مغلوب ساختن پیشی جستن, لهستانی جمهور وعده جدید دفاع همکاری در اتحادیه اروپا

رئیس آندره Duda در روز چهارشنبه شد اولین خارجی رهبر به دیدار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به جهانی مستندات و رهبران دو کشور گفت: آنها به جلو نگاه به امضای دفاع قرارداد همکاری.

Duda بازدید به نظر می رسد با هدف تقویت خود را re-انتخابات – لهستان در سراسر کشور انتخابات ریاست جمهوری در روز یکشنبه. این ناسیونالیست لهستانی رهبر به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ترجیح شرکای خارجی است. دو ملاقات در یک حداقل پنج بار.

دفاع قرارداد ارسال خواهد بیشتر نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به لهستان تقویت دفاع همکاری بین دو متحدان ناتو و اقدام به عنوان وزنه تعادل در برابر تهاجم روسیه.

Polish President Andrzej Duda meets Highlanders during his election rally in Zakopane

رئیس آندره Duda در یک تجمع انتخاباتی در زکپن, لهستان. قطب سر به پای صندوق های رای برای انتخابات در روز یکشنبه [ایسنا]

‘پیام’

“من فکر می کنم آن را می فرستد یک پیام قوی به روسیه” مغلوب ساختن پیشی جستن یک کنفرانس خبری گفت با Duda در کاخ سفید به باغ گل رز, جایی که او مورد انتقاد دیگر کشورهای اروپایی برای خرید انرژی روسیه.

Duda گفت: این یک افتخار برای بحث در مورد گام های بعدی در روابط کاخ سفید است. “امروز ما در حال ورود به مرحله دیگر یعنی این امکان وجود دارد که از افزایش بیشتر در سربازان آمریکایی در کشور ما,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ممکن است حرکت ما نیروهای نظامی از آلمان به لهستان. خواه رئیس جمهور می خواهد به هزاران نفر از نیروهای ایالات متحده در خارج از آلمان به دلیل او می گوید ایالات متحده خرس بیش از حد بسیاری از بار مالی برای استقرار و انتقاد از دولت برلین برای خرید انرژی روسیه.

“ما در حال رفتن به کاهش نیروهای ما در آلمان است. برخی از خواهد شد که صفحه اصلی و برخی از خواهد بود رفتن به جاهای دیگر اما لهستان خواهد بود یکی از کسانی که در جاهای دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کنفرانس خبری.

ناراضی با آلمان

“آلمان پرداخت روسیه میلیاردها دلار برای خرید انرژی از روسیه است. و از طریق خط لوله است. و من گفت: آنچه را که همه چیز در مورد ؟ شما در حال صرف میلیاردها دلار به روسیه و پس از آن قرار است ما به شما در دفاع از روسیه است. بنابراین من فکر می کنم این … بسیار بد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

واشنگتن اشیاء به روسیه Nord Stream 2 خط لوله که دو مقدار از گاز لوله کشی به طور مستقیم از روسیه به آلمان و کاهش میزان لوله کشی در اوکراین است.

منتقدان را متهم به Duda و مغلوب ساختن پیشی جستن از تماس مراجعه کنید فقط قبل از لهستانی انتخابات به منظور بهبود راست متمایل Duda شانس برنده شدن خود را به عنوان نظرسنجی ها کاهش یافته است در هفته های اخیر.

US troops in Germany

سربازان ایالات متحده و ناتو خود را به همتایان شرکت در مراسم اختتامیه مشترک چند ملیتی تمرین نظامی در سال 2018 [فایل: زوراب Kurtsikidze/سازمان حفاظت محیط زیست]

همجنسگرایان انتقاد

Duda انتخاباتی متمرکز شده صف آرایی خود را محافظه کار پایه با حمله به آنچه که او خواستار, لزبین, همجنس باز, دوجنسگرایی و فراجنسیتی “ایدئولوژی” در حالی که امیدوار کننده برای محافظت از محبوب اجتماعی بهره مند شوند برنامه ها برای خانواده ها و بازنشستگان که تبدیل زندگی برای بسیاری از فقیر لهستانی.

تجاوز فعالان در ما خوشحال نیست Duda ظاهر در کاخ سفید است.

در میان منتقدان این نشست از حقوق بشر و کمپین یک جامعه حقوق بشر در واشنگتن گفت که لهستانی رهبر استفاده از ضد تجاوز و بلاغت است “ننگین و دستکاری و خطرناک” و مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان دادن او است “بدون دوست” به حقوق همجنسگرایان در جامعه است.

با توجه به گزارش رسانه های ایالات متحده می تواند از 2000 سرباز به لهستان 1,000 بیش از ابتدا توافق کردند که در ماه ژوئن 2019. کسانی که نیروهای اضافی را شامل US Army V سپاه از کنتاکی و F-16s از آلمان است.

مقاومت در خانه

مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با مقاومت در صفحه اصلی به طرح خود برای حذف نیروهای نظامی از آلمان است. تعدادی از جمهوری خواهان در کنگره استدلال کرده اند که کاهش خواهد مانع ناتو توانایی برای جلوگیری از تهاجم روسیه.

در اوایل این ماه یک گروه از بیش از 20 جمهوریخواهان در کمیته نیروهای مسلح مجلس از جمله پانل: رئیس جمهور در نامه ای به کاخ سفید اصرار آن را به تجدید نظر در حال حرکت است. تلاش شد و پس از نامه دوم در اوایل این هفته از یک گروه به رهبری کنگره مایکل McCaul بالا جمهوریخواه در کمیته روابط خارجی مجلس و آدم Kinzinger یک نیروی هوایی جانباز ابراز احساسات مشابه.

“این است که زمان را به هر گونه اقدام که ممکن است باعث (رئیس جمهور روسیه ولادیمیر) پوتین رژیم به سوال اعتبار ناتو عامل بازدارنده و یا ممکن است منجر متحدین ناتو و شرکای شک ما تعهد ما به امنیت جمعی” این هفته نامه اعلام کرد و اضافه کرد که روسیه “هنوز به بازگرداندن اوکراین تمامیت ارضی و حاکمیت آن كه فعالیت در سراسر این قاره ادامه دارد”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>