مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید تعهد برای بازگرداندن نیروهای آمریکایی از افغانستان

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تجدید تعهد خود برای بازگرداندن نیروهای نظامی آمریکا از افغانستان به عنوان دولت با هدف پایان دادن به ایالات متحده از طولانی ترین جنگ.

“ما در حال کار در نهایت به پایان امریکا طولانی ترین جنگ و آوردن سربازان ما به خانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز سه شنبه خود را در طول دولت از آدرس اتحادیه به کنگره آمریکا که لمس کردن در چند سیاست خارجی امتیاز.

“من به دنبال کشتن صدها نفر از هزاران نفر از مردم در افغانستان بسیاری از آنها کاملا بی گناه,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جلسه مشترک کنگره است.

“آن نیز تابع ما برای خدمت به کشورهای دیگر به عنوان یک سازمان اجرای قانون. این جنگ مبارزان بهترین در جهان است و آنها هم می خواهند به مبارزه برای پیروزی یا نه مبارزه در همه,” او گفت:.

رئیس جمهور ایالات متحده ارائه برکت و رحمت خود را برای ادامه مذاکرات با طالبان مسلح گروه است که مبارزه با آمریکا را به رهبری ناتو و نیروهای افغان از سال 2001 زمانی که در افغانستان بود و عزل از قدرت است.

مذاکرات بین دو طرف نتوانسته اند به پیشرفت در هفته های اخیر با واشنگتن اصرار بر کاهش خشونت به عنوان یک شرط برای رسیدن به یک معامله.

طالبان ما را متهم به تاخیر انداختن مذاکرات

در روز سه شنبه طالبان را متهم کرد که آمریکا مانع مذاکرات صلح پس از وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: “شواهد قابل اثبات” از کاهش خشونت لازم بود خبرگزاری رویترز گزارش داد.

“آقای Pompeo نباید تغییر سرزنش. ما موضع اصولی و ایران و سیاست ما این است که نه لرزان مانند طرف مقابل” سخنگوی طالبان Zabihullah مجاهد در بیانیه ای گفت در سرویس پیام WhatsApp.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی مورد سوال حکمت نگه داشتن نیروهای خارج از کشور و توصیف کرده است جنگ در افغانستان راه اندازی شد پس از 11 سپتامبر 2001 حمله به عنوان یک تخلیه خون و گنج.

اما سال گذشته او ناگهان گفت که او تا به حال لغو قبلا اعلام نشده اجلاس سران در کمپ دیوید ریاست جمهوری عقب نشینی با طالبان به دلیل حمله ای که به کشته شدن یک سرباز آمریکایی.

او بعد از اجازه کهنه ما مذاکره زلمای خلیل زاد برای از سرگیری مذاکرات که تا به حال صورت گرفته ماه در قطر.

تحت یک پیش نویس توافق آمریکا خروج نیروهای نظامی و طالبان را وعده نمی دهد گروه های مسلح به استفاده از افغانستان به عنوان یک پایه و همچنین به عنوان برای باز کردن مذاکره با آمریکا-حمایت دولت در کابل.

کمی در سیاست خارجی

طالبان بیشتر به تازگی پیشنهاد محدود کاهش خشونت کاهش موقعیت پس قبلا امتناع از هر گونه توقف حملات آن را می بیند به عنوان اهرم.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی متمرکز کمی در سیاست خارجی با هیچ اشاره ای کره شمالی, یک سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده دولت از اتحادیه اعلام دومین نشست با هسته ای دولت رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد.

ایران تنها به طور خلاصه ذکر شده طرح خود را برای خاورمیانه که او پرده برداری در هفته گذشته در کنار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر پس از بیش از یک سال تاخیر.

در ایران برگ برنده خود را برجسته فشار علیه تهران و افتخار از بحث اعتصاب او دستور داد در ماه گذشته که به کشته شدن ایران را بالا ژنرال قاسم سلیمانی.

“از آنجا که ما قدرتمند, تحریم, اقتصاد ایران در حال انجام است بسیار ضعیف” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“ما می تواند کمک به آنها آن را بسیار خوب در یک دوره کوتاه از زمان, اما شاید آنها بیش از حد افتخار و یا بیش از حد احمقانه به درخواست برای آن کمک کند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 انصراف از سطح بین المللی مورد حمایت ایران مذاکره تحت سلف خود, باراک اوباما و تحمیل تحریم های گسترده با هدف کاهش نفوذ منطقه ای جمهوری اسلامی ایران.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>