مغلوب ساختن پیشی جستن است شلیک بالا دانشمند دکتر Anthony Fauci: کاخ سفید

کاخ سفید روز دوشنبه گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود شلیک ما بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci ادامه retweet از یک حامی را #FireFauci پیام.

“این رسانه ها پچ پچ مسخره است – رئیس جمهور تهمت نیست, شلیک,,,, Dr Fauci گفت:” سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley. “دکتر Fauci شده است و همچنان مورد اعتماد مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بیشتر:

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه را بازتوییت کرد یک تماس را به آتش Fauci پس از این دانشمند گفت: زندگی می تواند ذخیره شده و اگر این کشور به حال تعطیل و هر چه زودتر در طول رمان شیوع کروناویروس.

پیام “زمان به #FireFauci”, شد از یک جمهوریخواه سابق کنگره و نامزد که ذکر Fauci نظرات در طی یک مصاحبه تلویزیونی.

خواه رئیس جمهور در گذشته نیز تکرار بحرانی توییتهایی از مقامات و یا دشمنان به جای اینکه انتقاد خود را. این retweet سوخت حدس و گمان مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا بود از صبر و شکیبایی با محبوب دانشمند و امکان پذیر می تواند آتش او را.

Fauci بخود ملی شهرت به عنوان یک رهبر در مبارزه با کروناویروس. او در تضاد و یا اصلاح مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مسائل علمی در طول بحران از جمله اینکه ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین موثر است در برابر آن.

Fauci خواسته شده بود در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در مورد گزارش نیویورک تایمز مستند اوایل هشدارهای صادر شده به کاخ سفید در مورد رمان coronavirus. دانشمند اذعان خاموش کشور را هر چه زودتر می تواند زندگی را نجات داد اما هشدار داد که تعدادی از عوامل درگیر شدند.

“بدیهی است که آن را خوب است اگر ما تا به حال بهتر شروع, اما من فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما که در آن ما در حال حاضر به دلیل یکی از عوامل” Fauci گفت. “این بسیار پیچیده است.”

Trump Fauci

NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci زبان به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش طی یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید [فایل: Al Drago/رویترز]

Fauci گفت: بعد از آن روز دوشنبه که تهمت گوش دادن به توصیه های خود را زمانی که او توصیه می شود که کاهش تلاش های گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

در حال حاضر یک هدف بسیار مناسب برای تناقضات از مغلوب ساختن پیشی جستن Fauci جلب بیشتر opprobrium پس از نظرات و.

تهمت نیز محکوم کرد نیویورک تایمز داستان در چند توییت در روز شنبه خواستار آن را “جعلی” بدون توضیح

هفته گذشته در طول روزانه کاخ سفید coronavirus جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن در پا و مانع Fauci از پاسخ به یک سوال در مورد هیدروکسی کلروکین.

Fauci, 79 به رهبری فدرال بیماری های عفونی آژانس از سال 1984 تحت جمهوری خواه و دموکرات رئیس جمهور. جمهوری خواه جورج بوش مفتخر او را با مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2008 است.

برخی از نظرسنجی ها در طول بحران بهداشت عمومی نشان داده اند آمریکایی ها به او اعتماد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول دوشنبه شب coronavirus جلسه توجیهی که او معتقد است Fauci یک “مرد”.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>