مغلوب ساختن پیشی جستن پاکسازی: استیضاح شاهد از دست دادن شغل خود

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اخراج دو تن از بالاترین مشخصات شاهدان در استیضاح پروب جرقه اتهامات که او در مبارزات انتخاباتی از انتقام.

مغلوب ساختن پیشی جستن به یاد می آورد او سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland, فقط ساعت پس از سرهنگ الکساندر Vindman یک تزئین سرباز بود که بالا اوکراین متخصص در شورای امنیت ملی (NSC) بود دستور داد به خارج از کاخ سفید در روز جمعه.

بیشتر:

Vindman را برادر دوقلو یوگنی همچنین یک سرهنگ که مشغول به کار به عنوان یک وکیل در شورای امنیت ملی اخراج شد به طور همزمان ما در رسانه ها گزارش شده است.

شلیک آمد و دو روز پس از حزب جمهوری خواه اکثریت سنا تهمت تبرئه از اتهامات عنوان شده است که او مورد آزار قرار گرفته و یک روز بعد از او به سخنرانی پیروزی سریعتر از مخالفان خود را به عنوان “بد”.

Sondland سیاسی منصوب کردم که پست خود پس از اهدای $1m برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم تحلیف گفت: در یک بیانیه کوتاه: “من توصیه شد که امروز رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر.”

حذف Vindman محترم افسر زخمی شد, در عراق بود و حتی بیشتر از ناگهانی.

Vindman بود دستور داد از شورای امنیت ملی دفاتر و همراهی در خارج از کاخ سفید, وکیل, David ماشین کار در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این حرکت بود قصاص برای Vindman شهادت.

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید است. LTC Vindman خواسته شد تا برای ترک گفتن حقیقت” Pressman گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف کرده است روند استیضاح به عنوان یک جعل انکار وجود هر چیزی اشتباه خود را در فشار برای اوکراین به باز سیاسی شرم آور رسیدگی به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن ،

خرده تلافی

Vindman شهادت به آمریکا در مجلس نمایندگان استیضاح درخواست در ماه نوامبر که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نادرست تقاضا از رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskyy در ژوئیه تماس تلفنی که تبدیل به centrepiece از پروب به جمهوری خواه رئیس جمهور.

Vindman گفت دموکراتیک-اجرای کمیته “من نمی توانستم باور آنچه من از شنیدن” در تماس تلفنی است. مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته Zelenskyy به راه اندازی تحقیقات هر دو رقیب دموکرات جو بایدن و به طور گسترده ای افشا و خنثی تئوری توطئه است که اوکراین و نه روسیه شد دخالت در سال 2016 آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری.

که در ظاهر Vindman همچنین عنوان کرد که او را رنج می برند گیری برای صحبت کردن. “من خوب خواهد بود برای گفتن حقیقت,” او گفت:.

یک سخنگوی شورای امنیت ملی کاهش یافته است به نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ظهور پیروز از محاکمه او در این هفته با یک رای در سنا تحت کنترل شخص خواهان است که رد سوء استفاده از قدرت و انسداد عدالت اتهامات علیه او.

خواسته اوایل روز جمعه در مورد گزارش های رسانه ای که او ممکن است حذف Vindman تهمت به خبرنگاران گفت: “من خوشحال هستم با او. شما فکر می کنم من قرار بود با او ؟ … آنها در حال رفتن به آن تصمیم گیری.”

یک منبع آشنا با این وضعیت گفته خبرگزاری رویترز که Vindman خواهد بود reassigned به وزارت دفاع ایالات متحده.

Vindman دو سال از روی لئامت دادن در کاخ سفید بود که با توجه به پایان ماه ژوئیه.

Sondland

Sondland سیاسی منصوب کردم که پست خود پس از اهدای $1m برای مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح شهادت داد که تهمت بود به دنبال یک ” بجای معامله با اوکراین به منظور بررسی معاون رئیس جمهور سابق یمن و پسرش [فایل: اندرو بیلبائو/AP]

برای Sondland گفت: قانونگذاران او به دنبال رئیس جمهور سفارشات در به دنبال یک “عوض” معامله را برای اوکراین به منظور بررسی بایدن در ازای گرفتن Zelenskyy یک آرزو کاخ سفید مراجعه کنید.

Sondland گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی رهبری تلاش در مغلوب ساختن پیشی جستن جهت به فشار Zelenskyy برای بررسی و مقامات در کاخ سفید و وزارت امور خارجه مورد آن را می دانستند.

که شهادت در کمک به ساخت این پرونده منجر به تهمت تبدیل شدن به تنها سومین رئیس جمهور تا کنون استیضاح توسط کنگره قبل از اینکه خود را تبرئه این هفته است.

یکی دیگر از مقامات ارشد کاخ سفید aide که شهادت در طول استیضاح جنیفر ویلیامز در سمت چپ این هفته به صورت یک پست در ارتش ایالات متحده را فرماندهی مرکزی با توجه به خبری بلومبرگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بازیگران هر دو Vindman و ویلیامز به عنوان “هرگز Trumpers” که در مخالفت با او.

در رسانه های اجتماعی پست سناتور دموکرات Ron Wyden گفت: اخراج شدند “خرده مقابله به مثل” انجام شد “برای گفتن حقیقت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>