مغلوب ساختن پیشی جستن را برمی گرداند به دفاع از مجسمه حملات رسانه ای در جولای 4th, سخنان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی تصویری بعد از ظهر روز شنبه ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به تم او با چکش صفحه اصلی در حالی که در کوه راشمور یک روز زودتر طی سخنان در جولای چهارمین جشن ها دارای برچسب “سلام به امریکا” در خارج از کاخ سفید در روز شنبه.

در پی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس و خواستار مؤتلفه آثار به پاره کردن رئیس جمهور در گفت و حفاظت از ارزشها و سنت ها و آداب و رسوم و اعتقادات است.”

“ما هرگز اجازه خواهد داد که مردم خشمگین به پاره کردن ما مجسمه پاک کردن تاریخ ما تلقین فرزندان ما و یا پایمال ما آزادی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئيس جمهور در زمان سالگرد تصویب اعلامیه استقلال به بعد از رسانه ها گفت: مطبوعات “به دروغ و به طور مداوم” برچسب مخالفان به عنوان نژادپرست است.

“هنگامی که شما در سطح همه این اتهامات واهی شما نه تنها تهمت من شما نه تنها تهمت مردم آمریکا اما شما تهمت نسل از قهرمانان که به زندگی خود را برای امریکا” او ادعا کرد.

“شما در حال توهین مردان جوان که مطرح پرچم در ایوو جیما و کسانی که جان مبارزه برای آزادی در جنگ داخلی,” او اضافه شده است. “شما تهمت آنها. شما در حال dishonoring خود را میراث بزرگ و حافظه خود را با اصرار دارد که آنها برای مبارزه با نژاد پرستی و آنها به مبارزه برای ظلم و ستم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد و حدود 15 دقیقه قبل از ایستادن در کنار بانوی اول به تماشای رژه هوایی از هواپیماهای نظامی از جنگ جهانی دوم و جنگ کره و ویتنام و جنگ و درگیری در خاورمیانه است.

در اوایل روز شنبه تهمت توییتی تصویری که مایل کشور خوشحال چهارم جولای.

در طول بیشتر از حدود دقیقه-فیلم بلند تهمت افتخار در مورد دستاوردهای دولت او گفت که قبل از COVID ایالات متحده انجام شد “بهتر از هر کشور تا به حال انجام در تاریخ” و اضافه کرد که ما در حال حاضر “نزدیک شدن به مبارزه با ما راه خروج از آن است.”

“ما یک کشور که واقعا ساخت باز گشت” رئيس جمهور گفت: در این ویدئو. “ما تا به حال بهترین بیکاری اعداد ما تا به حال بهترین اشتغال اعداد ما تا به حال بهترین سهام بازار اعداد است که ما تا به حال. ما بهتر از هر کشور تا به حال انجام در تاریخ است.”

“و سپس ما آمار رو با این وحشتناک طاعون از چین” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد.

“در حال حاضر ما در حال نزدیک شدن به مبارزه با ما راه خروج از آن را,” او گفت: “شغل ما شماره های دیدنی و جذاب هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم جولای به خوبی خواسته های خود را دنبال سخنرانی در کوه راشمور شب جمعه.

در طول روز جمعه سخنرانی او کمی اشاره به افزایش موارد در حال انجام COVID-19 همه گیر و به جای کبوتر سر برای اولین بار به جنگ فرهنگ و به دور از هر گونه صحبت از وحدت است. او برافراشته در برابر معترضان در سراسر سخنان خود خواستار آنها را “اوباش خشمگین” که او می گوید در برخواهد داشت “در حال رشد خطر است.”

“ملت ما این است که شاهد بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هدف آنها این است که نه بهتر از آمریکا است. هدف آنها این است که برای پایان دادن به آمریکا است.”

خود کوه راشمور سخنرانی با حضور حدود 3,700 مردم آمد و به عنوان بسیاری از کشورهای در حال عقب بازگشایی مجدد برنامه ها و به عنوان کشور ارسال شده یکی دیگر از شکستن رکورد در تعداد تشخیص داده coronavirus موارد است.

ABC News’ Jordyn فلپس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول