مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد ما ممکن است برای کسب و کار باز به زودی با وجود هشدارهای

مقامات بهداشت عمومی دولت فرمانداران و حتی برخی از اعضای خود دولت در حال هل دادن در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استادانی تمایل به عقب اقدامات در نظر گرفته شده برای نگه داشتن این بیماری همه گیر کوروناویروس در بررسی و بازگشایی این کشور برای کسب و کار.

او به طور منظم روزانه توجیهی در روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت نمی تواند استطاعت به ادامه مستندات که کشور به ارمغان آورده و آن $20 تریلیون دلار اقتصاد به متوقف مجازی طی چند روز.

“امریکا را دوباره و به زودی باز برای کسب و کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بسیار به زودی. خیلی زودتر از سه یا چهار ماه است که کسی بود نشان می دهد. خیلی دیر. ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.”

بیشتر:

در توییتر در روز سه شنبه صبح تهمت تصریح کرد اولویت خود برای بازگشت سریع به حالت عادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات خلاف مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان و مدیریت اضطراری مقامات که باید گفت که مگر اینکه آمریکایی ها همچنان به طور چشمگیری محدود کردن تعامل اجتماعی – ماندن خانه از محل کار و منزوی خود – تعداد عفونت را پایمال سیستم بهداشت و درمان و منجر به بسیاری از مرگ و میر.

این بحث نشان دهنده رشد خلیج فارس بین مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی و سیاسی مشاوران که از ترس که هفته عدم اطمینان منجر به حتی بیشتر ویرانی اقتصادی و تضعیف چشم انداز سیاسی در ماه نوامبر انتخابات پارلمانی و مقامات بهداشت عمومی. مغلوب ساختن پیشی جستن علمی نقطه در بحران Dr Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اذعان کرد که بحث داخلی بوده است “شدید”.

“آنچه رئیس جمهور در تلاش است تا انجام دهید این است که به تعادل مسائل بهداشتی با این واقعیت است که این است که با داشتن تاثیر زیادی بر روی اقتصاد کشور است که در واقع ممکن است به طور غیر مستقیم حتی باعث یک مقدار قابل توجهی از آسیب و مشکل – حتی سلامت-حکیم” Fauci روز دوشنبه گفت:. “پس این یک عمل تعادل ظریف که رئیس جمهور در تلاش است تا حق. و ما بسیار بحث شدید در حال حاضر در مورد آنچه که مناسب ترین زمانی است و اگر ما آن را تغییر دهید, چگونه آن را تغییر دهید.”

در روز سه شنبه اکثر مقامات بهداشت عمومی گفت: محدود کردن اقدامات پیشگیرانه در حال حاضر می تواند بیش از آسیب خوب. تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیتی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health گفت: این کشور هنوز زود در تلاطم این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر پیت Gaynor گفت: “اجتماعی فاصله” اقدامات در محل مشغول به کار هستند و هر گونه تصمیم گیری به عقب کسانی که اقدامات احتیاطی باید ساخته شده توسط متخصصان سلامت است.

“من فکر می کنم آن را در مورد زمان, بنابراین من ترک زمان تا به متخصصان پزشکی و دانشمندان در مورد زمانی که ما خارج از آن” Gaynor گفت: در طول یک ظاهر در سی ان ان.

حتی برخی از جمهوری خواهان را تحت فشار قرار دادند در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. مریلند جمهوریخواه فرماندار لری هوگان نیز ظاهر می شود در سی ان ان روز سه شنبه اظهار تاسف مخلوط “پیام” بیرون آمدن از دولت در مورد اقدامات پیشگیرانه.

“ما فقط در تلاش برای گرفتن بهترین توصیه های ما می تواند از دانشمندان و همه کارشناسان و تصمیم گیری است که به اعتقاد ما لازم است برای ما, متحده,” هوگان گفت. “ما فکر نمی کنم که ما در حال رفتن به در هر راه آماده به خارج از این در پنج یا شش روز یا هر زمان که این 15 روز است که از زمانی که آنها شروع به این خیالی ساعت. اکثر مردم فکر می کنم که ما هفته دور از اوج, اگر نه ماه.”

آنچه هنوز مشخص نیست که تا چه حد نسبت ناروا است در یک موقعیت برای شماره گیری به اقدامات پیشگیرانه. تا کنون بسیاری از محدودیت های تصویب شده توسط دولت و مقامات محلی که حفظ قدرت نهایی بیش از حد به آن کسب و کار باقی می ماند و خاموش شد.

مردم در سراسر کشور شد و ناگهان زمانی که یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن عملیاتی تگزاس را جمهوری خواه معاون فرماندار دن پاتریک به نظر می رسد در یک Fox News opinion برنامه دوشنبه شب و پیشنهاد کرد که آمریکایی های قدیمی تر بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس ممکن است مایل به توجه مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور و فداکاری خود برای همیشه از کشور است.

“هیچ کس به من رسیده است و گفت:” به عنوان یک شهروند ارشد آیا شما مایل به گرفتن شانس بقای خود را در ازای نگه داشتن امریکا که امریکا دوست دارد خود را برای فرزندان و نوه?’ و در صورتی که ارز, من همه در” پاتریک گفته فاکس نیوز’ Tucker Carlson.

“کسانی از ما که 70-به علاوه ما مراقبت از خودمان است. اما آیا قربانی کردن کشور” پاتریک که 70 نوبت در هفته آینده اضافه شده است. “من نمی خواهم کل کشور باید قربانی شود.”

وجود دارد نشانه ای که روز سه شنبه برای مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت بود موثر بر حامیان او. جری فالول Jr برجسته پروتستان رهبر و ثابت قدم مغلوب ساختن پیشی جستن از طرفداران اعلام کرد که از 5000 دانش آموزان در آزادی در دانشگاه اونورتر تنسی خواهد بود استقبال بازگشت به دانشگاه در هفته آینده در پایان رخصتی بهار.

حرکت در خلاف جهت تقریبا در هر دانشگاه دیگر در کشور است که نقل مکان کرد و در کلاس های آنلاین باقی مانده از سال تحصیلی.

“من فکر می کنم ما باید مسئولیت را به دانش آموزان ما – که پرداخت به اینجا که می خواهند به اینجا که دوست دارم آن را در اینجا به آنها توانایی بود با دوستان خود به ادامه مطالعات خود را لذت بردن از اتاق و هیئت مدیره آنها در حال حاضر برای پرداخت می شود و به قطع نکنید کالج خود زندگی” فالول ” در مصاحبه با یک روزنامه محلی این اونورتر اخبار و پیشبرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>