مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تماس coronavirus مبارزه با ‘جنگ’ با ‘نامرئی دشمن’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک روز پس از معرفی جدید بهداشت و دستورالعمل های اجتماعی به سرعت گسترش COVID-19 روز سه شنبه پیشنهاد راه هایی برای مقابله با رشد اقتصادی آسیب های بحران در کسب و کار و کارگران آمریکایی.

با اشاره ویروس به عنوان “دشمن” و مبارزه به عنوان یک “جنگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “یک روز خواهیم بود ایستاده در اینجا و بگو ما به دست آورد.’ و ما در حال رفتن به می گویند که به عنوان مطمئن شوید که شما در حال نشستن وجود دارد, ما در حال رفتن را به نفع خود. و من فکر می کنم ما در حال رفتن به برنده سریع تر از مردم فکر می کنم امید دارم” و اضافه کرد”اگر ما این حق کشور ما — و جهان, رک و پوست کنده — اما کشور ما می تواند نورد و دوباره خیلی سریع. بسیار به سرعت.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و تهمت — تصدیق کرد که رکود قریب الوقوع است اگر نه در حال حاضر اتفاق می افتد — اعلام کرد که پشتیبانی از ارسال چک به طور مستقیم به خانواده های آمریکایی که در حال صدمه زدن به — احتمالا طی دو هفته آینده.

“ما به دنبال در ارسال چک به آمریکایی ها بلافاصله. آنچه ما شنیده از کار سخت آمریکایی ها بسیاری از شرکت ها در حال حاضر تعطیل, آیا کافه یا رستوران آمریکایی ها به پول نقد در حال حاضر و رئیس جمهور می خواهد برای دریافت پول نقد در حال حاضر. منظور من در حال حاضر — در دو هفته آینده,” Mnuchin گفت.

لحن به ABC News Live در ظهر EDT هر روز هفته از آخرین اخبار و, زمینه ها و تجزیه و تحلیل در رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم که در آن ما سعی خواهد کرد برای پاسخ به سوالات خود را در مورد ویروس.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به انجام کاری می شود که پول را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” به دست آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده و تاکید کرد که او نمیخواهد یک درهم آمیخته از اقتصادی اقدامات امداد و گفت دولت او “رفتن بزرگ” در آنچه در آن پیشنهاد به کنگره است.

هر چند آنها ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد چگونه این اقدامات از جمله چک برای آمریکایی ها کار می کنند ممکن است این حرکت سیگنال های دولت در حال حمایت به دور از مالیات حقوق و دستمزد و قطع آن در اصل حمایت و در حال حاضر به دنبال در های مختلف مجموعه ای از اقدامات برای کمک به صنایع و افراد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دولت او نیز آماده به درخواست کنگره برای بر انگیختن حدود 850 میلیارد دلار محرک برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است.

اما پس از جلسه چند سناتور گفت: ABC اخبار است که آنها در حال بحث در مورد $1 تریلیون دلار به بالا-شماره خط-و نه $850 میلیارد-با دانستن محافظه کار ایالت داکوتای شمالی مایک راند و گفت: “این ممکن است به بیش از یک تریلیون دلار بود.”

“با این نامرئی دشمن ما نمی خواهیم شرکت های هواپیمایی بیرون رفتن از کسب و کار ما نمی خواهیم مردم از دست دادن شغل خود و نداشتن پول برای زندگی زمانی که آنها به خوبی انجام شد چهار هفته پیش” رئیس جمهور گفت:.

صحبت کردن در دستمزد پایین کارگران او افزود: “آنها کار بسیار سخت است اما آنها در راهنمایی. ما باید به مراقبت از مردم ما است. ما نمی خواهیم به مردم رنج می برند در طول این دوره است. آن را تقصیر آنها که این چیزی که همه از ناگهانی بر ما بود.”

او به افکار مشابه در ایالت نیویورک و صنعت هواپیمایی گفت: این بیماری همه گیر است نه خود گسل اما که فدرال در حال حاضر باید مراقبت از آنها.

