مغلوب ساختن پیشی جستن ایران و آمریکا در فسخ رابطه با که در میان همه گیر

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که ایالات متحده خواهد بود فسخ ارتباط آن با سازمان بهداشت جهانی گفت: آن را به حال موفق به اندازه کافی پاسخ به coronavirus چون چین “کل” کنترل بیش از آن.

او گفت: مقامات چینی “نادیده” گزارش خود تعهدات به چه کسانی و تحت فشار سلامت سازمان برای گمراه کردن جهان زمانی که این ویروس برای اولین بار کشف شد.

بیشتر:

“از آنجا که آنها شکست خورده اند به درخواست و به شدت نیاز به اصلاحات ما خواهد بود امروز فسخ رابطه ما با سازمان بهداشت جهانی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

او گفت: ما منجر حدود 450m به این که در حالی که چین را فراهم می کند در مورد $40m و اضافه کرد که ایالات متحده خواهد بود “هدایت وجوه آن به دیگر در سراسر جهان و مستحق فوری جهانی بهداشت عمومی نیاز دارد”.

“چین پوشش از ووهان ویروس اجازه بیماری به گسترش در سراسر جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اصلاحات خواسته

در 18 مه رئیس جمهور ایالات متحده فرستاده می شود که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus نامه, لیست آنچه او گفته شد نمونه هایی از این که کاستی در مدیریت این بیماری همه گیر از جمله نادیده گرفتن گزارش های اولیه از ظهور ویروس.

او را متهم به سازمان ملل متحد بدن غارنوردی در به فشار رو به کاهش اعلام coronavirus جهانی بهداشت و درمان اضطراری در روز اولیه از وقوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به انتقاد از کسانی که برای ستایش چین “شفافیت” با وجود گزارش می دهد که پکن به حال مجازات تعدادی از پزشکان در ووهان به کانون شیوع برای صحبت کردن در مورد عفونت های ویروسی در اواخر ماه دسامبر.

ایران همچنین تهدید به توقف کمک های مالی از بدن را بالا اهدا کننده در دسترس نباشد اگر آن را نمی کند متعهد به اصلاحات ظرف مدت 30 روز.

که متمایل به تماس از بسیاری از کشورهای عضو آن برای راه اندازی مستقل پروب به چگونه آن را مدیریت بین المللی پاسخ به این بیماری همه گیر.

این کاوشگر است و انتظار می رود برای ریختن به نور در ریشه های ویروس و چین اولیه دست زدن به شیوع.

ابتکار جهانی

اوایل روز جمعه که نزدیک به سه ده کشور به رهبری کاستاریکا راه اندازی یک ابتکار جهانی اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و دانش علمی در مبارزه با COVID-19.

کاستاریکا جمهور Carlos Alvarado مشخص شده در سراسر جهان “تکنولوژی مخزن” برای واکسن ها و داروها و تشخیص به دنبال تقویت همبستگی و اصرار بیشتر کشورها برای پیوستن به COVID-19 فن آوری دسترسی به استخر.

که تلاش های جمعی ارائه می دهد یک پلت فرم برای “به اشتراک گذاری آشکارا به صورت داوطلبانه و مشارکتی راه داده و مالکیت معنوی که ایجاد خواهد شد در سراسر جهان به منظور ایجاد این عمومی جهانی خوب,” او گفت:.

در حالی که فشار بیشتر کشورهای در حال توسعه ستایش از گروه ها از جمله پزشکان بدون مرز (Medecins Sans Frontieres یا MSF), مواد مخدر, صنعت, داد, سوال, آیا تلاش برای استخر مالکیت معنوی واقعا گسترش دسترسی به دارو.

که پایه و اساس

در چهارشنبه Tedros اعلام کرد که ایجاد که پایه و اساس آن را قادر خواهد ساخت که به شیر منابع جدید مالی از جمله عموم مردم است.

بنیاد ایجاد شده به عنوان یک مستقل گرانت-ساخت نهاد که حمایت های این سازمان در تلاش برای رسیدگی به فشار بیشتر بهداشت جهانی چالش با افزایش سرمایه جدید از “غیر سنتی منابع”.

Tedros گفت: سازمان ملل متحد بدن در بودجه سالانه در حدود 2.3 میلیارد دلاری شد “بسیار کوچک” برای جهانی آژانس نزدیک به یک اندازه متوسط بیمارستان در جهان توسعه یافته است.

این که رئیس گفت: ایجاد که بنیاد تا به حال هیچ چیزی برای انجام با “بودجه اخیر مسائل”.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>