مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های اجرایی به منظور هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی شرکت های

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه یک فرمان اجرایی را امضا هدف قرار دادن توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی غول گفته او اقدام به “دفاع از آزادی بیان از یکی از بدترین خطرات ناشی از آن مواجه شده است و در تاریخ آمریکا” پس از توییتر به نام خود دو توییتهایی “به طور بالقوه گمراه کننده است.”

آن را “معامله بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به منظور اجازه می دهد تا برای مقررات جدید به طوری که رسانه های اجتماعی شرکت ها “است که در تعامل با سانسور و یا هر گونه سیاسی انجام نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن خود را مسئولیت محافظت” اما کارشناسان می گویند او احتمالا نمی توانید انجام دهید و بدون کنگره تصویب و هر حرکت خواهد بود در دیدار با چالش های قانونی.

کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد دیر گفت: رئیس جمهور امضا فرمان اجرایی حق خبرنگاران پس از ترک دفتر بیضی.

همانطور که انتظار می رود به منظور خواستار مقررات جدید در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت فراهم می کند که گسترده مصونیت از پرونده های حقوقی به وب سایت های مبتنی بر محتوای آن پست کاربران و در نتیجه محدودیت برخی از کسانی که مسئولیت حمایت از شرکت های مانند Twitter, Facebook و Google.

“آنها را به حال قدرت بدون کنترل به سانسور, محدود, ویرایش, شکل, پنهان کردن, تغییر هر نوع ارتباطی بین شهروندان خصوصی و یا عمومی بزرگ مخاطبان” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد. “ما در حال تغذیه با آن است.”

او گفت: آنچه در رسانه های اجتماعی غول را انتخاب کنید تا واقعیت را بررسی کنید و یا چشم پوشی هستند “سرمقاله تصمیم گیری” و نشان “فعالیت سیاسی.”

“در آن لحظات توییتر متوقف می شود خنثی پلت فرم عمومی و تبدیل شدن آنها به یک ویرایشگر با یک دیدگاه و من فکر می کنم ما می توانیم می گویند که در مورد دیگران نیز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به واقعیت-بررسی برچسب های اضافه شده به دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها در پست الکترونیکی-در برگه های رای به عنوان برخی از کشورهای اقدامات برای رای گیری در میان همه گیر. “و آن را نامناسب است.”

او همچنین گفت که اطمینان حاصل شود “مالیات دهندگان دلار قرار نیست در هر رسانه های اجتماعی شرکت است که سرکوب آزادی بیان” احتمالا اشاره به نظامی و سایر سازمان تبلیغات در این سایت.

رئیس جمهور گفت که او انتظار دارد خود را به منظور به چالش کشیده خواهد شد با یک طرح دعوی در دادگاه.

پرسید که آیا او در نظر گرفته شده حذف خود را در حساب توییتر او گفت که “در یک ضربان قلب” اگر خبری نبود جعلی و سپس تبلیغ خود را 186 میلیون پیرو در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

دادستان کل لایحه بار ظاهر می شود در دفتر بیضی با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: منظور خواهد نه لغو بخش 230 اما بازگرداندن “تعادل راست.”

اما برخی از کارشناسان می گویند این احتمال وجود دارد تا کنگره و نه تهمت و مجریه به تفسیر مجدد بخشی از قانون در سوال و که آن را نیز ممکن است افزایش قابل توجهی در متمم اول قانون اساسی سوالات و رویارویی با چالش های قانونی.

مجلس نانسی پلوسی, صبح روز پنج شنبه به نام فرمان اجرایی یک “انحراف” از coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور تهمت توییتی صبح روز پنجشنبه خواهد بود “یک روز بزرگ برای رسانه های اجتماعی و انصاف.”

رسانه های اجتماعی اجرایی می سازد آن را آسان تر برای شرکت های مانند Twitter, Facebook و گوگل به تواند در قبال مطالب ارسال شده در سیستم عامل خود را با توجه به پیش نویس به دست آمده توسط ABC News.

به منظور خاص — با عنوان “جلوگیری از سانسور آنلاین” — است در این آثار پس از 2019 و دیده های متعدد تجدید نظر در طول راه. رئیس جمهور تهدیدات اخیر باعث شد این پیش نویس به احیا داخلی.

سفارش می پرسد که دامنه از بخش 230 در قانون شناخته شده به عنوان قانون ارتباطات نجابت فراهم می کند که گسترده ایمنی به وب سایت های که معاون کشیش بخش و متوسط خود را در سیستم عامل روشن شود با مهار برخی از مسئولیت حمایت.

