مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه نخواهد بود 1st تحویل داده و در میان آشفتگی

واشنگتن — دو دهه پیش رئیس جمهور بیل کلینتون خطاب به ملت transfixed با استیضاح. او با استفاده از I-کلمه یک بار در یک دولت از آدرس اتحادیه زد که برای 78 دقیقه است.

در حال حاضر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده برای رسیدگی به ملت تحت شرایط مشابه با اضافه شدن فشار از یک بلندی انتخابات ریاست جمهوری به مخلوط پرتاب می شود. و هیچ کس انتظار دارد که او را به دنبال کلینتون مدل با نادیده گرفتن فیل در اتاق — به خصوص از آنجا که او در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد به تبرئه روز پس از سخنرانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که به سختی اول رئیس جمهور برای ارائه دولت از آدرس اتحادیه در یک زمان از آشفتگی. آبراهام لینکلن تحویل گزارش کتبی در طول جنگ داخلی ریچارد نیکسون صحبت کرد در حالی که درگیر در رسوایی واترگیت. جرالد فورد اعلام کرد: “دولت از اتحادیه خوب نیست.” اما کلینتون در سال 1999 سخنرانی ارائه می دهد که بیشترین شباهت آشکار.

یک جمهوری خواه کنترل مجلس استیضاح کلینتون در دسامبر 1998 در زمینههایی که او دروغ گفته بود به یک هیئت منصفه فدرال و مانع عدالت در مورد رابطه اش با کاخ سفید کارآموز Monica Lewinsky.

تنها چند ساعت قبل از کلینتون تحویل دولت از آدرس اتحادیه, کاخ سفید وکلا را باز کرد خود را در دفاع از رئیس جمهور در مجلس سنا محاکمه. آنها استدلال می کرد او بی گناه بود از اتهامات و “نباید خارج از دفتر.”

کلینتون آدرس در همان مجلسی که در آن او شده بود استیضاح هفته قبل از آن مواجه شد با احترام تشویق هر چند برخی از جمهوری خواهان تصمیم به تحریم نشانی گفت: آن را نامناسب برای کلینتون به نظر می رسد قبل از کنگره خود را در طول استیضاح محاکمه. دو از شدیدترین منتقدان جمهوری خواه, خانه, رهبر اکثریت کیر Armey تگزاس و خانه اکثریت شلاق تام تاخیر در تگزاس نشسته stonily جانبی توسط سمت.

کلینتون speechwriter مایکل Waldman می گوید او نمی تواند به یاد بیاورید هر گونه بحث منتهی به سال 1999 آدرس مورد اینکه آیا کلینتون باید به بحث در مورد استیضاح.

“این هرگز در نظر گرفته شد می گوید:” Waldman رئیس Brennan Center for Justice at NYU مدرسه قانون است. “تمام هدف در یک سخنرانی بود که به مردم یادآوری این سیاست در دستور کار است که او در مورد مراقبت و آنها را دوست داشت و نیز به یاد مردم بخش هایی از انتخابات ریاست جمهوری که آنها را دوست داشت.”

کلینتون متمرکز سخنرانی خود در استفاده از اکثریت زیادی از پیش بینی 4 تریلیون دلار مازاد بیش از 15 سال برای تقویت امنیت اجتماعی و مدیکر. جمهوری خواهان در برابر و به جای آن خواستار کاهش مالیات. در واقع او ارائه شده بسیاری از سیاست های پیشنهادی که یک دموکرات مجلس, نماینده کنگره یوسف Moakley ماساچوست اظهار داشت: “او همه چیز را اما خرید یک لباس جدید برای مجسمه آزادی.”

در آن زمان اقتصاد شد و از ورود به سومین سال متوالی رشد اقتصادی بیش از 4 درصد است. شگفت آور 69 درصد از کشور مورد تایید از کار کلینتون انجام شد به عنوان رئیس جمهور و 29 درصد سایتهای با توجه به نظرسنجی گالوپ. سنا را در رفتن به تبرئه کلینتون ماه زیر است.

بیست و پنج سال قبل نیکسون اختصاص داده شده مقدار نهایی خود ایالت متحده آمریکا به این کشور بحران انرژی. اما در پایان اظهارات خود او افزود “شخصی کلمه” در مورد واترگیت. نیکسون به نام برای تحقیقات به پایان اعلام کرد “یک سال از واترگیت کافی است” و گفت که او تا به حال هیچ “قصد هر آنچه” از استعفا.

نیکسون نظرسنجی ایستاده bumped گذشته دو سوم سطح پس از خود دولت از آدرس اتحادیه. اما وجود دارد بیشتر به واترگیت و رسوایی که عینک به استیضاح او کار تصویب پیوسته غرق به 23 درصد در نقطه او در نهایت ترک.

نیویورک تایمز بازگو کرد که جمهوری خواهان در اتاق استقبال نیکسون با تشویق به سلامتی و اوه برای بیش از دو دقیقه است. این “شگفت انگیز ترین رفتار” بود و در سمت دموکراتیک. سناتور. سام اروین رئیس واترگیت کمیته, نمی, تحسین یک بار. در حالی که snickers و grimaces استقبال نیکسون تعهد به محافظت از آمریکایی ها از جمله حفظ حریم خصوصی تهاجم به عنوان “الکترونیکی جاسوسی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آمدن است به انتخابات سال با تصویب امتیاز در 44 درصد و مخالفت امتیاز در 53 درصد با توجه به آخرین گالوپ اعداد. در به دنبال انتخاب مجدد تهمت امیدوار است به استفاده از یک واکنش در برابر استیضاح برای کمک به ایجاد انگیزه در خود هسته, حامیان اما او نیز نیاز به رسیدن به یک راه باریک گسترده تر از رای دهندگان.

رای گیری نهایی در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه در حال حاضر برای پنج شنبه بعد از ظهر. سنای آمریکا روز جمعه با رد احضار شاهدان در دادگاه همه اما حصول اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالی تبرئه.

استراتژیست جمهوری خواه مت Mackowiak گفت: وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فرصت های دیگر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دریافت آخرین کلمه در روز استیضاح. دولت از اتحادیه این نیست که زمان.

“من فکر می کنم در بسیاری از تنها بهترین فرصت او را با این حالت خاص اتحادیه خواهد بود برای جذب گسترده تر ائتلاف از حامیان” Mackowiak گفت. “من امیدوار هستم که او نمی رفتن جرم بیش از حد.”

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی می توانید از طریق هر رویداد در کاخ سفید بدون صحبت کردن در مورد استیضاح تحقیق و محاکمه. نظرات خود را در تبریک Louisiana State University college football قهرمانان و در امضای یک تجارت جدید مقابله با کانادا و مکزیک به ناچار شامل اشاره به استیضاح.

هارون کالا, مدیر بحث در دانشگاه میشیگان و نویسنده در مورد به یاد ماندنی دولت از آدرس اتحادیه گفت که بر اساس تاریخ تهمت خواهد بود به بهترین وجه در خدمت نگه داشتن در تمرکز کردن استیضاح در دولت از اتحادیه.

“کلینتون مدل ثابت کرد به موفقیت” کالا گفت. اما دانستن مغلوب ساختن پیشی جستن او افزود: “از آن خواهد شد غیر ممکن است برای او را به یک پیروزی است.”

—-

AP اخبار محقق Monika ماتور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>