مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه زنده به روز رسانی: بسته شدن استدلال جلوتر از تبرئه رای

سنا می شنود بسته شدن استدلال از هر دو طرف به عنوان استیضاح محاکمه نزدیک شدن پایان

یک رای رئیس جمهور تهمت را تبرئه برای شنبه بعد از ظهر

دموکرات ها ضد ایران استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام ‘نامناسب’ نه ‘impeachable’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه از سر گرفته شد روز شنبه با بستن استدلال — حتی اگر نتیجه به نظر می رسد اما برخی پیش از رای نهایی در تبرئه مجموعه برای شنبه.

حتی اگر دادگاه ادامه تهمت است گفت: او را به پایتخت جمعه به ارائه دولت از آدرس اتحادیه به عنوان رئیس جمهور بیل کلینتون در طول سال 1999 دادگاه. آن روشن نیست هر چند که آیا او را ذکر خود را استیضاح.

دوشنبه استدلال آمده پس از مجلس سنا رای دادند 51-49 جمعه برای رد تماس جدید هر شاهدان — بحرانی شکست دموکرات ها. تنها عربستان سنسور. سوزان کالینز و میت رامنی رای به شنیدن شاهدان — در حالی که دو تن دیگر از دیگر جمهوری خواهان دموکرات امیدوار بودند مایل به پیوستن به آنها را — سنسور. لیزا Murkowski و لامار الکساندر — رای دادند هیچ.

روز یکشنبه الکساندر در ادامه توضیح داد: او منطق او برای اولین بار ساخته شده در بیانیه شنبه شب جلوتر از روز شنبه رای — در حالی که او به عنوان رئیس جمهور انجام در اوکراین امر “نامناسب” آن را نمی, در نظر او افزایش به سطح یک impeachable جرم و بود که آن را تا به رای دهندگان — و نه سنا — به تصمیم می گیرید که چگونه به مقابله با آن.

ABC اخبار تیم از خبرنگاران و تولید کنندگان این است که پوشش هر جنبه ای از این داستان.
در اینجا این است که چگونه روز اتفاق می افتند. لطفا تازه کردن برای به روز رسانی.

3:03 بعد از ظهر شیف به سناتور که رای به تبرئه: ‘نام شما خواهد بود خود را گره خورده با طناب از جراحی و برای همه تاریخ”

منجر مدیر خانه آدام شیف در پرشوری بسته شدن استدلال می کند که رئیس جمهور نمی خواهد تغییر — و که تهمت خود ساخته شده است این نقطه روشن “بدون آگاهی از تردید.”

“شما نمی توانید اعتماد این رئیس جمهور برای انجام کار درست نیست برای یک دقیقه نه برای یک انتخابات نه به خاطر کشور ما است. شما فقط نمی تواند. او تغییر نخواهد کرد و شما آن را می دانم” شیف می گوید.

“مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد می آلاسکا به روسیه در ازای حمایت در انتخابات آینده یا تصمیم به حرکت به Mar-a-لاگو به طور دائم و اجازه Jared کوشنر اجرای کشور, delegating به او تصمیم گیری که آیا برای رفتن به جنگ. چرا که آن چیزهایی که لزوما جنایی این استدلال که اجازه می دهد که او نمی تواند استیضاح برای چنین سوء استفاده از قدرت است. البته این امر می تواند پوچ. بیش از پوچ این امر می تواند خطرناک” شیف می گوید.

“من به شما بگویم صد در صد نه 5 نه 10 یا حتی پنجاه و اما صد در صد. اگر شما او را گناه و شما او را از دفتر حذف او ادامه خواهد داد به تلاش برای تقلب در انتخابات تا زمانی که او موفق است. پس از آن چه باید به شما بگویم آنچه شما می گویند اگر روسیه دوباره تداخل در انتخابات ما و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ کاری نمی کند اما جشن تلاش خود را ؟ چه باید به شما می گویند اگر اوکراین capitulates و اعلام کرد تحقیقات به رئیس جمهور رقبای ؟

“آن نیمه شب در واشنگتن چراغ در نهایت بیرون رفتن در این کنگره پس از یک روز طولانی در استیضاح محاکمه Donald J. Trump. سنا شنیده استدلال تنها چند ساعت قبل از آن در مورد اینکه آیا به تماس شاهدان و نیاز دولت به خودداری اسناد و مدارک آن را کسر کرده. مشاور برای رئیس جمهور همچنان رئیس جمهور بی گناهی در حالی که مخالف هرگونه مدرکی که ثابت کند در غیر این صورت. آن نیمه شب در واشنگتن است. اما در این شب همه چراغ ها را خاموش شده است. جایی در روده ها از وزارت دادگستری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری نور باقی مانده است. کسی منتظر ماند تا این کشور است که در خواب به آمار ارسال به اطلاع دادگاه در پرونده به دلیل آن روز که وزارت دادگستری این بخش که نشان دهنده عدالت است امتناع از تولید اسناد و مدارک به طور مستقیم ارتباطی با رئیس جمهور تصمیم به خودداری از کمک نظامی از اوکراین. تهمت و دولت آنها. آن است که آنها را تبدیل و آن را نمی خواهند سنا به می دانم که تا زمانی که خیلی دیر است. ارسال. که آنچه در گذشته اتفاق افتاد جمعه شب هنگامی که شما در سمت چپ صفحه اصلی برای آخر هفته.

“من امیدوارم و دعا می کنم که ما هرگز یک رئیس جمهور مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حزب دموکرات که از خیانت به منافع ملی در این کشور امنیت برای کمک به با انتخاب مجدد خود را و من امیدوارم به خدا که اگر ما ما را استیضاح او و دموکرات ها می شود اما گمان می کنم شما می دانید چقدر دشوار است,” او می گوید.

