مغلوب ساختن پیشی جستن ایران و آمریکا بسیار بسیار آماده ” برای coronavirus: به روز رسانی زنده

Coronavirus در حال گسترش است به سرعت بیشتر در اروپا و خاورمیانه و دیگر نقاط جهان از چین که در آن ویروس های دولتی در مرکز شهر ووهان در پایان سال گذشته است.

تعداد coronavirus عفونت در داخل چین بود که برای اولین بار پیشی تازه موارد در جای دیگر در روز چهارشنبه با ایتالیا ایران و کره جنوبی در حال ظهور به عنوان نقاط جدید برای COVID-19. این بیماری نیز شناسایی شده برای اولین بار در برزیل, پاکستان, سوئد, نروژ, یونان, رومانی و الجزایر است.

در ایالات متحده, که در آن مقامات بهداشتی در برخورد با 59 موارد – بیشتر آمریکایی ها عودت از یک کشتی کروز که احتمالا در ژاپن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آرامش و نگرانی است.

صحبت کردن در یک پخش زنده مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما شد “بسیار بسیار آماده” به صورت ویروس تهدید است و معاون رئیس جمهور مایک پنس خواهد بود در شارژ از ملی پاسخ.

بیشتر:

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, فوریه 27

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما بسیار آماده ” برای ویروس; پنس منجر به پاسخ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در روز چهارشنبه که با ما بود “بسیار بسیار آماده” برای coronavirus قرار داده و معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول نظارت بر این کشور پاسخ.

تهمت نیز به دنبال به حداقل رساندن ترس از گسترش عفونت به طور گسترده ای در سراسر آمریکا گفت: “من فکر نمی کنم آن را اجتناب ناپذیر است.”

Coronavirus Trump

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اطمینان آمریکایی ها بیش از این گسترش coronavirus در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه [Carlos Barria/رویترز]

ایستاده در کنار او در کاخ سفید در کنفرانس خبری شد و مقامات بهداشتی که تصریح کرد که آمریکایی ها باید آماده برای آنچه که می تواند تبدیل به یک شیوع گسترده تر نیاز به چنین مرحله به تعطیلی مدارس.

“ما مهاجم مهار استراتژی در اینجا در ایالات متحده کار کرده است و مسئول سطوح پایین از موارد ما تا کنون. اما ما انتظار بیشتر موارد,” دکتر گفت: “آن Schuchat از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ممکن است نیاز به محدود کردن سفر از ایتالیا و کره جنوبی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا ممکن است مجبور به محدود کردن سفر به ایتالیا و کره جنوبی و کشورهای دیگر با توجه به شیوع کروناویروس اما در حال حاضر زمان مناسب نیست.

خواسته در یک کنفرانس خبری در مورد محدودیت های مسافرتی تهمت گفت: “در زمان ما ممکن است انجام این کار. در حال حاضر این زمان مناسب نیست.”

او گفت که ایالات متحده بررسی شد “بسیاری از مردم” نشانه هایی از ویروس. “کره جنوبی شده است آمار بسیار سخت و ایتالیا بوده است آمار بسیار سخت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

شانگهای تلاش برای پیدا کردن افرادی که عبور coronavirus بیمار از ایران

شانگهای اقدام به سعی و شناسایی افرادی که در تماس با یک coronavirus بیمار که در این شهرستان وارد شده از ایران به دولت محلی گفت: در روز پنج شنبه.

بیمار که شناسایی تشخیص داده شد در فرودگاه ژونگوی یک شهرستان در شمال غربی منطقه Ningxia, برخی از 2000 متر (1,240 مایل) در چهار شنبه.

مقامات در فرودگاه ژونگوی گفت: بیمار وارد شانگهای در فوریه 20 بعد از پرواز از ایران از طریق مسکو. بیمار پس از آن سفر به فرودگاه ژونگوی از طریق شهر لانژو با قطار.

China virus

بیشتر موارد جدیدی از کروناویروس گزارش خارج از چین از داخل که در آن شیوع اول شروع در مرکز شهر ووهان در اواخر سال گذشته. این شهر باقی مانده است مهر و موم کردن [چین روزانه از طریق رادیو فردا]

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آماده برای coronavirus پاسخ در مقیاس بسیار بزرگتر’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز چهارشنبه گفت: ما آماده شد به تشدید پاسخ به این رمان coronavirus در “مقیاس بسیار بزرگتر” باید پاتوژن در ادامه به گسترش است.

“ما برنامه ریزی برای یک مقیاس بسیار بزرگتر باید ما نیاز داریم که” او گفت:.

“ما باید بیمارستان ها در ایالات متحده است که اتاق در دسترس است و آنها در حال ساخت قرنطینه در مناطق که در آن شما می توانید نگه داشتن مردم با خیال راحت.”

پرسید: اگر ما تا به حال افزایش ذخایر خود از تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و لباسهای او گفت: “ما دستور داد مقدار زیادی از آن را فقط در مورد ما به آن نیاز دارند.”

صندوق بین المللی پول, بانک جهانی در نظر بگیرید ‘مجازی’ بهار جلسات به عنوان ویروس گسترش می یابد

نگرانی های رو به رشد در داخل صندوق بین المللی پول و بانک جهانی در مورد گسترش جدید coronavirus را وادار موسسات در نظر گرفتن پوسته پوسته شدن پشت خود بهار جلسات در ماه آوریل و یا نگه داشتن آنها را با تلفنی از افراد آشنا با بحث و گفتگو کرد.

موسسات’ مارس 17-19 بهار جلسات برنامه ریزی شده به برخی از 10,000 مقامات دولتی و روزنامه نگاران در کسب و کار مردم و نمایندگان جامعه مدنی از سراسر جهان به یک بسته بندی دو-بلوک منطقه مرکزی واشنگتن, DC.

عربستان سعودی تعلیق ورود برای حجاج

عربستان سعودی به طور موقت به حالت تعلیق ویزا برای اسلامی زیارت و بازدید al Masjid Al Nabawy در مدینه وزارت امور خارجه اعلام کرد در توییتر در روز پنج شنبه.

پادشاهی نیز به حالت تعلیق در ورود به عربستان سعودی برای هر کسی که با ویزای گردشگری از کشورهای که در آن coronavirus یک تهدید است. وزارت امور خارجه به نام شهروندان به سفر به کشورهایی که جدید کروناویروس در حال گسترش است.

جزئیات به روز رسانی پنج شنبه, مارس 26 اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>