط آن با, که, گفته, گروه نکرده coronavirus اصلاحات.

  • چه کسی و 37 کشور راه اندازی COVID-19 فن آوری دسترسی به استخر و داد با هدف ساخت coronavirus واکسن آزمایش و درمان و دیگر فن آوری های در دسترس برای همه کشورها است.

  • روسیه اعلام کرده است که 232 نفر کشته شدند از coronavirus در 24 ساعت گذشته در یک رکورد در یک روز افزایش در کشور است.

  • هند coronavirus مرگ و مورد عوارض گذشت چین بعد از کشور ثبت شده 175 جدید مرگ و میر و 7,466 موارد جدید.

  • لیگ ایتالیا سری A در حال تنظیم رزومه کاری در ماه ژوئن پس از نزدیک به سه ماه تعلیق بیش از coronavirus نگرانی.

  • چین دوباره گزارش هیچ مورد جدید به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید حملات در پکن بیش از coronavirus بیماری همه گیر. او به نام این ویروس “بسیار بد هدیه ای از چین”.

  • بیش از 5.8 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. برخی از 359,000 مردم فوت کرده اند در حالی که بیش از 2.4 میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, آوریل 29

19:45 GMT – کاستاریکا به گسترش مرز بسته تا 30 ژوئن

کاستاریکا را گسترش بسته شدن مرزهای خود را تا 30 ژوئن وزیر بهداشت دانیل Salas است گفت: طولانی کردن یک عنصر کلیدی این کشور در تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

مرز بسته شد و با توجه به منقضی ژوئن 15.

رشد مقاومت در برابر آمریکای لاتین مستندات

19:30 به وقت تهران – فلوریدا مقامات تایید والت دیزنی جهان دوباره باز کردن برنامه

فلوریدا مقامات تایید کرده اند که برنامه به صورت مرحله به مرحله بازگشایی والت دیزنی جهان در اورلاندو شروع در جولای 11, بر اساس یک یادداشت از یک اداره دولتی.

دولت نیز پاک دریای جهان Entertainment Inc برای بازگشایی در 10 ژوئن گفت: Halsey r mata از فلوریدا به بخش کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات در یادداشت ارسالی به مقامات در اورنج کانتی فلوریدا.

19:00 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن ایران و آمریکا در فسخ رابطه با کسی که

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: ما این است که ‘خاتمه’ ارتباط آن با, که, گفته, گروه ساخته شده است coronavirus اصلاحات از آنجا که چین به “کنترل” در سازمان جهانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مقامات چینی “نادیده” گزارش خود تعهدات به چه کسانی و تحت فشار که برای گمراه کردن جهان زمانی که این ویروس برای اولین بار کشف شد. او اشاره کرد که ما کمک حدود 450 میلیون به جهان بدن در حالی که چین را فراهم می کند و حدود 40 میلیون نفر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است از منتقدان که دست زدن به همه گیر رسما انجماد ما بودجه در ماه آوریل است. او گفت: بودجه خواهد گفت “دیگر در سراسر جهان و مستحق فوری جهانی بهداشت عمومی نیاز دارد” بدون ارائه جزئیات.

Trump

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود بودجه به این که در ماه آوریل [لی میلیس/رویترز]

18:45 – لهستانی طرفداران فوتبال به بازگشت به استادیوم از ژوئن 19

لهستانی طرفداران فوتبال خواهد بود قادر به حضور در مسابقات از ژوئن 19, لهستانی, نخست وزیر, Mateusz Morawiecki گفت: اما تنها 25 درصد از ظرفیت ورزشگاه استفاده می شود به منظور جلوگیری از رمان coronavirus از گسترش.

اگر چه چندین لیگ های اروپایی راه اندازی مجدد پس از coronavirus شیوع مسابقات در حال بازی در پشت درهای بسته و لهستان لیگ خواهد شد یکی از اولین اجازه می دهد تا تماشاگران را به استادیوم.

“لهستانی فدراسیون فوتبال و لیگ برتر را انتخاب کرده اند 19th, پس از آن ممکن خواهد بود برای آماده سازی همه چیز را با توجه به روش درست,” Morawiecki گفت.

لیگ در بیانیه ای گفت که تعداد دقیق تماشاگران را در استادیوم اما حداکثر خواهد بود یک چهارم از ظرفیت.

بیشتر:

18:30 به وقت تهران هند – وزارت امور خارجه می پرسد برخی از مقامات به قرنطینه پس از دو مثبت

حداقل دو نفر در هند به وزارت امور خارجه باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و دولت خواسته است تا چندین مقام دولتی را به خود قرنطینه به عنوان یک احتیاط به گفته یک منبع داخلی و e-mail ها دیده می شود توسط خبرگزاری رویترز.

یک نفر که تست مثبت مشغول به کار به عنوان مشاور در وزارت مرکزی اروپا را بدست آورد در دهلی نو در حالی که دیگر کار به عنوان یک امور حقوقی در قانون بخش ایمیل ها اعلام کرد.

“طبق پروتکل همه اعضای CE بخش خواسته شده است برای رفتن برای قرنطینه به مدت 14 روز و کار از خانه” وزارت توصیه می شود در یک ایمیل داخلی در مه 27, که بررسی شد رویترز.

در یک ایمیل جداگانه در روز جمعه, همه مقامات که آمد به تماس مستقیم با امور حقوقی که تست مثبت برای جدید coronavirus همچنین خواسته شد تا خود شده است.

هندی, حقوق کارگران معلق به راه اندازی مجدد اقتصاد

18:15 GMT – فرانسه مرگ دوباره تا کمتر از 100

فرانسه coronavirus مرگ و میر افزایش کمتر از 100 برای نهمین روز در حال اجرا در روز جمعه به عنوان کشور در حال آماده سازی خود برای کاستن از مستند اقدامات است.

فرانسه وزارت بهداشت گفت: تعداد مرگ و میر افزایش یافته بود با 52 یا 0.2 درصد به 28,714 چهارم-بالاترین شمارش در جهان است.

18:00 GMT – نیویورک در مسیر بازگشایی در ژوئن 8: Cuomo

شهر نیویورک است که “در مسیر” وارد فاز یکی از بازگشایی در ژوئن 8, New York فرماندار کومو گفت: به عنوان او اعلام کرد که پنج ایالت مناطق خواهد شد در حال حاضر انتقال به فاز دو که شامل کسب و کار مانند باربر مغازه ها و سالن مو.

پرجمعیت ترین شهر تبدیل شده است که کانون این کشور coronavirus همه گیر شد و در مسیر برای دیدار با تمام معیارهای دولت برای امن مرحله به مرحله بازگشایی مجدد کومو گفت.

