مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل که اولتیماتوم بیش از coronavirus: به روز رسانی زنده

 

  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که به طور دائم متوقف کند ما بودجه را به سازمان بهداشت جهانی (WHO) و ترک سازمان او زودتر تمسخر به عنوان یک “عروسک خیمه شب بازی از چین” در نامه ای به مدیر کل آژانس که او به اشتراک گذاشته شده در توییتر.
  • این که رئیس جمهور وعده داده شده یک بررسی مستقل جهانی همه گیر پاسخ پس از کشورها در یک نشست مجازی از سازمان بهداشت جهانی خواستار شد.
  • آمریکا را کنار بگذارند $11bn به سطح شیب دار بالا coronavirus تست به عنوان کشور بازگشایی.
  • در سطح جهان وجود داشته است بیش از 4.8 میلیون تایید موارد COVID-19 و بیش از 318,500 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. نزدیک به 1.8 میلیون نفر بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 19

04:45 GMT – ‘شوخی’: سفارت چین استرالیا رد ادعای پروب vindication

به سفارت چین در کانبرا است را رد کرد و استرالیایی ادعا می کند که یک مجمع بهداشت جهانی قطعنامه خواستار یک تحقیق coronavirus بود و دفاع از کشور به کمپین جهانی بررسی.

“پیش نویس قطعنامه در COVID-19 برای تصویب شده توسط سازمان بهداشت جهانی است کاملا متفاوت از استرالیا پیشنهاد مستقل بین المللی بررسی” سفارت در بیانیه ای گفت که ایمیل شده به روزنامه نگاران در استرالیا.

“به ادعای سازمان بهداشت قطعنامه دفاع از استرالیا تماس است چیزی جز یک شوخی است.”

بیشتر در مجمع وعده داده شده نقد و بررسی در اینجا.

04:25 GMT – هنگ کنگ سیگنال های اجتماعی فاصله اقدامات تمدید خواهد شد

هنگ کنگ اجرایی کری لام نشان داده است اجتماعی فاصله اقدامات منع کرده است که تجمع بیش از هشت نفر تمدید خواهد شد که می تواند خاک را سالانه بزرگداشت 1989 در میدان تیان آن من سرکوب غیر ممکن است.

“وجود دارد هیچ نظر سیاسی در همه در برخی از سالگردها و یا سیاسی و تجمعات و غیره” لام گفت. “ما تنها considerartion عمومی ایمنی و بهداشت عمومی و نگرانی است.”

با کروناویروس عقب ضد govenment تظاهرات لرزاند که قلمرو سال گذشته شروع به سر.

Anti-Government Protests Continue In Hong Kong Amid The Coronavirus Pandemic

تظاهرات ضد دولتی – ملاقات با پلیس ضد شورش – شروع به سر در هنگ کنگ به عنوان coronavirus تهدید کرده است فروکش [آنتونی کوان/گتی ایماژ]

03:30 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به توقف کمک های مالی به طور دائم در صورتی که نمی اصلاحات

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که به طور دائم متوقف کردن کمک های مالی برای که و خروج ایالات متحده از آژانس سلامت سازمان ملل متحد اگر آن را نمی کند “اساسی پیشرفت” در 30 روز آینده.

پیشتر در روز دوشنبه او حمله کردند که به عنوان یک “عروسک خیمه شب بازی از چین”. رئیس جمهور مسدود ما بودجه برای این که در ماه آوریل است.

02:30 GMT – کودکان در ولز جنوبی جدید به بازگشت به مدرسه در هفته آینده

کودکان در استرالیا, خارجه نیو ساوت ولز (NSW) را به بازگشت به مدرسه تمام وقت از هفته آینده دولت را برتر Gladys Berejiklian خبرنگاران در سیدنی.

Berjiklian گفت: دولت تا به حال با استفاده از زمان است که کودکان در خانه بودند به آماده سازی مدارس به عنوان یک COVID-محیط امن, اما هشدار داد که به طور موقت تعطیل خواهد بود احتمالا لازم شامل پراکنده شیوع ویروس.

