مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی جنگ کره-عصر قانون به نیروی جنرال موتورز به هواکش COVID-19 قربانیان


خبری بلومبرگ/Landov

GM سفارش داده شده توسط رئیس جمهور تهمت را بیشتر هواکش برای کمک به مبارزه با COVID-19 قربانیان.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در بعد از ظهر جمعه گفت: امضا تفاهم نامه نیاز به جنرال موتورز به هواکش برای بیمارستان ها برای کمک به درمان بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری استناد برای اولین بار 70 سال, قانون ایجاد شده در طول جنگ کره است که به دولت گسترده اقتدار بیش از کسب و کار خصوصی.

به منظور هدایت وزیر امور خارجه ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی “به استفاده از هر و همه قدرت در دسترس تحت دفاع تولید عمل نیاز به جنرال موتورز به قبول انجام و اولویت بندی فدرال قرارداد هواکش.”

جنرال موتورز GM -5.23% قبلا وعده داده شده به تغییر برخی از تولید خودرو به بیش از هواکش اما رئیس جمهور در صبح روز جمعه متهم خودروساز در حال سقوط کوتاه در وعده خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد انتقاد قرار گرفته توسط برخی از فرمانداران و دموکرات ها در کنگره برای عدم استفاده از اقتدار خود را در اوایل ، کاخ سفید تمایلی به نیروی متعلق به بخش خصوصی شرکت مطابق ترجیح می دهند به تکیه بر مذاکرات و تلاش های داوطلبانه است.

در یک بیانیه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در مذاکرات با جنرال موتورز در مورد توانایی خود را برای عرضه به هواکش شده اند مولد اما ما مبارزه با ویروس خیلی فوری اجازه می دهد تا خود را از این قرارداد روند را ادامه دهد به اجرای دوره عادی خود را. جنرال موتورز بود و اتلاف وقت. امروز اقدام کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود سریع تولید هواکش است که صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند.”

جنرال موتورز در دفاع از خود پس از تلاش های رئیس جمهور قبلی انتقاد کرد و گفت آن مسابقه به تولید بیشتر هواکش.

در afterhours معاملات سهام GM بدون تغییر بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>