“ما در مسیر را برای باز کردن در ژوئن 8,” کومو گفت: جلسه توجیهی روزانه اما هشدار داد که “بازگشایی معنا نیست که ما در حال رفتن به راه همه چیز بود”.

دیدار با نیویورک ‘یا شخص مقدس حامی شخص از PPE’

17:45 GMT – گزارش: دارو ساز شرکت سانوفی توقف ثبت نام COVID-19 بيمار در هیدروکسی کلروکین محاکمه

دارو ساز شرکت سانوفی به طور موقت متوقف شد, استخدام جدید COVID-19 نفر در دو کارآزمایی بالینی بر روی هیدروکسی کلروکین و دیگر هیچ عرضه ضد مالاریا دارو برای درمان COVID-19 تا زمانی که نگرانی در مورد ایمنی در حال پاک کردن رویترز خبر داد.

این حرکت پس از این که مکث در آن محاکمه هیدروکسی کلروکین باعث چندین دولت های اروپایی به ممنوعیت استفاده از مواد مخدر نیز استفاده می شود در آرتریت روماتوئید و لوپوس.

که برخورد یک ضربه عمده به امید برای درمان تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان داروسازان و دولت نژاد برای پیدا کردن راه هایی برای درمان بیماران و کنترل این رمان coronavirus. شرکت سانوفی با انجام دو کارآزمایی تصادفی کنترل شده بالینی از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19.

US-HEALTH-VIRUS-MEDICINE

ما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال گرفته شده هیدروکسی کلروکین به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus با وجود کارشناسان بهداشت هشدار از خطرات ایمنی [جورج Fre/خبرگزاری فرانسه]

17:30 به وقت تهران – طومار خواستار انگلستان PM مشاور به اخراج عبور 1 میلیون امضا

طومار خواستار نخست وزیر بوریس جانسون نزدیک ترین دستیار به اخراج پس از او در زمان راه دور سفر در کشور coronavirus مستند امضا شده است توسط بیش از یک میلیون نفر است.

دومینیک کامینگز سفر 400 کیلومتر (250 مایل) از لندن به شمال English شهر دورهام در ماه مارس با او چهار پسر و همسرش که بیمار مشکوک به COVID-19 در آن زمان نزدیک به بستگان.

او حاضر به عذر خواهی برای این سفر, و یا دیگری به محلی قلعه که او گفت: او در زمان برای تست چشم خود را و توانایی رانندگی پس از سقوط بیمار و که پلیس بریتانیا گفت: ممکن است مستند نقض قوانین.

این طومار در Change.org سایت تحت عنوان “دومینیک کامینگز باید اخراج” تاکنون امضا شده است توسط بیش از 1,001,260 مردم است. جداگانه دادخواست در سایت در حمایت از Cummings, امضا شده توسط 37,000 مردم است.

دومینیک کامینگز سوخت انگلیسی, خشم پس از موازین مستند

17:15 به وقت تهران – یک سال تاخیر به نمایشگاه اکسپو 2020 دبی مورد تایید

نمایشگاه جهانی اعطای بدن گفته خود در مجمع عمومی را تایید کرده است یک سال به تعویق افتادن نمایشگاه اکسپو 2020 دبی با توجه به مشکلات مطرح شده توسط coronavirus همه گیر و این رویداد را در حال حاضر شروع در ماه اکتبر 2021.

در اوایل این ماه در پاریس-بر اساس Bureau International des Expositions (BIE) گفت که مورد رضایت دو سوم از آن 170 عضو به تاخیر نمایشگاه شده بود پیشی گرفته است. این رویداد یک کسب و کار و فرهنگی جمع آوری است که طول می کشد نزدیک به شش ماه است برگزار می شود و هر پنج سال.

“در حالی که این وضعیت بی سابقه است, پاسخ دولت امارات متحده عربی و ما کشورهای عضو نشان می دهد که اوراق قرضه قوی است که ما کراوات و مشترک تعهد ما به ارائه واقعا فراگیر نمایشگاه جهانی” BIE دبیر Dimitri S. Kerkentzes در بیانیه ای گفت.

آسیا ‘سفر حباب’ می تواند تغییر سفر پس از همه گیر

17:00 GMT – COVID-19 ربات گشت نورد در بلژیک بیمارستان

روبات ها که صحبت می کنند بیش از 53 زبان, تشخیص تب و تعیین اگر مردم با پوشیدن ماسک صورت درست شده اند نورد در بلژیک به عنوان اولین خط کنترل در بیمارستان ها و مغازه ها.

افراد پس از رسیدن به بیمارستان دانشگاه آنتورپ از روز سه شنبه خواهد شد پاسخ به سوالات به صورت آنلاین و یا در یک کیوسک. ربات را اسکن یک کد QR خود را بررسی پاسخ های خود را چک کنید و دمای تعیین اگر آنها با پوشیدن یک ماسک به درستی.

فابریس Goffin مدیر اجرایی بلژیک-بر اساس Zorabots گفت: روبات خود شده بود در بیمارستان و مراقبت از خانه ها و هتل ها از سال 2013 بود اما در حال حاضر در بر داشت یک نقش جدید. روبات خود را نمی خواهد آزمون برای COVID-19 اما می تواند مفید باشد ،

“مزیت بزرگ این ربات نسبت به یک ترمینال ثابت است که این ربات می تواند حرکت کند می تواند نسبت به مردم صحبت می کنند به مردم و صحبت به زبان مادری خود را. آن صحبت می کند بیش از 53 زبان,” او گفت: خبرگزاری رویترز.

Belgium robot

یک بازدید کننده در بیمارستان دانشگاه آنتورپ در تعامل با یک ربات به نام CRUZR مستقر برای کمک به حمایت از coronavirus اقدامات ایمنی [ایو هرمان/رویترز]

16:45 GMT – که 37 کشور راه اندازی داد برای به اشتراک گذاشتن ابزار به جنگ COVID-19

سی و هفت کشور که به دادگاه تجدید نظر به صورت مالکیت مشترک واکسن و داروها و ابزار تشخیصی برای مقابله با جهانی coronavirus همه گیر در نظر گرفتن هدف در قوانین ثبت اختراع آنها از ترس می تواند تبدیل به یک مانع های مهم منابع.

در حالی که فشار بیشتر کشورهای در حال توسعه به نام COVID-19 تکنولوژی دسترسی, استخر, برنده ستایش از گروه ها از جمله پزشکان بدون مرز, مواد مخدر, صنعت, داد, سوال اگر تلاش به استخر مالکیت معنوی واقعا گسترش دسترسی به دارو.

