مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود مورد کلروکين به عنوان یک COVID-19 درمان, هر چند از آن شده است تایید شده توسط FDA برای این بیماری

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و غذا و دارو کمیسر به نظر می رسد برای تبادل اظهارات متناقض در مورد چگونگی قدیمی دهه antimalaria مواد مخدر است که استفاده می شود برای درمان COVID-19.

این دارو در سوال این است که کلروکين. آن است که فروخته شده تحت نام تجاری Aralen و در فرم generic. این نیز موجود است در یک فرمول متفاوت به عنوان هیدروکسی کلروکین تحت نام تجاری Plaquenil. در هر دو کلروکين و هیدروکسی کلروکین فرمولاسیون آن تایید شده است به عنوان یک درمان برای آرتريت روماتوئيد.

در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مواد مخدر تصویب شده به عنوان یک درمان برای COVID-19 و که آن را به حال “رفته از طریق فرآیند تصویب.” او بعدها گفت: “FDA “در ادامه به بررسی مواد مخدر است.” FDA کمیسر Stephen هان گفت که در حالی که کلروکين تایید شده برای دیگر نشانه های آن را هنوز هم نیاز به رفتن را از طریق آزمایش های بالینی.

“این مواد مخدر است که رئیس جمهور کارگردانی کرده است ما را به نگاهی به نزدیک در که آیا گسترش استفاده از روش است که می تواند انجام شود در واقع به صورتی که منافع بیماران” هان گفت.

اصطلاح “دسترسی گسترش یافته” است که به جای یکدیگر استفاده می شود با استفاده مهربان است FDA مسیر نظارتی برای مردم را به استفاده از تحقیقاتی درمان اگر وجود دارد هیچ دیگر تایید گزینه های موجود در برخی از تهدید کننده زندگی شرایط.

وجود دارد در حال حاضر هیچ مورد تایید FDA درمان یا واکسن برای رمان coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر در ووهان چین. این ویروس پس از بیمار بیش از 234,000 مردم در سراسر جهان از جمله حداقل 10000 نفر در آمریکا و کشته شدن حداقل 9,700 مردم است.

تعدادی از شرکت ها اعلام کرده اند که آنها قصد دارند و یا در حال حاضر در حال انجام آزمایش های بالینی برای ارزیابی تحقیقاتی و یا تایید شده توسط FDA مواد مخدر به عنوان درمان بالقوه برای COVID-19. Gilead Sciences, Inc.’s مطلا کردن -1.10% remdesivir برای مثال مورد تایید نیست برای هر نشانه ای در آمریکا حداقل سه آزمایش های بالینی در این زمینه به بررسی ایمنی و اثربخشی این دارو در درمان افراد مبتلا به COVID-19, از جمله یکی در همکاری با موسسه ملی بهداشت.

Regeneron Pharmaceuticals Inc. REGN, +1.00%, شرکت سانوفی SNY, -2.50% و رچ برگزاری ROG, -3.47% باید گفت: این هفته که آنها برنامه ریزی برای انجام آزمایشات بالینی تست خود داروهای آرتریت روماتوئید به عنوان درمان بالقوه. Regeneron و سانوفی را Kevzara برای اولین بار تایید شده توسط FDA در سال 2017, در حالی که روشه را Actemra دریافت تایید FDA در سال 2010.

در هان نظرات در روز پنج شنبه او صحبت در مورد نیاز به در نظر بگیرید در حال حاضر تایید شده مواد مخدر به عنوان درمان بالقوه زیرا آنها به اثبات رسیده ایمنی از مشخصات بر خلاف کسانی که هنوز رتبهدهی نشده است مورد بررسی قرار گرفت در آزمایش های بالینی. کسانی که روش های درمانی ممکن است به عنوان یک “پل” در طول همه گیر است.

Bayer AG BAYRY, +0.97% در عصر روز پنج شنبه اعلام کرد که آن را به حال اهدا سه میلیون قرص Resochin یک کلروکين محصول. آلمانی داروسازی گفت آن است که به دنبال اضطراری با استفاده از مجوز برای مواد مخدر در ایالات متحده, که در آن است مورد تایید نیست. Mylan MYL, +4.87% نیز روز پنجشنبه گفت که آن را تا به حال دوباره تولید هیدروکسی کلروکین سولفات, قرص, و Teva Pharmaceutical Industries Ltd. TEVA +7.17% گفت: آن اهدا خواهد شد بیش از 6 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین سولفات قرص این ماه در آمریکا

یک نوع از اوایل روز بررسی در دسترس پزشکی گزارش استدلال می کند که “به اندازه کافی وجود دارد بالینی منطق و شواهد مربوط به اثر کلروکين برای درمان COVID-19” با توجه به اصلاح مدرک منتشر شده در این ماه در مجله مراقبتهای ویژه توسط محققان در اسرائیل و ایتالیا.

یک اصلاح اثبات است نه کارشناسی پزشکی مطالعه در نظر گرفته است که استاندارد طلا از تحقیقات پزشکی. با توجه به سرعت که در آن شیوع کروناویروس در چین هوبئی استان تبدیل به جهانی همه گیر وجود دارد نه به اندازه کافی زمان تا کنون تحقیقات از طریق همکار-فرایند بررسی.

خارج از تحقیقات پزشکی محافل کلروکين طرفداران مانند تسلا, Inc. TSLA, +18.39% بنیانگذار Elon Musk باید توییتی که کلروکين است “با توجه به ارزش” به عنوان یک درمان برای COVID-19 با استناد به تجربه خود را با مواد مخدر پس از عقد قرارداد مالاریا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>