مغلوب ساختن پیشی جستن زنده ایده در شخص G7 نشست در کمپ دیوید

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او ممکن است به دنبال احیای چهره به چهره نشست G7 رهبران در نزدیکی واشنگتن, DC, پس زودتر لغو فرد در جمع رهبران جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من با توجه به تغییر زمان G7 در یکسان یا مشابه تاریخ در واشنگتن DC در افسانه ای کمپ دیوید” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز چهارشنبه. “اعضای دیگر نیز آغاز خود باز گشت. این امر می تواند نشانه ای بزرگ برای همه عادی!”

بیشتر:

در مارس جمهوریخواه آمریکا تا به حال لغو فیزیکی نشست برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن تغییر جمع آوری به یک ویدئو کنفرانس که ملل مختلف دست و پنجه نرم با خاموش کردن مسافرت های بین المللی و متعدد ما تعطیلی میان همه گیر.

رهبران’ مارس و آوریل بحث نیز منتقل تلفنی.

اما در یک صدای جیر جیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برگزاری یک فرد در اجلاس خواهد بود نمادی از آمریکا و کشورهای دیگر به دنبال بازگشت به حالت عادی چیزی از رئیس جمهور خواست باید به سرعت اتفاق می افتد با وجود نگرانی از کارشناسان بهداشت عمومی.

خواسته در مورد تهمت پیشنهاد طی یک کنفرانس خبری در اتاوا در روز چهارشنبه, نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: نگاه ما در هر برنامه ای برای تغییر این نشست فرمت و اقدامات چه خواهد بود گرفته شده برای نگه داشتن شرکت کنندگان امن است اما برای حمایت از این ایده است. “وجود دارد بسیاری از بحث آمده است” ترودو گفت.

آمریکا دارای G7 را به چرخش در انتخابات ریاست جمهوری این سال و به تعیین که در آن جلسه برگزار می شود و مجموعه ای از دستور کار. بریتانیا, کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا و ژاپن در حال اعضای دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل برنامه ریزی برای برگزاری نشست سالانه خود را در خصوصی گلف در نزدیکی میامی. اما او تغییر محل برگزاری کمپ دیوید که او بازدید هفته گذشته که توسط ارتش ایالات متحده پس از اعتراض عمومی در برگزاری آن در یکی از پول خود را-ساخت خواص.

تمام 50 ایالت آمریکا به دنبال بازگشایی حداقل بخشی از شنبه, اگر چه پایتخت کشور و حومه اطراف آن باقی می ماند تا حد زیادی توقیف. کمپ دیوید واقع شده است و حدود یک ساعت رانندگی در شمال واشنگتن در بشنوند مریلند.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>