“نیویورک دارای یک مشکل بزرگ است. من حدس می زنم خواهد بود شماره یک نقطه داغ. که هیچ تقصیر کسی آن را تنها راه آن است اما ما در حال کار بسیار نزدیک به هم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و اشاره کرد او یک “مولد” تماس با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو صبح امروز پس از روز از اختلافات سیاسی بین این دو است.

“ما همچنین به دنبال کمک به شرکت ها مانند شرکت های هواپیمایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تکرار قبلی خود شدند. “این تقصیر آنها نیست. و آنها بوده ام بسیار درک واقع و ما در حال رفتن به کمک به آنها را.”

Mnuchin یک نقطه به نقطه می گویند وجود دارد هر قصد نگه داشتن بازار باز هر چند او شناور امکان کوتاه شدن بازار ساعت های عامل در صورتی که لازم تلقی می شود و او فاصله فعلی وضعیت بازار بسته و پس از 9/11.

“ما کاملا معتقدیم در نگه داشتن بازار باز است. آمریکایی ها نیاز به می دانم که آنها دسترسی به پول خود را” Mnuchin گفت. “پس از 11 سپتامبر تنها دلیل که چرا بازار بسته شد به دلیل تکنولوژی مختل شد.”

“ما ممکن است به یک نقطه که در آن ما کوتاه شدن ساعت اگر این چیزی است که آنها نیاز به انجام, اما آمریکایی ها باید بدانند که ما در حال رفتن به انجام همه چیز را به مطمئن شوید که آنها دسترسی به پول خود را در بانک های خود را به پول خود را در 401ks و به پول در بازار سهام است.”

فدرال رزرو نیز گفت: در آن ایجاد خواهد شد یک وام خودرو برای تثبیت تجاری-بازار کاغذ با وزارت خزانه داری ارائه 10 میلیارد دلار برای این صندوق اما ABC اخبار ارشد کسب و کار و اقتصاد و تکنولوژی خبرنگار Rebecca Jarvis با اشاره به آسیب در حال حاضر انجام می شود.

“بازار هنوز احساس یک معامله بزرگ از درد” جارویس گفت: پس از جلسه کاخ سفید. “ما به احتمال بسیار زیاد در حال حاضر در رکود و آن را خیلی بیشتر برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی بیش از هزار دلار پرداخت به کسانی که در خارج کار می کنند. این مشکلی است که ادامه خواهد داد به یک اثر موج دار شدن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات بالا نیز خواست آمریکایی ها به ذخیره کردن منابع و یا به دنبال غیر فوری به مراقبت های پزشکی به نظام سلامت انتظار دارد که رشد نمایی از موارد در هفته های آینده.

“ما در حال تلاش برای بدست آوردن مردم به خرید کمتر در صورتی که امکان خرید کمتر است. لازم نیست همه چیز را فقط خرید آنچه شما نیاز دارید برای مدتی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تلاش برای اطمینان از این که فروشگاه های مواد غذایی خواهد شد “باز بماند و در تمام ساعات روز.”

تغییر در تن از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می آید به عنوان سفیر دکتر دبورا Birx — کاخ سفید نقطه فرد در coronavirus — نشان داد یک مدل جدید از امپریال کالج لندن پیش بینی کرده است تا به 2.2 میلیون آمریکایی می میرند اگر اقدام صورت گرفته برای جلوگیری از گسترش.

“ما در بسیاری از مدل های مختلف” تهمت “و مدل ما است, ما می خواهم به صرفه جویی در مقدار زیادی از زندگی. اگر ما بیش از حد تند در منحنی که ما از دست دادن مقدار زیادی از زندگی است.”

Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص در بیماری های عفونی در زمان یک لحظه به اصرار افراد جوان به خصوص برای جلوگیری از تجمعات عمومی.

“نمی توانید نگرش” خوب من جوان هستم و کمتر آسیب پذیر” او هشدار داد. “چه شما می توانید انجام دهید — و شما نمی خواهید به انجام — است که شما نمی خواهید برای قرار دادن عزیزان خود را در معرض خطر آنهایی که مسن هستند و کسی که به خطر بیافتد شرایط. ما نمی توانیم این کار را بدون افراد جوان همکاری. لطفا با ما همکاری کنند.”

