مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او است که مصرف هیدروکسی کلروکین با وجود هشدار FDA

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک بیانیه گفت که او مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک طب پیشگیری در برابر coronavirus با وجود هشدارهای پزشکی در مورد استفاده از مالاریا مواد مخدر است.

“من مصرف هیدروکسی کلروکین,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “من شده است مصرف آن را برای آخر هفته و نیم. یک قرص در هر روز است.”

بیشتر:

مغلوب ساختن پیشی جستن داوطلب افشای طی یک پرسش و پاسخ جلسه با خبرنگاران به عنوان او ملاقات رستوران که مدیران کسب و کار در حال وضعیتی وخیم از تاثیر ویروس.

هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ترویج مواد مخدر به عنوان یک درمان بالقوه بر اساس مثبت گزارش در مورد استفاده از آن در برابر ویروس اما مطالعات بعدی یافت شد که در آن مفید نیست. غذا و دارو صادر کرده است یک هشدار در مورد استفاده از آن.

در مارس 24, بیانیه FDA گفت: “آگاه گزارش ها از جدی ریتم قلب مشکلات” در بيماران مبتلا به COVID-19 تحت درمان با هیدروکسی کلروکین و یا یک داروی کلروکين.

This Monday, April 6, 2020, photo shows an arrangement of Hydroxychloroquine pills in Las Vegas. President Donald Trump and his administration are keeping up their out-sized promotion of the anti-mala

به ترتیب از قرص هیدروکسی کلروکین [فایل: جان Locher/AP Photo]

مغلوب ساختن پیشی جستن 73 که تست شده است و روزانه به این ویروس گفت که او تا به حال خواسته کاخ سفید پزشک اگر مشکلی بود آن را به دارو و پزشک به او گفت, “اگر شما می خواهم آن را دوست دارم.”

رئیس جمهور شناخته شده germaphobe است با این وجود حاضر به پوشیدن ماسک محافظ در غرب گرا.

افشای آمد و به عنوان مدرن, Inc گزارش پیشرفت بالقوه واکسن برای ویروس. تنها دارویی است که پدید آمده است تا کنون به عنوان یک درمان بالقوه است Gilead Sciences Inc را remdesivir.

Fox News Channel, بلافاصله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات مصاحبه دکتر باب Lahita یک استاد پزشکی در دانشگاه راتگرز که هشدار داد مردم را به هیدروکسی کلروکین.

“وجود دارد هیچ تاثیری است که ما را دیده اند و ما باید تحت درمان چند بيمار با آن,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او همچنین یک تک دوز آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک است که به منظور جلوگیری از عفونت. در رابطه با هیدروکسی کلروکین تهمت گفت: او همچنین در نظر گرفتن روي.

“همه من می توانم به شما بگویم این است که تا کنون من به نظر می رسد OK” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>