در حال توسعه و برخی از کشورهای ترس کشورهای ثروتمند پمپاژ منابع به پیدا کردن واکسن – بیش از 100 نفر آنها در توسعه – عضله خواهد شد راه خود را به جلوی صف یک بار نامزد موفق

“واکسن, تست, تشخیص, درمان و سایر ابزار کلیدی در coronavirus پاسخ باید به صورت جهانی در دسترس به عنوان جهانی کالاهای عمومی” گفت: کاستاریکا جمهور Carlos Alvarado که برای اولین بار پیشنهاد داد.

16:30 به وقت تهران – آفریقای جنوبی تعداد بیش از 96,000 آزمون نمونه

آفریقای جنوبی دارای تعداد بیش از 96,000 فرآوری نشده نمونه های انتظار coronavirus آزمون وزارت بهداشت گفت, بازتاب آنچه در آن به نام کمبود جهانی از کیت های آزمایش.

این کشور گرفته است برخی از مهمترین اقدامات در قاره آفریقا برای مقابله با گسترش ویروس انجام بسیاری از آزمون و اعمال یکی از دقیقترین مستندات.

اما از آن است که پیدا کردن آن سخت به سطح شیب دار تا تست تا آنجا که آن را می خواهم چرا که برخی از کنندگان جهانی هستند قادر به پاسخگویی به تقاضای خود را به صورت آزمایشگاهی کیت وزیر بهداشت Zweli Mkhize گفت: در مجلس این هفته است.

آفریقای جنوبی ثبت شده بود 27,403 تایید coronavirus موارد و 577 کشته و پنج شنبه از برخی از 655,000 افراد آزمایش شده است.

تانزانیا COVID-19 پاسخ: دولت متهم به coverup

16:15 به وقت تهران ایتالیا – سوابق 87 جدید, مرگ و میر, 516 موارد جدید

مرگ و میر ناشی از COVID-19 اپیدمی در ایتالیا صعود 87 در روز جمعه برابر 70 روز قبل از عمران سازمان حفاظت کرده است گفت: در حالی که روزانه از شمارش موارد جدید کاهش یافت و به 516 از 593 روز پنج شنبه.

کل مرگ و میر پس از وقوع آمد به نور در فوریه. 21 در حال حاضر در 33,229 آژانس گفت: جایگاه سوم در جهان پس از آن ایالات متحده و بریتانیا.

تعداد موارد تایید شده به مقدار 232,248 ششم بالاترین جهانی شمارش پشت آن از ایالات متحده, روسیه, اسپانیا, انگلیس و برزیل.

Tourists wearing protective masks are pictured at St. Mark's Square following the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in Venice, Italy, May 24, 2020. REUTERS/Manuel Silvestri/File Photo

گردشگران با پوشیدن ماسک محافظ هستند در حالی St. mark’s Square پس از شیوع کروناویروس در ونیز ایتالیا [مانوئل Silvestri/رویترز]

16:00 GMT – لالیگا فصل به راه اندازی مجدد در ژوئن 11

اسپانیایی فوتبال را بالا پرواز خواهد شد در ژوئن 11 پس از سه ماه توقف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس محلی دربی بین سویا و رئال بتیس دولت وزارت ورزش (CSD) ،

“در جلسه گروه تماس آنها شکل در کنار CSD به فدراسیون فوتبال اسپانیا (RFEF) و لالیگا توافق کرده اند که به فرمت نهایی 11 دور از وسایل لالیگا و بخش دوم” دولت در بیانیه ای گفت.

15:45 GMT – Top بوسنی سیاستمدار بازداشت بیش ماسک معامله

نخست وزیر یکی از بوسنی را در دو منطقه بازداشت شده است به عنوان بخشی از یک پروب به خرید 100 ماسک از چین برای coronavirus بیماران خود گفته است.

Fadil Novalic, 61, که منجر بوسنی مسلمان-کروات در گرفته بود برای بازجویی توسط پلیس فدرال روز پنجشنبه با توجه به رسانه های محلی.

رئیس خود را SDA اصلی مسلمان بوسنیایی, پارتی, تایید Novalic بازداشت و خواسته دادستانی به “فوریت در حال حاضر شواهد” در برابر سیاستمدار.

6 $میلیون معامله انجام شده در ماه آوریل برای اولین بار مطرح سوء ظن و پس از آن پدید آمده است که مقامات استخدام های محلی میوه و سبزیجات شرکت – بدون اتصال به زمینه های پزشکی – برای تهیه تجهیزات. کارشناسان گفته اند که ماسک نمی شد مدل مناسب برای بخش های مراقبت ويژه که در آن آنها مورد نیاز است.

بریتانیا سالمندان مبارزه با COVID-19 انزوا

15:30 به وقت تهران – اسپانیا گزارش دو مورد جدید مرگ و میر در آوردن کلی تلفات به 27,121

اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: ثبت مرگ و میر ناشی از شیوع کروناویروس رسیده 27,121 افزایش دو در 24 ساعت گذشته.

در مجموع از 39 مرگ و میر گزارش شده طی هفت روز در حالی که وجود داشته است 238,564 بیماری از ابتدای شیوع وزارت آمار و ارقام نشان داد.

دولت هشدار داده ممکن است نوسان در روزهای آینده آن را به عنوان تنظیم به یک روش جدید ورود به سیستم موارد است.

15:15 GMT – فرانسه موزه لوور آماده به دوباره باز کردن در جولای 6

موزه لوور در پاریس است این است که برنامه ریزی برای دوباره باز کردن درهای خود را در ماه جولای 6 زیر گام های جدید پنج شنبه اعلام کرد نخست وزیر ادوارد فیلیپ به سهولت کشور coronavirus مستند.

در بیانیه ای فرانسه بیشترین بازدید موزه می گوید: یک سیستم رزرو و یک “علامت های جدید” اجازه خواهد داد که برای ارائه به بازدید کنندگان خواست به پوشیدن یک ماسک و اجتماعی فاصله, “حداکثر شرایط امنیتی” در هنگام آمدن به محل.

louvre reopening

موزه لوور در پاریس بسته شد به فرانسه تحمیل یک مستند در ماه مارس [Benoit Tessier/رویترز]

15:00 GMT – سنگاپور-چین برای باز کردن سفر ضروری راهرو در اوایل ماه ژوئن

سنگاپور و چین برنامه ای برای بازگشایی مجدد سفر ضروری برای کسب و کار و اهداف رسمی بین دو کشور در اوایل ماه آینده دو کشور گفت: در یک بیانیه مشترک.

