صدای شیپور شیپور خاموشی بحث Conair وارث به سر کنسولگری آمریکا در برمودا

جمهوری خواهان و دموکرات ها در حال حاضر را رد کرد نامزدی خود را برای یکی دیگر از نقش.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منصوب شده است یک بحث برانگیز جمهوری خواه کمک کننده و تاجر به سر کنسولگری ایالات متحده به طور کلی در برمودا دور زدن دو حزبی مخالفت با نامزدی خود را به عنوان یک سفیر ایالات متحده.

لی Rizzuto, وارث Conair شرکت ثروت نامزد دریافت جایزه بود توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 و 2019 به ایالات متحده فرستاده اندونزی و جزیره کارائیب دیگر کشورها اما نامزدی خود را غرق شد توسط سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها پس از بحث برانگیز توییتهایی ترویج تئوری توطئه در مورد بهداشت ، تد کروز و همسر و سطل زباله میت رامنی و هیلاری کلینتون و دیگران به نور آمد.

جدید خود را ملاقات کرده که به موجب انتقاد به پیام آن را می فرستد به امریکا نزدیک ترین همسایگان و وزارت امور خارجه به رتبه و فایل بسیاری از آنها ناراحت بودند با این تصمیم.

“آقای Rizzuto تلقی شد بی حد و حصر به رهبری ایالات متحده در ماموریت خارج از کشور توسط جمهوری-برگزار سنای ایالات متحده. رئیس جمهور تهمت تصمیم به نصب او را در سر کنسولگری در برمودا خیانت عدم احترام به سنا برای Bermudans و گسترده تر کارائیب جامعه و برای این مهم کار از دیپلمات های آمریکایی گفت:” مایکل Camilleri آمریکایی گفت و گو یک اتاق فکر در واشنگتن متمرکز در نیمکره غربی است.

Rizzuto اهدا حداقل $454,400 به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری, دیگر نامزدهای جمهوری خواه و حزب جمهوری خواه در چندین ایالت در سال 2016 با توجه به OpenSecrets و همچنین به عنوان $25,000 به هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی و حزب دموکرات است. او همچنین گزارش کمک صندوق یک “Trumpettes ایالات متحده آمریکا” جشن در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه فقط دو هفته پس از او برای اولین بار نامزد دریافت جایزه بود و سفیر به باربادوس با توجه به واشنگتن پست.

مخالفت خود را اصلی نامزدی محور در Rizzuto حساب توییتر. 58 ساله اجرایی در Conair دستگاه و زیبایی محصول شرکت ساخته شده توسط پدر خود را بازتوییت کرد پیام هایی که مورد حمله قرار مغلوب ساختن پیشی جستن رقبای سیاسی در آن زمان از جمله بهداشت ، تد کروز میت رامنی و هیلاری کلینتون.

پیام به نام رامنی یک “گنگ یک**” و کلینتون “تروریست با فراموشی” در حالی که متهم کروز و همسر هایدی رهبر در آمریکای شمالی و اتحادیه جنبش “که هدف این است که برای از بین بردن حاکمیت ایالات متحده” یک پیام گفت: با ادغام دولت های آمریکا و کانادا و مکزیک است.

یک سخنگوی سناتور. کروز کاهش یافته است به نظر.

زمانی که او برای اولین بار نامزد دریافت جایزه در ماه ژانویه 2018 دیابت بن Sasse, R-نبراسکا بود به خصوص با اشاره به پیام پاسخ: “آقای Rizzuto باید احساس رایگان برای قرار دادن در خود ورقه نازک قلعی کلاه و بازدید از دفتر ما با مدارک و شواهد خود را برای شهوت پرست تئوری های توطئه و فاخته اتهامات. در حالی که او در آن مجلس سنا احتمالا نیاز به دانستن نظرات خود را بر روی ماه فرود.”

“Cynics و آجیل احتمالا رفتن به یک زمان سخت در تامین امنیت سنا تایید گفت:” سخنگوی Sasse, یک عضو کمیته روابط خارجی سنا که مورد نیاز است به تصویب هر سفیران قبل از دریافت آنها تایید رای در سنا طبقه.

در مورد خواسته Rizzuto انتصاب به عنوان مدیر مسئول در کنسولگری ایالات متحده به طور کلی دو سال بعد Sasse سخنگوی اشاره ABC News به 2018 بیانیه.

“حفاظت از شهروندان آمریکایی در خارج از کشور اولین کار ما دیپلمات. انتصاب یک نظریه پرداز توطئه و شکست خورده سفیر مهاجرت به سر کنسولگری در حال حاضر رهبری با تجربه, حرفه ای, خارجی, خدمات, افسر تنها می تواند به تضعیف وزارت امور خارجه توانایی انجام این ماموریت گفت:” Camilleri که خدمت در وزارت امور خارجه تحت ریاست جمهوری باراک اوباما و در سازمان کشورهای آمریکایی.

این اولین بار نیست که سیاسی منصوب شده و انتخاب شده به رهبری آمریکا ماموریت در برمودا انگلیسی در خارج از کشور قلمرو شناخته شده ترین برای یک مقصد تعطیلات. رئیس جمهور جورج دبلیو بوش به نام پالم بیچ سرمایه گذار دنیس کلمن به نقش در سال 2003 و تگزاس و نویسنده و تاجر گرگوری Slayton در سال 2006.

Slayton ماند و در نقش از طریق اولین ماه از اوباما در دوره اول نویسنده یک کتاب در آمریکا-برمودا روابط اهدا شد برجسته خارجی جایزه خدمات توسط کنگره سیاه حزبی.

در حالی که سنا باید به تایید رئیس جمهور نامزد برای ambassadorships کاخ سفید برخوردار است به انتصاب افراد به بعضی ارشد پست ها مثل این.

در اعلام قرار ملاقات خود را روز شنبه به وزارت امور خارجه ستایش Rizzuto کار خود را به عنوان رئیس هیئت حرفه ای, زیبایی, انجمن, مدیر, آمریکای شمالی, زیبایی, حوادث, LLC تولید کننده Cosmoprof NA, زیبایی نشان می دهد تجارت و خالق “سبک منبع مجله.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>