مغلوب ساختن پیشی جستن وعده زندان برای “آنارشیست” که سعی کنید به خراب کردن بناهای تاریخی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر پایین در اوایل صدای جیر جیر هنگام صحبت با خبرنگاران صبح روز سه شنبه گفت او را تعقیب معترضان که سعی کنید به پاره کردن مجسمه بعد از پلیس متوقف شد و یک گروه از سرنگونی مجسمه ای از رئیس جمهور اندرو جکسون در خارج از کاخ سفید دوشنبه شب.

به عنوان او را ترک برای ققنوس از کاخ سفید در جنوب چمن تهمت تشکر پلیس برای متوقف کردن معترضان — او به نام “خرابکارها اشرار دولت و آشوبگران” را از موفقیت.

“شب گذشته ما متوقف حمله به یک بنای یادبود از اندرو جکسون و لافایت پارک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که “بسیاری از مردم” در حال حاضر در زندان و بیشتر در حال رفتن را “امروز”.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام خود “فن” از جکسون.

“ما به دنبال در طولانی مدت زندان برای این خرابکارها اشرار دولت و آشوبگران. برخی از مردم دوست ندارند که به زبان, اما این چیزی است که آنها عبارتند از: افراد بد. آنها را دوست ندارد کشور ما و آنها در حال گرفتن پایین ما آثار” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “من فقط می خواهم که به روشن شود.”

او گفت: اگر متحده نمی تواند مسئولیت رسیدگی به اعتراض دولت فدرال خواهد شد و به انتظار فرمان اجرایی به نظم و انضباط کسانی که تخریب مجسمه “به زودی.”

“من باید یک فرمان اجرایی بسیار اندکی است. و همه آن را واقعا می خواهید برای انجام شده است به تقویت آنچه در حال حاضر وجود دارد اما در بیشتر راه,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر دولت به عنوان شما آنها را بیش از همه سیاتل. آنها بسیار ضعیف است. و در مینه سوتا آنها ممکن است نیاز به کمک. اگر آنها نیاز به کمک دولت فدرال در حال حاضر به آنها کمک کند.”

“اگر این اشرار می آیند و اگر متحده می تواند آن را اداره کند ما آماده, مایل و قادر به کمک به ما در مینه سوتا” او اضافه کرد: با اشاره به زمانی که گارد ملی فرستاده شد پس از جورج فلوید مرگ است.

در اوایل روز شنبه تهمت توییتی او “مجاز” دولت فدرال به “بازداشت هر کسی که vandalizes و یا از بین می برد هر بنای مجسمه و یا دیگر مانند اموال فدرال در آمریکا”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین نوشت: جرم خواهد بود با مجازات تا 10 سال در زندان است.

“این اقدام گرفته شده است بلافاصله موثر, اما همچنین ممکن است عطف به ماسبق برای تخریب و یا خرابکاری در حال حاضر ایجاد می شود. وجود خواهد داشت بدون استثنا!” او در توییتر نوشت در اوایل صبح روز سه شنبه.

در شنبه شب معترضان پر Black Lives Matter پلازا در واشنگتن فقط در خارج از کاخ سفید و برخی از اسپری رنگ حرف “BHAZ” — کوتاه برای “خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه” در ستون سنت جان کلیسا. چادر نیز راه اندازی در خارج از کلیسا که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان خود بدنام عکس op با یک کتاب مقدس کمتر از یک ماه پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها برافراشته در برابر خودمختار در منطقه سیاتل — گفت: او می تواند روشن کردن معترضان وجود دارد در دقیقه.

نظرات خود را به عنوان معترضان علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند کرده و مجسمه ها و دیگر آثار تاریخی ارقام با روابط به نژادپرستی و برده داری را به پایین گرفته شود.

پلیس در نهایت مداخله و با استفاده از مواد شیمیایی محرک دوباره برای متفرق کردن جمعیت در پارک لافایت دوشنبه شب اما معترضان هنوز هم تا به حال موفق به صعود بالای مجسمه و کراوات طناب در اطراف جکسون و اسب خود را در تلاش برای آن را پایین آورد از آن پایه بود که اسپری رنگ با کلمه “قاتل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به یادبود سربازان حفظ و یا “مانند قوانین دیگر است که ممکن است مربوط” به اجرای این قانون بود.

یک بخش از این قانون است که کسی که عمدا زخمی شدن و یا از بین می برد کهنه خاطرات-و یا تلاش برای انجام این کار — باید جریمه و یا زندانی بیش از 10 سال است.

این اولین بار نیست تهمت ابراز تحقیر در سیاتل خودمختار منطقه یک نسخه از آن او در حال حاضر می توانید پیدا کردن خود را در خارج از درب جلو.

در روز شنبه تجمع در Tulsa, اوکلاهما, او گفت: آن را به او “کمتر از یک ساعت” برای روشن شدن این منطقه اگر به لیبریا جی Inlsee از ایالت واشنگتن به نام او. مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و عشق به آن را انجام دهد.”

“در حال حاضر این آنارشیست ها این نیست معترضین,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: صحبت از سیاتل. “آیا می توانید تصور کنید اگر مردم فقط حتی کمی به سمت راست تلاش کردند تا بیش از سیاتل ؟ آنها می خواهم که مسلسل به آنها را دریافت کنید, اما این افراد می تواند بیش از شهر, نگاهی به آنچه آنها انجام داده ایم به تجار که صرف سال ها و سال ساخت کسب و کار خود را و در حال حاضر آنها از بین برود. آن را دور. فرماندار Inslee باید عمل خود را با هم در آن وجود دارد.”

ABC News’ کاترین Faulders و مورگان Winsor کمک به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>