به اصطلاح “خط سریع آرایش” خواهد بود اولین بار اعمال می شود بین آسیای جنوب شرقی شهرستان دولت و شش استان و شهرداری ها – شانگهای تیانجین, Chongqing, Guangdong جیانگ سو و ژجیانگ – قبل از اینکه به تدریج گسترش یافته است.

“هر دو طرف توافق کردند که به کاوش افزایش لینک های هوا بین دو کشور برای فست لین” در این بیانیه افزود که COVID-19 پیشگیری و کنترل اقدامات خواهد بود در محل.

14:45 GMT – آذربایجان گسترش محدودیت تا ژوئن 15

آذربایجان دولت گفت: در روز جمعه آن را به حال تمدید آن coronavirus محدودیت و مرز بسته تا ژوئن 15.

قرنطینه رژیم معرفی شده بود در مارس 24 و تمدید دو بار تا زمانی که ممکن است 4 و سپس در ژوئن 1.

با وجود گسترش مراکز خرید, سینما, رستوران ها و کافه ها را دوباره باز شروع از مه 31. مسابقات ورزشی برگزار خواهد شد در فضای باز و بدون مخاطب. با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله خواهد بود و اجباری در فضاهای عمومی.

قفقاز جنوبی کشور حدود 10 میلیون نفر ثبت نام 4,759 تایید موارد جدید کروناویروس و 56 کشته و جمعه.

صدها نفر از پاکستان کودکان زیر 10 در سند با COVID-19

14:30 به وقت تهران – فیلیپین سوابق 21 جدید, مرگ و میر, 1,046 عفونت بیشتر

فیلیپین گزارش شده 21 رمان بیشتر coronavirus مرگ و میر و 1,046 عفونت های اضافی.

در بولتن وزارت بهداشت گفت: تعداد مرگ و میر افزایش به 942 در حالی که مورد تأیید رسیده 16,634. آن گفت: 122 بیشتر بیماران بهبود آوردن مجموع بهبود به 3,720.

آن مشخص شده و این کشور بالاترین تک روز افزایش تایید عفونت پس از آن اولین مورد در ماه ژانویه است. وزارت گفت: موارد تایید شده شروع به پریدن کرد به علت به موقع و کامل ارائه نتایج آزمایشگاهی و استقرار بهتر اطلاعات سیستم.

دولت را استراحت سختگیرانه قرنطینه اقدامات در پایتخت در ماه ژوئن به بخشی از راه اندازی مجدد اقتصاد با وجود انباشت پرونده ها در تست و اعتبار سنجی از coronavirus موارد است.

میلیون ها نفر بیکار فیلیپین در میان COVID-19 مستند

14:15 GMT – امارات متحده عربی به کوتاه شدن مقررات منع رفت و آمد دو ساعت

امارات متحده عربی کوتاه از شنبه دو ساعت شبانه حکومت نظامی به منظور جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus این کشور به آژانس خبری روز جمعه گفت.

حکومت نظامی رسما به نام “ملی sanitisation برنامه” اجرا خواهد شد از 10 ساعت به ساعت 6 صبح از شنبه. آن را در حال حاضر شروع می شود در 8 ساعت به پایان می رسد و در ساعت 6 صبح.

این کشور گزارش کرده است در مجموع 33,170 موارد و 260 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

People wearing protective face masks and gloves shop at Dubai mall after the UAE government eased a curfew and allowed stores to open, following the outbreak of the coronavirus disease in Dubai

مردم با پوشیدن لباس محافظ و ماسک و دستکش مغازه در دبی بازار [Rula Rouhana/رویترز]

14:00 GMT اتحادیه اروپا ناظر تاکید احتیاط در هیدروکسی کلروکین

متخصصان مراقبت های بهداشتی باید از نزدیک نظارت بر COVID-19 بیمارانی که در حال دریافت مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین با توجه به عوارض جانبی جدی در ارتباط با پزشکی و سلامت اروپا تنظیم شده است گفت:.

چندین کشور اتحادیه اروپا را متوقف آزمایش این دارو در بیماران مبتلا به کروناویروس جدید بیش از نگرانی های ایمنی سازمان پزشکی اروپا گفت: با اضافه کردن مواد مخدر مزایای نشده برای این بیماری است.

این که او نیز به حالت تعلیق در تست مواد مخدر است که بحث برانگیز تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در COVID-19 بيمار در هفته گذشته.

که تعلیق کارآزمایی بالینی از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19

13:45 GMT – فرانسه مرگ و مير در ماه مه زیر سال های گذشته با وجود همه گیر

فرانسوی, میزان مرگ و میر ممکن است بین 1 و 18 بودند و شش درصد کمتر از مدت مشابه در سال گذشته و یک درصد کمتر از نرخ دیده می شود بیش از آن دوره در سال 2018 با وجود coronavirus اپیدمی سازمان آمار INSEE گفته است.

در اوج این بیماری همه گیر بین 1 مارس و آوریل 30, فرانسوی, نرخ مرگ و میر شد 26 درصد بالاتر از سال قبل دوره و 16 درصد بالاتر از مدت مشابه در سال 2018 موقت داده ها نشان داد.

“پس از مه 1… ما دیگر بیش از حد مرگ و میر در مقایسه با دو سال گذشته” آژانس در بیانیه ای گفت.

بیشتر:

13:30 GMT – هند میمون قاپ زنی coronavirus نمونه

میمون mobbed یک کارگر سلامت و ساخته شده با کروناویروس آزمون نمونه خون, پخش كردن ترس که سرقت simians می تواند به گسترش این بیماری همه گیر در منطقه محلی است.

پس از ساخت با سه نمونه در اوایل این هفته در مرتا در نزدیکی پایتخت دهلی نو میمون scampered تا نزدیکی درختان و پس از آن سعی کردم به جویدن آن غارت. هندی مقامات اغلب مجبور به دست و پنجه نرم کردن با پستانداران ربودن مواد غذایی و حتی گوشی های تلفن همراه.

نمونه جعبه بود بعد از بهبود و نشده بود آسیب دیده مرتا کالج پزشکی سرپرست Dheeraj راج گفت:

“آنها هنوز هم دست نخورده و ما نمی فکر می کنم به هیچ خطر آلودگی یا گسترش” راج گفت:, و اضافه کرد که این سه نفر که نمونهها به سرقت رفته بودند مجددا برای ویروس.

