مغلوب ساختن پیشی جستن در آریزونا: من مرز دیوار متوقف coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از مرز آمریکا و مکزیک سه شنبه و سعی اعتباری جدید خود را با متوقف کردن هر دو مهاجرت غیر قانونی و coronavirus.

در سوزان تابستان و گرما و تهمت به طور خلاصه متوقف و برای بازرسی یک بخش جدید از بتن و میلگرد ساختار که در آن رئیس جمهور و دیگر مقامات در زمان یک لحظه به خط خطی امضا خود را بر روی دیوار.

“آن را متوقف COVID آن متوقف شد و همه چیز را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تهمت بود به دنبال به دست آوردن مجدد کمپین حرکت پس از تعطیلات آخر هفته خود تجمع در Tulsa, اوکلاهما که قرار بود نشانه ای از این کشور را بازگشایی. کم مشارکت برای رالی اما تیز تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به آریزونا که دو برابر به عنوان یک 2020 میدان نبرد دولت و کنگره coronavirus نقطه داغ.

با مراجعه به این مرز مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تغییر موضوع به یک مسئله او معتقد است که کمک خواهد کرد که برق خود را از پایه در ماه نوامبر.

“مرز ما شده است هرگز بیشتر امن” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او در دیدار با آریزونا جمهوریخواه فرماندار mlb و فدرال گشت مرزی مقامات.

بعد در روز تهمت خطاب گروهی از جوانان جمهوری خواهان در یک ققنوس megachurch. “دانشجویان برای مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد در شهر رویایی کلیسا بخشی از یک پروژه خاص از نقطه عطف اقدام یک گروه به ریاست تهمت متحد چارلی کرک.

Donald Trump Arizona rally

رئیس جمهور تهمت حامیان راه خود را از طریق معترضان در خارج از شهر رویایی کلیسا در شهر فینیکس, آریزونا [خاکستر کرد/رویترز]

کمپین مقامات تاکید کرد که چنین تظاهرات باقی خواهد ماند یک جزء اصلی از رئیس جمهور انتخاب مجدد استراتژی, اما اجازه داده است که آنها ممکن است در برخی از کشورهای خاص نیاز به کمی تغییر کند. بحث شد در مورد داشتن آنها را در بیشتر سالن های متوسط و یا خارج از منزل, شاید در هواپیما آشیانه ها و آمفی تئاترهای یا در شهرهای کوچک و دور از معترضان به احتمال زیاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به ققنوس کلیسا می آید و در همان روز که معاون رئیس جمهور مایک پنس لگد کردن یک ایمان محور تور برجسته موقعیت مرکزی که محافظه کاران مذهبی – به ویژه سفید پروتستان های انجیلی بلکه راست متمایل کاتولیک – در ادامه به اشغال در رئیس جمهور را پایه. در عین حال حتی به عنوان برگ برنده انتخاباتی آشکارا دادگاه مذهبی رای دهندگان وجود دارد نشانه ای از نرم شدن پشتیبانی در میان رای گیری بلوک رئیس جمهور نمی تواند به از دست دادن استطاعت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز بر روی ساخت و ساز از طولانی وعده داده شده مرز دیوار نیز به معنای افزایش حمایت خود وفادار ترین هواداران است.

دولت وعده داده شده برای ساخت 450 مایل (724 کیلومتر) تا پایان سال اما به نظر می رسد بعید است. دولت به اهدا بیش از $6.1 میلیارد دلار در قراردادهای ساخت و ساز از آوریل 2019 برای پروژه های مختلف در امتداد مرز. آن نیز چشم پوشی تهیه قوانین است که منتقدان می گویند روند اعطای چند دلار قرارداد مرموز و مبهم است.

در طول سفر COVID-19 همه گیر است سایه مغلوب ساختن پیشی جستن. از اواخر مارس آریزونا به عنوان یکی از کشور فعال ترین نقاط داغ برای گسترش COVID-19 با اخلال در روند چند معیار از جمله درصد از آزمون است که اثبات مثبت برای این ویروس است که بالاترین در کشور است.

دولت گزارش جدید رکورد روزانه حدود 3,600 اضافی coronavirus موارد شنبه به آریزونا در ادامه به تنظیم پرونده برای تعدادی از افراد بستری در بخشهای مراقبت ويژه و هواکش برای COVID-19. آریزونا کل caseload در همه گیر رسیده است حداقل 58,179 با 42 بیشتر مرگ و میر گزارش شده سه شنبه افزایش مرگ و میر به 1,384.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>