جمهوری خواهان نیز در معرفی قوانین در کاپیتول هیل به این حمایت. بر نگرانی بیش از بخش 230 نیز گفت: این پتانسیل برای فعال کردن آنلاین کودک بهره برداری.

کارشناسان هشدار می دهند این می تواند تاثیر عمده ای بر آزادی بیان در رسانه های اجتماعی و پیش بینی این می تواند زمین را در دادگاه.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

“این است که سیاست ایالات متحده برای تقویت روشن nondiscriminatory قوانین زمین تبلیغ رایگان و باز کردن بحث در اینترنت. برجسته در میان کسانی که قوانین مصونیت از مسئولیت ایجاد بخش 230(c) قانون ارتباطات نجابت (بخش 230). 47 U. S. C. 230,’ پیش نویس به دست آمده توسط ABC به عنوان خوانده شده. “این است که سیاست ایالات متحده که دامنه که ایمنی باید روشن شود.”

این پیش نویس همچنین اظهار داشت که “ظهور و رشد سیستم عامل آنلاین در سال های اخیر افزایش می دهد سوال مهم در مورد استفاده از این آرمان از متمم اول قانون اساسی به فن آوری مدرن ارتباطات” و که سیستم عامل آنلاین هستند “درگیر شدن در انتخابی سانسور است که صدمه زدن به ما گفتمان ملی.”

“به عنوان رئیس جمهور من را ساخته اند روشن تعهد من به رایگان و باز کردن بحث در اینترنت. چنین بحث است فقط به عنوان مهم به عنوان آن است که در دانشگاه های ما کسب و کار ما ما روزنامه ها و خانه های ما. آن را ضروری است برای حفظ دموکراسی ما. در یک کشور که به مدت طولانی گرامی آزادی بیان ما می توانیم اجازه می دهد تعداد محدودی از سیستم عامل آنلاین به دست انتخاب این سخنرانی که آمریکایی ها ممکن است دسترسی و انتقال آنلاین. این عمل اساسا سازمان ملل-آمریکایی و ضد دموکراتیک است. که بزرگ و قدرتمند, رسانه های اجتماعی شرکت های سانسور نظرات که با آنها مخالف آنها ورزش یک قدرت خطرناک است.”

به منظور پیش نویس پیشنهاد شده است که یک ابزار آنلاین برای تکنولوژی تعصب گزارش ایجاد شده توسط کاخ سفید از استراتژی های دیجیتال بود دوباره به “جمع آوری شکایت از سانسور آنلاین و دیگر برنامه به طور بالقوه ناعادلانه فریبنده یا اعمال و یا شیوه های با سیستم عامل آنلاین و باید شکایات دریافت شده به وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال (FTC). آن را هدایت FTC به منظور توسعه یک گزارش بر اساس شکایت و گزارش عمومی “مطابق با قانون قابل اجرا است.”

بخش 4 از پیش نویس منظور نیز می گوید: دادستان کل “باید ایجاد یک گروه کاری با توجه به پتانسیل اجرای دولت اساسنامه منع کرده است که سیستم عامل آنلاین از درگیر شدن در ناعادلانه و فریبنده اعمال و شیوه های.

کاخ سفید از استراتژی های دیجیتال است که به کارگردانی ارسال شکایات دریافت شده برای این کار ، سفارش نیز هدایت این گروه به جمع آوری اطلاعات در دسترس عموم در نظارت و یا ایجاد watch-لیست کاربران بر اساس تعاملات خود را با محتوا و یا کاربران (به عنوان مثال دوست دارد به شرح زیر است, زمان صرف شده) و نظارت کاربران بر اساس فعالیت های خود را خاموش پلت فرم.

رئیس جمهور برای اولین بار از تهدید به اقدام روز چهارشنبه پس از توییتر اضافه شده یک واقعیت-بررسی ویژگی به دو توییت خود را در پست الکترونیکی-در انتخابات اواخر روز سه شنبه در تماس تلفنی با محتوای “به طور بالقوه گمراه کننده است.”

پلوسی در یک کنفرانس خبری صبح روز پنج شنبه گفت: “ما مانند توییتر برای خود قرار داده تا واقعیت-بررسی از رئیس جمهور اما به نظر می رسد به انتخابی بسیار گزینشی” نشان می دهد بیشتر از توییت خود باید با یک سلب مسئولیت.

او سپس گفت: اکثر رسانه های اجتماعی شرکت های singling کردن Facebook در کسب و کار پول “در هزینه حقایق و حقایق است.”

Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ به نام توییتر برای اقدام در مصاحبه با فاکس نیوز پخش پنج شنبه گفت که متعلق به بخش خصوصی سیستم عامل های دیجیتال باید عمل به عنوان “داور از حقیقت است.”