Monkey india

یک میمون عبور از جاده در نزدیکی هند کاخ ریاست جمهوری در دهلی نو هند [فایل: Anushree Fadnavis/رویترز]

13:15 GMT – نوزاد می میرد در سوئیس از COVID-19

یک نوزاد مرده است از COVID-19 در سوئیس اولین فرزند خود را به هلاک از coronavirus در کشور, مقامات گفت.

سوئیس ثبت نام جدید مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus در 24 ساعت گذشته از جمله فرزند رئیس جدید این کشور coronavirus پاسخ به بحران Stefan Kuster به خبرنگاران گفت.

ثروتمند آلپاین کشور در حال حاضر ثبت نام بیش از 30,700 تایید موارد COVID-19 و 1,656 مرگ و میر.


سلام این یوسف Stepansky در دوحه مصرف بیش از همکار من Umut Uras.


من خواهد شد توزیع بیش از این وبلاگ در مدت کوتاهی به یکی دیگر از همکاران در دوحه.

در اینجا یک خلاصه سریع از آخرین تحولات:

  • روسیه ثبت 232 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته بیشترین افزایش روزانه
  • هند ثبت یک رکورد جدید افزایش روزانه در موارد با 7,466 عفونت های گزارش شده
  • مقامات پاکستانی اعلام کرد که این کشور از سر گرفته خواهد پرواز بین المللی عملیات

12:55 GMT – پاکستان برای از سرگیری پرواز بین المللی عملیات

پاکستان اجازه خواهد داد که پروازهای بین المللی به رزومه کاری, حمل و نقل هوایی گفت: بعد از تا حد زیادی بسته شدن حریم هوایی خود را به پروازهای تجاری از ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“هر دو داخلی و خارجی شرکت های هواپیمایی مجاز به کار از تمام فرودگاه بین المللی پاکستان با استثنا از گوادر و تربت گفت:” عبدل ستار Khokhar ارشد مشترک وزیر در سازمان هواپیمایی کشوری در بیانیه ای اضافه کرد که پروازهای اجازه داده می شود از روز شنبه.

پاکستان تا حد زیادی نورد خود را مستند اقدامات و از سر پروازهای داخلی این ماه با وجود افزایش میزان عفونت کروناویروس. برخی از شرکت های هواپیمایی دریافت معافیت طول بسته به فعال بین المللی بازگشت پرواز در داخل و خارج از پاکستان است.

12:40 GMT – یونان برای باز کردن به گردشگران از 29 کشور از ژوئن 15

این کشورها عبارتند از: آلمان, اتریش, دانمارک, نروژ, قبرس, اسرائیل, ژاپن, مالت, بلغارستان, چین, کرواسی استرالیا, نیوزیلند, در شمال مقدونیه-آلبانی, استونی, لتونی, لبنان, لیتوانی مجارستان کره جنوبی صربستان مونته نگرو و رومانی و اسلوونی اسلواکی و جمهوری چک و فنلاند.

بازدید کننده خواهد شد به طور تصادفی مورد آزمایش قرار, گردشگری, وزارت گفت و دولت را نظارت و ارزیابی تحولات مربوط به کوروناویروس. لیست به روز خواهد شد قبل از 1 جولای گردشگری وزارت گفت.

مدیترانه ملت که برخاسته از یک دهه بحران بدهی در اواخر 2018, به شدت متکی بر گردشگری – حدود 20 درصد از خروجی آن – برای بهبود اقتصادی.

Greece tourism

یونان به شدت متکی بر گردشگری – حدود 20 درصد از خروجی آن [Thanassis Stavrakis/AP]

12:20 به وقت تهران – دولت اسپانیا به دموکراسی و وضعیت اضطراری فرمت با احزاب

دولت اسپانیا را مورد بحث با احزاب سیاسی مختلف که آیا به دنبال برای تمدید وضعیت اضطراری بیش از coronavirus فراتر از ژوئن 7, دولت, سخنگوی ماریا عیسی مونترو گفت.

او افزود که نخست وزیر پدرو سانچز را فاش طول تعطیلات آخر هفته تصمیم دولت در چنین یک فرمت است که به تصویب مجلس است. وضعیت اضطراری برای اولین بار تاسیس شد در اواسط ماه مارس تحمیل برخی از سخت ترین محدودیت ها در اروپا است.

12:00 GMT – دانمارک و نروژ ایجاد سفر حباب به استثنای سوئد: گزارش

نروژ و دانمارک را از سر سفر بین دو کشور سه نروژی رسانه ها گزارش دادند ایجاد یک سفر حباب که مانع اسکاندیناوی همسایه سوئد که در آن تعدادی از COVID-19 عفونت بالاتر است.

دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen و نروژی نخست وزیر Erna Solberg با توجه به برگزاری, اخبار کنفرانس ها در مورد محدودیت های مسافرتی در 12:00 GMT.

11:35 GMT – قطر گزارش 1,993 جدید موارد مرگ و میر سه

قطر ثبت 1,993 جدید تایید coronavirus موارد و سه مورد مرگ در 24 ساعت گذشته, با توجه به وزارت بهداشت.

داده های جدید به ارمغان می آورد کل موارد فعال در کشور به 32,267 و coronavirus و میر مربوط به 36.

این وزارتخانه گفت که 5,205 مردم بهبود از بیماری آوردن تعداد کل بهبود افراد در قطر به 20,604.

11:15 GMT – پاکستان شرکت به واردات بالقوه COVID-19 درمان از بنگلادش

یک شرکت دارویی در پاکستان قصد دارد به واردات داروی ضد ویروسی remdesivir که نشان داده وعده در درمان coronavirus بیماران از کشور همسایه بنگلادش آن گفت: در بورس تشکیل پرونده.

اعلام توسط سرل شرکت محدود یک روز پس از 56 ویروس مرگ و میر ثبت شده در جنوب کشور آسیایی که بالاترین تلفات در یک روز.

این شرکت گفت: آن را تا به حال وارد شده به یک منحصر به فرد صدور مجوز و بازاریابی توافق با بنگلادش Beximco داروسازی اولین شرکت در جهان را به شما معرفی generic نوع از مواد مخدر است.

10:50 GMT – بانک جهانی آشنایی فیلیپین $500 برای مقابله با ویروس تاثیر

گروه بانک جهانی تصویب $500 وام برای فیلیپین به کمک آن به مقابله با تاثیر اقتصادی رمان coronavirus گیر این بانک گفت: در روز جمعه.

این دولت فیلیپین آغاز خواهد شد کاهش از ژوئن 1 یکی از سخت ترین و طولانی ترین مستندات برای ساکنان پایتخت و دیگر شهرستانها کلیدی بازگرداندن مقدار مورد نیاز فعالیت به یک اقتصاد رو به عمیق ترین آن انقباض در نزدیک به سه دهه است.

