مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید “وقت آن است که’ برای نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا برای خروج از افغانستان تضعیف طالبان مقابله

ایالات متحده آمریکا-طالبان مقابله می گوید خروج زیر 8,600 نیروهای شرایط مبتنی بر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “وقت آن است که” برای همه ایالات متحده خدمات اعضا برای خروج از افغانستان تضعیف دولت او را توافق با طالبان تصریح می کند که هر گونه عقب نشینی در زیر 8,600 نیروهای نظامی باید بر اساس شرایط زمین است.

آخرین نظرات آمده است که توافق امضا شده در ماه فوریه در معرض خطر توسط یک افزایش شدید در حملات طالبان در دولت افغانستان و نیروهای چهره متزلزل مسیر رو به جلو است. این گروه های شبه نظامی و دولت افغانستان توافق کرده اند که برای 10 روز آتش بس برای کاهش خشونت و به آزادی صدها تن از زندانیان تخمگذار زمینه را برای مذاکرات صلح نزدیک به سه ماه پس از آنها برنامه ریزی شده است.

“ما در حال اقدام به عنوان یک نیروی پلیس و نه مبارزه با نیروی است که ما در افغانستان” رییس جمهور توییتی در روز چهارشنبه. “پس از 19 سال از آن زمان برای آنها را به پلیس کشور خود را دارند. ما را سربازان به خانه برگشت اما از نزدیک تماشا چه می گذرد و اعتصاب با رعد و برق هرگز مانند قبل اگر لازم است!”

مذاکرات صلح میان آمریکا و طالبان به نام برای کاهش تعداد نیروهای آمریکایی از حدود 13,000 به 8,600 در اواسط ماه جولای. در ارتفاع نزدیک به دو دهه جنگ وجود دارد در حدود 100000 نظامی در کشور است.

یک مقام آمریکایی گفت: ABC News در روز چهارشنبه که تعدادی از ایالات متحده خدمات اعضا حاضر در افغانستان از بین 8,600 و 10000 با وجود این رئیس جمهور گفتن به خبرنگاران گفت: “ما به 7000 در-برخی-عجیب و غریب سربازان در حال حاضر.” دوم رسمی گفت که ایالات متحده رسم است “و جلوتر از برنامه” و “نزدیک به رسیدن به” که 8,600 شماره.

ایالات متحده تنظیم شده است به خروج تمام نیروهای در 14 ماه اگر طالبان نیز رعایت تعهدات خود در قرارداد — به نشستن با یک ملی افغانستان هیئتی را برای مذاکرات صلح و به شکستن روابط با گروه های تروریستی مانند القاعده است.

“هر گونه کاهش در زیر (8,600) خواهد بود شرایط مبتنی بر پس از دولت آمریکا ارزیابی محیط امنیتی و طالبان را مطابق با توافق و هماهنگی با متحدین ناتو و شرکای” گفت: رئیس پنتاگون سخنگوی Jonathan هافمن در طول یک جلسه در روز سه شنبه.

اما این نگرانی وجود دارد که تهمت که متعهد شده است تا “پایان بی پایان آمریکا جنگ” در افغانستان و عراق و فشار برای خروج سریعتر یا یکی که disregards کسانی که شرایط زمین است.

اظهارات علنی خود را در افغانستان دنبال کرد نیویورک تایمز گزارش داده است که مقامات ارشد نظامی آماده می شدند به مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته در مورد گزینه های برای کشیدن نیروهای نظامی از افغانستان از جمله یک گزینه برای خروج قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در ماه نوامبر — هر چند مقامات نمی خواهد حمایت که گزینه بار گفت.

خواسته حدود یک ماه نوامبر تاریخ مورد نظر برای خروج مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “نه من هیچ هدف بلکه به عنوان به زودی به عنوان معقول است.”

پس از ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق به صخره برخورد شروع با تشدید خشونت توسط طالبان علیه نیروهای افغان سیاسی داخلی مناقشات سیاسی و ناتوانی در توافق بر سر یک زندانی مبادلات. شده است وجود دارد حرکت مثبت در چند هفته گذشته به عنوان طالبان و دولت افغانستان کار می کنند به سمت چهره به چهره در مذاکرات صلح خود را.

بیش از آخر هفته, طالبان, اعلام کرد که سه روز آتش بس در تعطیلات عید و دولت افغانستان توافق برای آزادی 2,000 طالب آن شدند. اوایل این ماه دولت افغانستان رهبری نیز متعهد به قدرت های توافق.

هافمن به نام این مراحل را “امیدوار کننده” اما حاضر به گفتن نیست که آیا در شرایط فعلی بر روی زمین حکم خواهد بود بیشتر جلب کردن نیروهای آمریکایی. در ضمن ارشد مقامات دولت از جمله وزیر امور خارجه مایک Pompeo ادامه به تماس برای کاهش خشونت است.

هشت آمریکایی خدمات اعضای کشته و 11 زخمی در افغانستان خدمت در این سال با توجه به وزارت دفاع داده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>