مغلوب ساختن پیشی جستن “به تعویق انداختن” ایده شات کردن, ژاپنی, المپیک وزیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو برای یک سال به دلیل گسترش ویروس بلافاصله به ضرب گلوله توسط ژاپن در المپیک وزیر

توکیو — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو برای یک سال به دلیل گسترش coronavirus شد و بلافاصله به ضرب گلوله توسط ژاپن در المپیک وزیر.

“کمیته بین المللی المپیک و کمیته سازماندهی نیست با توجه به لغو و یا به تعویق افتادن — البته نه در همه” سیکو هاشیموتو المپیک مدال برنز گفت: در یک کنفرانس خبری در روز جمعه در توکیو.

کمیته بین المللی المپیک و توکیو برگزار مانده اند در پیام پس از شیوع ویروسی در چین سه ماه پیش در سراسر آسیا و سپس جهان: این بازی باز خواهد شد به برنامه در تاریخ 24 ژوئیه.

“من فقط نمی تواند بدون داشتن مردم وجود دارد. به عبارت دیگر اجازه می دهد نه مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز پنج شنبه. “شاید و این فقط نظر من شاید آنها به تعویق انداختن آن را برای یک سال است.”

تلویزیون پخش کنندگان و حامیان مالی میلیاردها دلار سرمایه گذاری در بازی های المپیک و شلوغ بین المللی ورزش های تقویم دارای فضای کمی برای هل دادن بازی ها یک سال است. برگزاری بازی های المپیک بدون طرفداران شده است شناور به عنوان به سادگی لغو بازی های المپیک است که اتفاق تنها در زمان جنگ.

“به عنوان بهترین ما می توانیم — بنابراین ورزشکاران باید بدون سردرگمی و یا عدم قطعیت — ما قرار داده و ما حداکثر تلاش” هاشیموتو گفت. او در رقابت چهار المپیک زمستانی به عنوان یک اسکیت باز سرعت, برنده, برنز در سال 1992 و سه بازی های المپیک تابستانی به عنوان یک دوچرخه سوار است.

لغو و یا به تعویق افتادن موج دار شدن خواهد شد در هزاران نفر از جهت هدف قرار دادن حامی, تلویزیون, 11,000 المپیک و 4,400 پارالمپیک ورزشکاران و کارکنان خطوط هوایی و هتل ها و 1 میلیارد دلار از دست رفته در فروش بلیط. آن را نیز لطمه می زند 80,000 پرداخت نشده داوطلبان خواهد کرد که از دست یک بار در طول عمر فرصت است.

کمیته بین المللی المپیک نظارت المپیک شعله-نورپردازی مراسم در روز پنج شنبه در یونان نشانه دیگری از آن امید به جلو بروید در 4 1/2 ماه. شعله می رسند در ژاپن در 20 مارس آغاز خواهد شد و چهار ماه رله در سراسر کشور در مارس 26.

توکیو سازمان را کوچک مشعل ورود به مراسم و اعلام خواهد شد یک هفته قبل از رله آغاز می شود اگر جمعیت محدود خواهد شد و یا مسیر تغییر خواهد کرد.

“این مراسم نشان می دهد یک بار دیگر تعهد ما به موفقیت بازی های المپیک توکیو 2020,” باخ گفت: در یونان است. او تمجید مقامات که “با در نظر گرفتن بسیاری از اقدامات قابل توجهی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.”

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>