هنگامی که یک خبرنگار با اشاره به Fauci که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: اوج این ویروس را در حدود 45 روز Fauci گفت که در حالی که “45 روز به نظر نمی رسد غیر منطقی” او هشدار داد که به ازدواج به یک عدد است.

“این احتمالا چندین هفته و شاید دیگر تا زمانی که ما می دانیم که ما در حال داشتن یک اثر” او گفت: به صراحت توضیح منحنی باید مورد مطالعه در یک زمینه وسیع تر است. “من نمی خواهد ما را به آزمون هر روز” یک دقیقه صبر کنید آن را در حال بالا رفتن است و این کار؟’ که می تواند گمراه کننده اگر ما در حال انجام آن است.”

Fauci اضافه شده است که “هنگامی که شما ورودی به نوع mitigations و چیزهایی که ما انجام می دهیم ما در حال رفتن به دیدن یک برآمدگی به جای یک قله است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در این جلسه که FDA اعطا کرده است تمام کشورهای توانایی به تصویب آزمون توسعه یافته در آزمایشگاه در ایالات متحده و تمام tele-health services خواهد شد تحت پوشش مدیکر.

او همچنین گفت: سپاه مهندسان ارتش است ‘آماده, مایل و قادر به راه اندازی موقت تجهیزات پزشکی, در صورت نیاز.

معاون رئیس جمهور مایک پنس به نام در شرکت های ساخت و ساز برای اهدای N95 ماسک در سفارش به آدرس کمبود.

“ما را یک درخواست. ما می خواهیم شرکت های ساخت و ساز به خود را اهدا N95 ماسک خود را به بیمارستان محلی و چشم پوشیدن سفارشات بیشتر از کسانی صنعتی, ماسک,” او گفت:.

پس از هفته ها از انتقاد در دولت تاخیر در تست Adm. برت Giroir وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ معاون وزیر بهداشت و نقطه فرد در این کار به یک شماره به روز رسانی. او گفت: مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و بهداشت عمومی آزمایشگاه گزارش کرده اند 31,878 تست های انجام شده در حالی که آزمایشگاه بالینی گزارش شده در مورد 27,000 آزمون انجام شده است.

او همچنین گفت که او انتظار دارد طی چند روز آینده شروع به راه اندازی 47 درایو از طریق امکانات تست در حدود 12 متحده است.

وقتی که تهمت بود دوباره که آیا او با توجه به تحمیل داخلی محدودیت های مسافرتی, او گفت:,”این امکان وجود دارد. خواهیم دید که چگونه از آن می رود.”

رئیس جمهور همچنین در دفاع از خود و استفاده از واژه چینی “ویروس” را به عنوان “بسیار دقیق” گفت که او شروع به استفاده از این عبارت در واکنش به چین, پخش كردن, دروغ است که ارتش ایالات متحده در پشت این ویروس.

“من درک نمی این واقعیت است که چین گفت: ما نظامی آن را به آنها داد. ما نظامی را نمی دهد آن را به کسی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او تحت فشار قرار دادند در برابر این ایده که با استفاده از اصطلاح باعث ایجاد یک ننگ و گفت: “من فکر نمی کنم. من فکر می کنم که می گوید نظامی ما آن را به آنها داد ایجاد یک ننگ.”

رئیس جمهور اصرار داشت که او را “می خواهم به دو حزبی” و حتی گفت: “هیچ کس بهتر از من” اما توضیح داد که این تماس برای bipartisanship واقعا تنها می ایستد تا زمانی که دموکرات ها انتقاد نیست او یا دولت فدرال پاسخ.

زمانی که مورد سوال توسط ABC News ارشد کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل در مورد ادامه حملات به دموکرات ها به رغم تماس خود را در ملی, آدرس هفته گذشته به قرار دادن سیاست کنار مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از حملات خود را به عنوان دفاع از خود.

“هنگامی که آنها به من حمله … من قصد ندارم به اجازه دهید آنها را دور با آن من نمی تواند انجام دهد که” رئیس جمهور نسبت ناروا گفت.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • ABC News’ Jordyn فلپس بن Gittleson جاناتان کارل و Rebecca Jarvis کمک به این گزارش.

    tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>