وام پشتیبانی خواهد کرد تلاش برای ارائه تسکین فوری به فقیر فیلیپینی کسب و کار کوچک و کارگران که شغل خود را از دست در طول مستند از اواسط ماه مارس, سرمایه گذاری, منشی, کارلوس Dominguez در بیانیه ای گفت.

Shops install a makeshift plastic barrier as a protection from coronavirus disease, in Quezon City

بانک جهانی در ماه گذشته تایید دو مجموعه از وام در مجموع $600 متر برای حمایت از فیلیپین’ پاسخ اضطراری [ایسنا]

10:30 به وقت تهران – لهستانی طرفداران فوتبال به بازگشت به استادیوم از ژوئن 19: PM

لهستانی طرفداران فوتبال خواهد بود قادر به حضور در مسابقات از ژوئن 19, لهستانی, نخست وزیر, Mateusz Morawiecki گفت: اما تنها 25 درصد از ظرفیت ورزشگاه استفاده می شود به منظور جلوگیری از coronavirus از گسترش.

“لهستانی فدراسیون فوتبال و لیگ برتر را انتخاب کرده اند 19th, پس از آن ممکن خواهد بود برای آماده سازی همه چیز را با توجه به روش درست,” Morawiecki گفت.

10:10 GMT – پرتغال گردشگری فرو می ریزد و در ماه آوریل با توجه به کروناویروس

تعداد شب اقامت گردشگران در پرتغال کاهش یافته است 98.3 درصد به حدود 71,000 آخرین ماه از سال قبل را نشان می دهد بخش سقوط به عنوان مستندات شامل گسترش coronavirus مبتنی پرواز و نگهداری می شود بازدید کنندگان دور.

موسسه ملی آمار گفت: در آن فلش برآورد یک شبه باقی می ماند و توسط انگلیسی ها منبع اصلی گردشگری برای پرتغال کاهش یافت و 99.3 درصد در آوریل نسبت به مدت مشابه در سال 2019.

09:25 GMT – اندونزی گزارش 678 جدید کروناویروس موارد مرگ و میر 24

اندونزی گزارش شده 678 جدید کروناویروس عفونت در نظر گرفتن تعداد کل موارد در جنوب شرقی آسیا کشور به 25,216 به گفته وزارت بهداشت, رسمی, Achmad Yurianto.

Yurianto گزارش 24 جدید مرگ و میر مربوط به COVID-19 آوردن مجموع به 1,520 در حالی که 6,492 مردم بهبود یافته اند.

epa08440338 An health official wearing a protective suit checks the body temperatures of people before attending Eid al-Fitr prayers amid the coronavirus pandemic, at Al Mashun Grand Mosque in Medan,

اندونزی گزارش 24 جدید مرگ و میر مربوط به COVID-19 آوردن مجموع به 1,520 [سازمان حفاظت محیط زیست]

08:50 GMT – روسیه گزارش ثبت یک روز در افزایش مرگ و میر coronavirus

روسیه گزارش کرده 232 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید در 24 ساعت گذشته یک رکورد در یک روز مقدار تحت فشار قرار دادند که در سراسر کشور مرگ و میر به 4,374.

مقامات گفت: 8,572 جدید عفونت شده بود تایید آوردن ملی شمارش به 387,623 سوم-بالاترین گزارش کل در جهان پس از ایالات متحده و برزیل است.

Coronavirus cases in Russia exceed 300 thousands

مقامات می گویند 8,572 عفونت های جدید تایید شد در روسیه آوردن ملی شمارش به 387,623 [Anadolu]

08:30 به وقت تهران – بلغارستان به پایان قرنطینه در سفر از بسیاری از اتحادیه اروپا

بلغارستان قصد دارد برای بلند کردن یک واجب 14 روز در قرنطینه از ژوئن 1 برای مسافران از برخی کشورهای اتحادیه اروپا اما این کشورها با بزرگترین شیوع کروناویروس ارشد بهداشت گفت.

قرنطینه باقی خواهد ماند واجب برای مسافران از سوئد بلژیک و ایرلند و پرتغال و اسپانیا و ایتالیا و مالت کشور رئیس بازرس بهداشت گفت: همچنین انگلستان است که در یک دوره گذار پس از خروج از اتحادیه اروپا.

وزیر بهداشت و درمان هنوز هم نیاز به تایید حرکت می کند. ممنوعیت ورود بازدید کنندگان از خارج از اتحادیه اروپا را در محل باقی می ماند.

08:15 GMT – کدام کشورها گزارش نشده اند هر coronavirus موارد ؟

جدید کروناویروس شده است برچسب یک بیماری همه گیر بوده و در حداقل 188 کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده.

با این حال تعداد انگشت شماری از کشورها هنوز گزارش هر مورد از این ویروس است.

پیدا کردن کسانی که در کشورهای در اینجا.

07:50 – تایلند به سهولت محدودیت کوتاه شدن حکومت نظامی ساعت

تایلند را در هفته آینده کوتاه شدن حکومت نظامی ساعت و سهولت محدودیت در کسب و کار بیشتر دولت گفت: در پاسخ به تعداد کم محلی منتقل موارد از رمان coronavirus.

با شروع از 1 ژوئن سینما و تئاتر می تواند بازگشایی اما با بیش از 200 نفر در یک زمان و با سخت اجتماعی فاصله اقدامات گفت: Somsak Roongsita, دبیر شورای امنیت ملی.

یک حکومت نظامی کوتاه خواهد شد توسط یک ساعت به گذشته از 11 شب به 3هستم به وقت محلی و مراکز خرید که بازگشایی در اوایل این ماه نیز اجازه داده می شود به گسترش خود عامل ساعت های او اضافه شده است.

The spread of the coronavirus disease (COVID-19) in Bangkok

مراکز خرید در تایلند است که بازگشایی در اوایل این ماه اجازه خواهد داشت به گسترش خود عامل ساعت [ایسنا]

07:30 – انگلستان نیاز به شروع به کاهش تدریجی آن COVID کردند طرح: وزیر

انگلستان نمی تواند خود را اجرا COVID-19 شغل حفاظت از طرح به طور نامحدود و نیاز به شروع به کاهش تدریجی آن را به عنوان مردم به آرامی بازگشت به کار, وزیر محیط زیست جورج Eustice گفت.

