مغلوب ساختن پیشی جستن تیم براش کنار بولتون آیات به عنوان فشار مانت

واشنگتن, DC – دفاع تیم از ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برای ارائه آخرین آن بعد از باز کردن استدلال روز سه شنبه آن را به عنوان تلاش برای قلم مو کنار وحی جدید از سابق کاخ سفید مشاور امنیت ملی جان بولتون و رشد فشار برای شهود.

“اگر یک رئیس جمهور هر رئیس جمهور بودند به انجام چه تایمز گزارش داد در مورد محتوای بولتون خطی که تشکیل impeachable جرم” مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع وکیل Alan Dershowitz گفت: سه شنبه شب ، او با اشاره به آینده کتاب توسط بولتون که در آن مشاور سابق کاخ سفید گزارش می نویسد که تهمت به او گفت که او می خواست به ادامه خودداری $391m از congressionally-تایید کمک های نظامی از اوکراین تا کشور اروپای شرقی موافقت کرد برای کمک به تحقیقات از رئیس جمهور دموکراتیک سیاسی رقیب جو بایدن و پسرش شکارچی.

“به من اجازه دهید تکرار: هیچ چیز در بولتون revelations – حتی اگر درست خواهد به سطح افزایش سوء استفاده از قدرت و یا یک impeachable جرم” Dershowitz گفت: اواخر روز سه شنبه پس از دفاع تیم تا حد زیادی نادیده گرفته, گزارش در مورد Dershowitz کتاب در افتتاح آن استدلال.

بیشتر:

در خارج از مجلس سنا مجلسی این آیات باعث تماس و بحث در میان برخی از جمهوری خواهان به نظر تماس بولتون به عنوان شاهد.

“این به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که دیگر جمهوری خواهان ملحق خواهد شد کسانی از ما که فکر می کنم ما باید از شنیدن جان بولتون گفت:” سناتور جمهوری خواه میت رامنی که سوغات تماس شاهدان به خبرنگاران گفت: در این کنگره.

حزب جمهوری خواه و سناتور سوزان کالینز با صدور بیانیه ای اعلام کرد که “این گزارش در مورد جان بولتون کتاب تقویت مورد شهود و باعث شد که تعدادی از مکالمات میان همکاران من.”

“چه آن را انجام داده است در حال حاضر یک موضوع داغ و اضافه کردن سوخت به آتش گفت:” سناتور مایک براون جمهوری خواه که می خواهد به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از خانه استیضاح به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد عدالت است.

تهمت بود استیضاح در ماه دسامبر برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. او هرگونه تخلف است.

Interactive - Trump impeachment

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع وکلا استدلال کرده اند که هیچ مدرک مستقیمی وجود دارد که رئیس جمهور مشروط برای کمک به اوکراین در سیاسی انتخاباتی Bidens.

اما پس از نیویورک تایمز روزنامه گزارش در مورد آنچه در این کتاب دموکرات ها می گویند بولتون می تواند ارائه دانش دست اول از مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار مبارزات انتخاباتی.

“در مورد شهود و اسناد و مدارک ساخته شده بود و حتی قوی تر از آیات در نیویورک تایمز در مورد آقای بولتون. آن گریه می کند برای شهود و اسناد و مدارک” دموکرات سنا رهبر چاک شومر گفت.

“هر چند روز وجود دارد یکی دیگر از وحی و دیگری وحی و دیگری وحی و مورد قوی تر و قوی تر” شومر گفت.

Schumer

شومر در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در مورد استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن [J Scott Applewhite/AP Photo]

سناتور آنگوس کینگ مستقل گفت: رادیو عمومی ملی او “در حال حاضر جلسه تعدادی از جمهوری خواهان در حال حرکت به سمت رای گیری به حداقل رای برای شنیدن از جان بولتون.”

“من شناخته ام جان بولتون. او یک فرد و تمامیت او را صادقانه” حزب جمهوری خواه و سناتور ران جانسون در این باره گفت.

“اما حتی در آن مردم با دیدگاه های مختلف و حتی در مکالمه. افراد مختلف خاطرات” جانسون گفت.

تهمت را رد کرده است بولتون حساب tweeting: “من هرگز گفته جان بولتون که کمک به اوکراین شد و برای تحقیقات به دموکرات ها از جمله Bidens. اگر جان بولتون گفت: این آن بود که تنها به فروش یک کتاب است.”

بولتون است و نه صحبت علنی در مورد این مقاله.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم با تمرکز بر Bidens

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا در عین حال دقیق جدول زمانی حدود یک پتانسیل تضاد منافع در هانتر بایدن را پذیرش پرداخت موقعیت در هیئت مدیره از Burisma یک انرژی اوکراین شرکت, در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور.

هانتر بایدن پرداخت شد حدود $3m بیش از سه سال در Burisma مدیره مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع می کند.

“همه ما می گوییم این است که وجود دارد بر اساس” برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “به مسئله” با اوکراین رئیس جمهور Zelenskyy استدلال Pam باندی سابق فلوریدا دادستان کل و عضو مغلوب ساختن پیشی جستن تیم.

Impeachment

در این تصویر از ویدئو Alan Dershowitz یک وکیل برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول استیضاح محاکمه [سنا تلویزیون/AP Photo]

شده است وجود دارد هیچ مدرکی از تخلف توسط Bidens.

پس از پایان افتتاحیه استدلال سناتورها خواهد شد که 16 ساعت به صورت کتبی به سوالات. یک رای در شهود انتظار می رود به زودی به عنوان جمعه.

دو سوم رای اکثریت در سنا مورد نیاز خواهد بود برای محکوم کردن و حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر یک نتیجه بعید است. خواهان برگزاری یک 53-47 اکثریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>