مغلوب ساختن پیشی جستن حفظ آنلاین انتقاد از سنگ مورد با وجود AG بر درخواست برای توقف

در یکی از توییت رئیس جمهور گفت او نیست نگذاشته اقدام قانونی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در روز سه شنبه صبح, بیشتر, انتقاد قاضی نظارت بر راجر سنگ مورد با وجود دادستان کل ویلیام بر درخواست که رئیس جمهور خودداری از به tweeting در مورد جاری وزارت دادگستری مهم است.

او در توییتر روزانه بیهوده گویی او نیز شکایت در مورد نتایج حاصل از رابرت مولر تحقیقات به این نتیجه رسیدند که در تابستان گذشته.

در یک سری از سه توییتهایی به 72.6 میلیون پیروان رئیس جمهور نظر نقل از فاکس نیوز حقوقی مشارکت کننده Andrew Napolitano-که علنا فشرده قاضی امی برمن جکسون به پذیرش سنگ درخواست برای یک محاکمه جدید.

“قاضی جکسون در حال حاضر یک درخواست برای یک محاکمه جدید بر اساس بدون ابهام و خواست تعصب از foreperson از داوران که [sic] همچنین یک وکیل ، ‘خانم foreperson خود را [sic] یک وکیل شما باید یک وظیفه مثبت تعهد به ما نشان می دهد هنگامی که ما انتخاب شما … وجود این توییتهایی که در آن شما به شدت منفی در مورد رئیس جمهور و افرادی که از او حمایت” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

او افزود: “آیا شما فکر می کنید ما می خواستم به می دانم که قبل از ما شما را در این داوران.’ بسیار واضح است او باید (دریافت یک محاکمه جدید). من فکر می کنم تقریبا هر قاضی در کشور…خواهد سفارش یک محاکمه جدید من خیلی مطمئن نیستم در مورد قاضی جکسون, من نمی دانم.” @Judgenap (Andrew Napolitano) @foxandfriends.”

یک DOJ رسمی گفت: بر شخصا به حمایت از گروه وکلای حرکت است که اعتراض به سنگ تیم خواستار یک محاکمه جدید.

بر شخصا مداخله در مورد هفته گذشته به ابطال خط دادستان که توصیه کرده بود سنگ بود و محکوم به 7 تا 9 سال را در زندان تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که اصلی توصیه شد “سقط جنین از عدالت است.”

در یک مصاحبه اختصاصی با شبکه خبری ABC در هفته گذشته هی اعتراف کرد که رئیس جمهور نظرات عمومی در مورد وزارت کار کار خود را “غیر ممکن است.”

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” Barr گفت: ABC اخبار رئیس دادگستری خبرنگار Pierre توماس. “من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

او همچنین اصرار داشت در مصاحبه ای که او تصمیم به تجدید نظر در صدور حکم درخواست برای سنگ مستقل از رئیس جمهور را صدای جیر جیر.

ریاست جمهوری توییتهایی آمده پیش از یک جلسه در مورد امروز و دو روز قبل از سنگ انتظار می رود که محکوم به اعدام توسط جکسون.

یک DOJ سخنگوی کاهش یافته است به نظر زمانی که خواسته توسط ABC News در مورد رئیس جمهور توييتها صبح روز سه شنبه.

پس از این گروه را رد کرد و صدور حکم توصیه برای سنگ چهار دادستان کناره گیری از این پرونده هفته گذشته از جمله دو نفر که جانبازان از مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به دروغ این مفهوم را میرسانند که تمام چهار دادستان مشغول به کار در Mueller کاوشگر که او مشخص می شود به عنوان یک “تقلب بررسی” در حالی که تهدید به شکایت “هر کس همه جا.”

در آخرین توییت رئیس جمهور گفت که او را رد نکرده و اقدام قانونی.

“اما شاید من هنوز هم” او هنوز توییتی. “جادوگر شکار!”

ABC News’ الکس Mallin و دمار از روزگارمان درآورد Jordyn فلپس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>