مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus کمک قرارداد بسته است خیلی نزدیک’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت: رهبران کنگره از هر دو طرف مشغول به کار بودند از نزدیک با دولت او به پایان کار بر روی یک coronavirus بسته کمک برای نرم کردن ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم ما در حال گرفتن بسیار نزدیک” به یک معامله مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روزانه coronavirus جلسه.

این قانون را به کمک به کسب و کارهای کوچک و صنایع و به طور مستقیم پرداخت به کارگران است.

“هرگز وجود دارد هر چیزی دوست دارید آنچه ما انجام می دهیم بر روی تپه ای در حال حاضر. آنها در حال مذاکره. و همه سخت در تلاش است و آنها می خواهند برای دریافت,” او گفت:.

تهمت نیز گفت: دولت تا به حال توافق با کانادا و مکزیک در سفر جدید قوانین در شمال و جنوب مرز و گفت که او در مورد برنامه های با نخست وزیر جاستین ترودو و رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador.

مغلوب ساختن پیشی جستن خاص WallMart WMT, -4.59% و Hanesbrands Inc. HBI, -2.29% برای اقدامات این شرکت در حال گرفتن در پاسخ به COVID-19.

او گفت: Haynesbrands شد, مقاوم سازی آن قابلیت تولید برای تولید ماسک.

همچنین ببینید: اقتصادی ایالات متحده بسته نجات بالن گذشته $1 تریلیون دلار به عنوان کنگره مذاکرات شنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>