“این کردند طرح شده است فوق العاده مهم در نظر نگه داشتن مردم در حالت آماده به کار و آماده برای بازگشت به کار” گفت که اخبار آسمان. “واضح است که ما شروع به ظهور از مستند و شروع به گرفتن اقتصاد ما به کار ما نمی تواند نگه داشتن مردم در آن کردند طرح به طور نامحدود.”

“ما نیاز به شروع به شناسایی راه های در حال حرکت آنها را خاموش کردند طرح و بازگشت به کار … ما نیاز به یک طرح کردند که می تواند مخروطی پایین به مردم بازگشت به کار.”

07:10 به وقت تهران – سنگاپور وزارت بهداشت تایید می کند 611 موارد جدید

سنگاپور و وزارت بهداشت گفت: آن را تایید کرده 611 جدید کروناویروس موارد مصرف شهر دولت شمارش برای عفونت به 33,860.

کشور گزارش شده مرگ و میر 23 در مجموع.

singapore vending masks

ساکنان جمع آوری رایگان محافظ ماسک صورت از تلوان ماشین آلات در سنگاپور [ادگار سو/رویترز]

06:50 GMT – چین به گسترش محدودیت در پروازهای بین المللی تا 30 ژوئن: سفارت آمریکا

چینی هواپیمایی مقامات برنامه ریزی برای گسترش تا 30 ژوئن خود محدودیت در پروازهای بین المللی اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus سفارت ایالات متحده در پکن گفت: در سفر مشاوره.

چین به شدت کاهش چنین پروازها از ماه مارس برای کاستن از نگرانی بیش از عفونت به ارمغان آورد با ورود مسافران است. یک به اصطلاح “پنج و یک” سیاست اجازه می دهد تا به سرزمین اصلی حمل به پرواز فقط یک پرواز در هفته در یک مسیر به هر کشور خارجی و شرکت های هواپیمایی به این عمل فقط یک پرواز در هفته به چین است.

06:25 GMT – آلمان تایید coronavirus موارد افزایش 741: RKI

تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان افزایش یافته است و 741 به 180,458 داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد.

گزارش مرگ و میر افزایش 39 به 8,450 با چوب خط نشان داد.

Hanau

گزارش مرگ و میر در آلمان افزایش یافته و به 8,450 [توماس Lohnes/گتی ایماژ]

06:00 GMT – تایلند گزارش 11 جدید کروناویروس موارد

تایلند تایید کرده است 11 جدید کروناویروس موارد جدید مرگ و میر در نظر گرفتن تعدادی از عفونت به 3,076.

این موارد جدید بودند تمام بیمارانی که تا به حال وارد شده از کویت بودند و در قرنطینه گفت: Taweesin Wisanuyothin سخنگوی دولت در مرکز COVID-19 وضعیت دولت است.

رمان coronavirus کشته شدن 57 نفر در تایلند پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در ژانویه.


سلام این Umut Uras در دوحه مصرف بیش از این وبلاگ از همکار من Zaheena رشید.


05:41 GMT – کره جنوبی قصد دارد به منظور محدود کردن تعدادی از دانش آموزان از بازگشت به کلاس

کره جنوبی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده است قصد دارد به منظور محدود کردن تعدادی از دانشجویان از حضور در کلاس در مدارس در سئول شهری در میان سنبله در جدید کروناویروس عفونت.

این حرکت تنها یک روز در کلاس های حضوری از سر گرفته و به عنوان بخشی از یک مرحله به مرحله بازگشایی مدارس.

این Yonhap به نقل از خبرگزاری پارک Baeg-beom, معاون وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت ابتدايی و راهنمايی می توانید تنها اجازه می دهد یک سوم از دانش آموزان به بازگشت به کلاس در حالی که مدارس تنها می تواند در دو سوم از دانش آموزان خود را.

South Korea students

دانش آموزان نشستن پشت محافظ صفحه نمایش به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 رمان coronavirus به عنوان آنها خوردن ناهار در یک دبیرستان در دأجئون کره جنوبی در مارس 20, 2020 [Yonhap / خبرگزاری فرانسه]

05:05 GMT – افزایش موارد به عنوان هند آماده برای بلند مستند

هند ثبت یک رکورد دیگر افزایش روزانه با 7,466 جدید کروناویروس موارد است.

وزارت بهداشت آمار و ارقام جدید در روز جمعه نشان می دهد هند در حال حاضر 165,799 موارد با 4,706 مرگ و میر است که هر دو در حال حاضر بیش از چین است.

هند در دو ماه مستند است به پایان روز یکشنبه. نخست وزیر نارندرا مودی انتظار می رود که دولت به صدور دستورالعمل های جدید در این آخر هفته احتمالا گسترش مستند در بدترین آمار مناطق آن را به عنوان ترویج فعالیت های اقتصادی.

04:49 GMT – برزیل گزارش ثبت موارد 1,000 مرگ و میر در 24 ساعت

برزیل ثبت یک رکورد جدید در COVID-19 مورد و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته با توجه به آمار و ارقام رسمی از روز شنبه.

این کشور آمریکای جنوبی جهان دوم-بیشترین تعداد تایید رمان coronavirus موارد – 438,238 – پس از ما. با توجه به وزارت بهداشت داده 26,417 مورد جدید تایید شد در یک 24 ساعت-پایان دوره اواخر روز پنج شنبه.

در همین دوره در برزیل تجربه سوم آن-کمترین تعداد مرگ و میر ویروس از زمان شروع این بیماری همه گیر: 1,156. آورده است که مجموع تلفات به 26,754 ششم بالاترین در جهان است.

04:23 GMT – کلمبیا گسترش ملی قرنطینه تا جولای

کلمبیا تمدید در سراسر کشور قرنطینه برای جلوگیری از گسترش این coronavirus تا ژوئیه 1 در حالی که اجازه می دهد آزادی بیشتر حرکت در برخی از نقاط کشور است.

هزاران نفر از کسب و کار شروع به بازگشایی در آند کشور با پروتکل های ایمنی و کاهش کارکنان به عنوان یک مستند در محل پس از اواخر ماه مارس بود که با توجه به آسانسور در پایان ممکن است.

تحت دولت موظف به گسترش است که کسب و کار راه اندازی مجدد ادامه خواهد داد. آرایشگری و آرایشگران در میان کسب و کارهای مجاز به بازگشایی همراه با موزه ها و کتابخانه ها در اختیار شهرداران محلی.

اما دیگر محدودیت های گسترده در محل باقی می ماند. حمل و نقل عمومی بین شهرداری ها و پروازهای داخلی باقی خواهد ماند منع و در بسیاری از مناطق مردم ملزم به ماندن در خانه.