“شرکت های خصوصی احتمالا نباید به خصوص پلت فرم این شرکت نباید در این موقعیت انجام می دهند که,” او گفت:.

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی ارسال از یک سری از توییت شنبه شب با ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه پلت فرم استخدام واقعیت-بررسی لینک ها و شامل یک محجبه پاسخ به زوکربرگ گفت: “این را نمی کند ما یک داور از حقیقت است.'”

دورسی گفت که پلت فرم خواهد شد “در ادامه به این نکته اشاره نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهانی” نشان می دهد توییتر اولویت واقعیت چک در تویت ها مربوط به انتخابات.

توییتر مدنی یکپارچگی سیاست که مورخ است ممکن است تا سال 2020 آمده است که این پلت فرم استفاده نمی شود ممکن است “به منظور دستکاری یا مداخله در انتخابات و یا دیگر مدنی فرآیندهای. این شامل ارسال و یا به اشتراک گذاشتن محتوا است که ممکن است سرکوب مشارکت و یا گمراه کردن مردم در مورد زمانی که در آن یا نحوه شرکت در مدنی روند.”

سیاست نقض عبارتند از به tweeting اطلاعات گمراه کننده در مورد چگونگی شرکت در انتخابات توییتهایی در نظر گرفته شده برای سرکوب رای گیری و یا ارعاب رای دهندگان و ایجاد حساب های جعلی ادعا می شود به یک نامزد یا حزب سیاسی.

نقض می تواند در نتیجه توییت حذف مشخصات و تغییرات دائمی تعلیق با توجه به سیاست.

رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال جمهوری خواه Ajit Pai صادر اندازه گیری بیانیه ای در پاسخ به رئیس جمهور سفارش.

“این بحث مهم است” Pai گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “کمیسیون ارتباطات فدرال را به دقت بررسی هر درخواست برای rulemaking ظ توسط وزارت بازرگانی است.”

در بیانیه ای در پاسخ به این منظور Facebook گفت: “ما اعتقاد داریم در حفاظت از آزادی بیان در خدمات ما در حالی که حفاظت از جامعه ما از محتوای مضر از جمله محتوای طراحی شده برای جلوگیری از رای دهندگان از اعمال حق خود برای رای دادن. کسانی که قوانین برای همه است. لغو یا محدود کردن بخش 230 خواهد شد که اثر مخالف است. آن را محدود و بیشتر گفتار آنلاین و نه کمتر. با افشای شرکت ها به مسئولیت بالقوه برای همه چیز است که میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان می گویند این امر مجازات شرکت های را انتخاب کنید که اجازه می دهد تا بحث سخنرانی و تشويق سیستم عامل به سانسور هر چیزی که ممکن است توهین به هر کسی.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany عصر روز پنجشنبه کاهش یافته است به نظر ویژگی های رسانه های اجتماعی مرتبط با فرمان اجرایی گفت: “هنوز هم در آثار.”

او می گویند توییتر را از دست داده و مغلوب ساختن پیشی جستن پست الکترونیکی-در رای گیری توییتهایی باعث عمل است.

“ما شاهد برخی فاحش اقدامات توسط توییتر. برای آنها تنها از رئیس جمهور جیر که بسیار راستگو صدای جیر جیر شما باید از خودتان بپرسید که چه نوع از انگیزه های سیاسی وجود دارد در آنها انجام می دهند که زمانی که آنها نمی سیگنالینگ تا دقیقه پیش زمانی که من راه می رفت در اینجا آنها نه در واقعیت-چک کردن چینی تبلیغاتی بود که سرزنش COVID در ارتش ایالات متحده است؟”

اما توییتر قرار دادن برچسب بر روی آن توییتهایی جمعه به عنوان به خوبی.

McEnany نیز به نظر می رسید برای حمایت از مارک زوکربرگ بیانیه روز شنبه که “Facebook نباید داور از حقیقت” متضاد که با توییتر رویکرد است.

هر چند رئیس جمهور است و صرف بخشی از خود صبح پس از رفتن رسانه های اجتماعی او نیز با حمله به مولر پروب رئیس جمهور سابق باراک اوباما و دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن.

تنها coronavirus مربوط به صدای جیر جیر در رئیس جمهور خوراک تا کنون امروز از یک حمله در میشیگان به لیبریا گرچن Whitmer را coronavirus محدودیت.

در حالی که توییتر را آغاز کرده است واقعیت-چک کردن توییت, Facebook, در ضمن انتخاب کرده است برای تنظیم آن تبلیغات سیاسی محتوا.

ABC News’ لیز Alesse الیزابت توماس و بن Gittleson کمک به این گزارش.

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>