تصمیم گیر دولت, معلمان,’ اتحادیه ، آن را “ناشی از بسیاری از نگرانی و سرخوردگی و خشم در میان معلمان و مديران مدارس” معلمان رئیس فدراسیون آنجلو Gavrielatos گفت: استرالیا در شبکه تلویزیونی ABC. حدود 800000 کودکان در مدرسه در NSW استرالیا بیشتر به شدت جمعیت دولت است.

02:00 GMT – تخلیه پزشکی برای مردم بومی در آمازون با COVID-19

Coronavirus در حال گسترش است خیلی سریع در میان مردم بومی در دور افتاده ترین نقاط برزیل آمازون است که پزشکان نیاز به تخلیه بیشتر به طور جدی بیمار بیماران با هواپیما.

“این آخرین فرصت برای نجات جان خود” ادسون Santos Rodrigues یک اطفال پزشک کار در medevac قصد دارد در آمازوناس و گفتگو کرد. “گاهی اوقات ما نمی وجود دارد در زمان از آنجا که ما نمی توانیم زمین در شب از فرودگاه که هیچ چراغ.”

برزیل بومی خدمات بهداشت Sesai گزارش روز دوشنبه که حداقل 23 بومی مردم مرده بود از COVID-19. اصلی در این کشور قبیله ای چتر گروه APIB که تعداد موارد در میان مردم بومی است که باید نقل مکان کرد و به شهرستانها, گزارش 103 تایید مرگ در روز دوشنبه از 18 آوریل 3.

00:30 به وقت تهران – به ما وعده $11b برای گسترش coronavirus تست

وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) را کنار بگذارند $11bn در بودجه جدید برای حمایت از coronavirus تست.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ارائه خواهد شد $10.25 میلیارد دلار به کشورهای منطقه و محلی در حوزه های قضایی, CDC در بیانیه ای گفت. هند خدمات سلامت ارائه خواهد شد $750 متر به IHS قبیله ای و شهری, هندی, برنامه سلامت آن اضافه شده است.

HHS وزیر الکس آذر گفت: “تاریخی سرمایه گذاری” را قادر می سازد ما را به پیگیری و کنترل گسترش ویروس به عنوان کشور بازگشایی.

“به خاطر همه آمریکایی ها سلامت و تندرستی ما باید کمک آمریکایی ها با خیال راحت به کار و مدرسه و نیاز به ادامه توسعه, تست, نظارت و ردیابی تماس,” او گفت:.

23:30 GMT (دوشنبه) – مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل می شود که بیش از دست زدن به همه گیر

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره حمله کردند که تماس با آژانس سازمان ملل متحد یک “عروسک خیمه شب بازی از چین” است که “انجام می شود بسیار غم انگیز کار” در دست زدن به coronavirus.

“ایالات متحده می پردازد و آنها را $450m از یک سال و چین می پردازد و آنها را 38m $یک سال و آنها یک عروسک خیمه شب بازی از چین است. آنها چین و محور قرار دادن آن بهتر است اما آنها یک عروسک خیمه شب بازی از چین” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران در واشنگتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به حالت تعلیق ما بودجه است.

تهمت نیست دولت آمریکا همچنان به اعمال فشار بر این که بیش از دست زدن به آن از این بیماری همه گیر در یک کلید جلسه آژانس را از تصمیم سازمان بهداشت جهانی.

23:00 GMT (دوشنبه) – یونسکو می گوید: 90 درصد از جهان موزه ها بسته

مطالعات انجام شده از سوی سازمان ملل متحد, آموزشی, علمی و فرهنگی سازمان (یونسکو) و شورای بین المللی موزه ها تایید کرده اند که بیش از 85,000 موزه ها در سراسر جهان – در حدود 90 درصد از تمام موسسات – بسته اند به دلیل coronavirus.

تقریبا 13 درصد ممکن است هرگز دوباره باز یونسکو اضافه شده است.

یونسکو گفت: حفاظت از کارکنان digitisation و موجودی و همچنین به عنوان محتوای آنلاین توسعه بودند اولویت برای موزه ها اما اشاره کرد که بزرگ وجود داشت و نابرابری در دسترسی دیجیتال بین مناطق مختلف.

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (18 مه) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>