04:13 GMT – که به تجدید نظر در نقش چین مبتنی بر سفیر

سازمان بهداشت جهانی در حال بررسی موقعیت آن سفیر حسن نیت جیمز Chau بود که درگیر در پخش از اتهام مجبور به اعتراف چینی تلویزیون دولتی با توجه به بار مالی.

Chau, یک مجری تلویزیون با دولت چین پخش ارائه شده است یک برنامه ای است که در سال 2013 پخش اعتراف, انگلیسی, تاجر پیتر هامفری که ادعا می کند او فیلم برداری تحت فشار.

“این موضوع جدی گرفته شود, به عنوان هر گونه شکایت خواهد بود. آن است که در حال حاضر تحت بررسی داخلی و در نتیجه نمی توان اظهار نظر در” این است که در بیانیه ای گفت به بار مالی.

03:38 GMT – الجزایر گسترش جزئی مستند تا ژوئن 13

Abdelaziz Djerad نخست وزیر الجزایر افزایش یافته بخشی از مستند در اکثر کشور و استان برای 15 روز دیگر.

Djerad برداشته قرنطینه اقدامات تنها در چهار استان – سعیده, تندوف اليزي و تمنراست – “پس از نتایج مطلوب” ثبت شده وجود دارد و با توجه به الجزایر Presse خدمات.

03:21 GMT – AIIB تصویب $750 متر وام برای فیلیپین’ ویروس پاسخ

چین-حمایت بانک سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی (AIIB) گفته است که تا به حال تصویب $750 متر وام به فیلیپین برای کمک به این کشور در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این پروژه خواهد شد که شرکت های تامین مالی شده توسط بانک توسعه آسیایی در نظر گرفته شده است برای افزایش تست ظرفیت حمایت از بخش های آسیب پذیر مانند کشاورزی و ارائه کمک های اضطراری به خانواده های فقیر, با توجه به بیانیه ای.

02:07 GMT – کره جنوبی گزارش 58 مورد

کره جنوبی گزارش 58 مورد جدید از coronavirus برای May 28, همه در پر جمعیت سئول شهری به عنوان مقامات درهم به بنیادی انتقالات مربوط به یک e-commerce انبار در نزدیکی پایتخت است.

نخست وزیر چانگ Sye-kyun به نام برای مقامات به بررسی شرایط کار در انبارها از خرید آنلاین از شرکت های که دیده می شود سفارشات افزایش طول همه گیر و دیگر متراکم محل که در آن خطرات عفونت ممکن است بالا.

کره جنوبی گزارش کرده 177 جدید COVID-19 موارد بیش از سه روز گذشته یک تجدید حیات آن را تهدید می کند به پاک کردن برخی از آن سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس و بدتر یک شوک عظیم به تجارت در این کشور وابسته به اقتصاد است.

01:55 GMT – هند: تحت مستند

اجتماعی فاصله و بهداشت خوب ضروری سلاح در مبارزه با COVID-19.

اما چگونه می تواند به شما در حفظ اجتماعی فاصله در یکی از بزرگترین محله های فقیرنشین? چگونه شما می توانید دستهای خود را به طور منظم زمانی که در حال اجرا وجود دارد ؟ و چه اتفاقی می افتد زمانی که میلیون ها نفر از افرادی که برای زنده ماندن در ناچیز دستمزد به طور ناگهانی و بدون کار و تلاش برای خوراک خود را ؟

اتمام این بررسی از 101 شرق چگونه هند را فقیر شانس در زیر بزرگترین مستند.

01:40 GMT – کریکت-Twenty20 برنامه جام جهانی تحت عنوان ‘خطر’

کریکت استرالیا, رئیس, Kevin رابرتز به عنوان چشم انداز جام جهانی Twenty20 پیش رفتن در سال 2020 گفت: اکتبر-نوامبر برنامه تحت “بسیار پرخطر” با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بدیهی است که ما شده ایم امیدوار در تمام طول که می تواند صحنه در اکتبر-نوامبر اما شما می خواهم که به می گویند وجود یک خطر بسیار بالا در مورد چشم انداز است که اتفاق می افتد” رابرتز به خبرنگاران گفت: در یک تماس تصویری.

“در صورتی که اتفاق نمی افتد وجود دارد بالقوه ویندوز در فوریه-مارس دوره اکتبر تا نوامبر سال بعد.”

00:46 GMT – چین گزارش جدید کروناویروس موارد

مقامات بهداشتی چین در گزارش جدید تایید coronavirus موارد در سرزمین اصلی تا پایان مارس 28.

ملی کمیسیون بهداشت آیا تایید پنج جدید بدون علامت coronavirus موارد on May 28, از 23 روز زودتر.

نظارت در میان coronavirus شیوع (3:39)

00:28 GMT – استرالیا New South Wales دولت هشدار COVID-19 بودجه تلفات

استرالیا در ایالت نیو ساوت ولز گفت: coronavirus همه گیر می تواند هزینه آن را به اندازه 20 میلیارد دلار استرالیا ($13.3 میلیارد دلار) در درآمد از دست رفته در طول چهار سال آینده, تاکید ضرورت برای احیای این کشور لکنت زبان اقتصاد.

انتشار اولین برآورد از اثرات اقتصادی coronavirus NSW گفت: کسری بودجه در مجموع 10-20 میلیارد دلار استرالیا انتظار می رود بیش از چهار سال آینده یک far cry از برآورد قبلی خود را در دسامبر سال 2019 به طور متوسط بودجه مازاد از 1.9 میلیارد دلار استرالیا ($1.3 میلیارد دلار) بیش از چهار سال است.

“ما در مقابل این نوع از چالش اقتصادی دیده نمی شود در نسل شاید نه از مردم چکش آخرین پرچ به پل بندرگاه سیدنی در 1930s” گفت: NSW دولت خزانه دار Dominic Perrottet.

00:16 GMT – 14 میلیون اضافی می تواند مردم گرسنه در امریکا لاتین

این برنامه جهانی غذا گفت: برخی از 14 میلیون نفر در آمریکای لاتین و کارائیب می تواند تجربه شدید ناامنی غذایی در این سال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“این بسیار حیاتی و فوری است که ما ارائه کمک های غذایی به تعداد فزاینده ای از مردم آسیب پذیر در منطقه و همچنین به عنوان کسانی که بستگی رسمی کار” گفت: میگوئل Barreto, WFP مدیر منطقه ای آمریکای لاتین و کارائیب.

“ما هنوز هم برای جلوگیری از COVID-19 همه گیر از تبدیل شدن به یک گرسنگی بیماری همه گیر.”


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز, مارس 28 در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>