“من فکر می کنم همه ما می دانیم که نه به دلیل آن خواهد شد نوشته شده توسط هرگز Trumpers اما از آنجا که هر زمان که ما را ترک کرده اند از ارزش های ما و ملت ما به آن پشیمانی و حسرت است, نوشته شده در تمام صفحات تاریخ ما اگر شما پیدا کنید که خانه ثابت شده آن مورد و هنوز هم رای به تبرئه خود و نام خود را گره خورده با طناب از جراحی و برای تمام تاریخ, اما اگر شما پیدا کردن شجاعت برای ایستادن تا او را به صحبت می کنند حقیقت افتضاح به رتبه خود را باطل جای خود را در میان داود که جالوت — اگر تنها شما می گویند به اندازه کافی!'”

“آنها به شما چاره و آنها که برای شما به استفاده از آن آنها به شما سوگند و آنها که برای شما به رعایت آن ما ثابت کرده اند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گناه در حال حاضر انجام بی طرفانه عدالت و محکوم کردن او را” او به پایان می رسد و مجلس سنا محاکمه که الآن تا روز چهارشنبه رای نهایی.

2:36 p. m. Lofgren: “اگر استیضاح در انتخابات سال بود که نمی شود ما بنیانگذاران خواهد گفت: تا’

پاسخ به تهمت تیم حقوقی بسته شدن استدلال خانه مدیران استدلال می کنند که رئیس جمهور ادامه خواهد داد و این رفتار اشاره کرد که او “نه عذرخواهی کرد” و یا ارائه شده به تغییر در هر راه.

“ما نمی توانیم به سادگی امیدوارم که این رئیس جمهور متوجه خواهد شد که او انجام داده اشتباه یا نامناسب و امیدوارم که او می کند بهتر است. ما انجام داده اند که بسیاری از زمان های دیگر. ما می دانیم که او نه عذرخواهی کرد. او ارائه شده است را تغییر دهید. همه ما می دانیم که او می خواهد دوباره آن را انجام دهد. چه رئیس جمهور تهمت آیا این بار برس قلب که ما به عنوان یک کشور است. ما باید او را متوقف کند از بیشتر آسیب رساندن به ما دموکراسی” نوشته. Lofgren می گوید.

Lofgren پاسخ به رئیس جمهور مشاوره می گوید: “برخی می گویند هیچ استیضاح هنگامی که وجود دارد, انتخابات, آینده, اما بدون محدودیت مدت زمانی که آنها نوشت: قانون اساسی وجود دارد همیشه یک انتخابات آینده است.”

“اگر استیضاح در انتخابات سال بود که نمی شود ما بنیانگذاران خواهد گفت: تا,” او می گوید.

2:07 بعد از ظهر Sekulow” دموکرات اند ‘cheapened’ استیضاح

بعد یکی از رئیس جمهور های شخصی وکلا جی Sekulow, آثار را به دفاع و استدلال با هم رقیب که هر دو مقاله از استیضاح “موفق به اقامه impeachable جرائم” پس هر دو را باید رد کرد.

او نقش یک سری از ویدئو کلیپ های دموکرات سایهای تلاش برای حذف صدای شیپور از طریق استیضاح از قبل از رئيس جمهور در مراسم تحلیف.

“برای مدت سه سال این فشار برای استیضاح از رئیس جمهور مخالفان و هنگامی که آن را در نهایت به یک اوج آن قرار داده و این بدن, ایالات متحده آمریکا سنا را به یک موقعیت وحشتناک,” Sekulow می گوید.

“آنچه که آمریکا انجام داده اند به رئیس جمهور خود به این بدن ظالمانه” Sekulow می گوید. “آنها cheapened قدرت عالی از استیضاح و متاسفانه البته کشور بهتر نیست که. ما می خواهیم این بدن به انصراف با این حزبی مقالات از استیضاح به خاطر ملت به خاطر قانون اساسی است.”

“مسئله اصلی این است که سیاست اختلافات. انتخابات باید عواقب. همه ما می دانیم که و اگر شما نمی مانند سیاست های خاص دولت و یا یک نامزد خاص شما رایگان و خوش آمدید به رای دادن به نامزد دیگری. پاسخ این است که انتخابات است. نه استیضاح,” Sekulow می گوید.

کاخ سفید مشاور پت Cipollone سپس بازگشت به تریبون و بیان “قدردانی” را به رئیس دادگستری به رهبران مجلس سنا و سناتورها در هر دو طرف راهرو به عنوان به خوبی به عنوان خود دفاع تیم.

سپس او استدلال کرد “این نوع از استیضاح باید پایان یابد.”

“در پایان روز ما را به ایمان ما در مجلس سنا گفت:” پیش بینی سناتورها به شما اجازه رای دهندگان تصمیم می گیرید که آیا این سقوط تهمت باید در دفتر بماند. “در پایان روز است که تنها نتیجه است.”

“شما پشتیبانی کردن حکومت قانون” او می گوید. “پایان دوران استیضاح یک بار و برای همه است.”

“رد این مقالات از استیضاح,” Cipollone می گوید. “من از شما از طرف او به نمایندگی از مردم آمریکا به رد این مقالات است.”

1:51 p. m. Philbin: استیضاح ‘صرفا حزبی’

کاخ سفید معاون مشاور پت Philbin سپس حمله خانه, تلاش برای استیضاح رئیس جمهور با این استدلال دموکرات شدید قدرت خود را در استیضاح تلاش است.

“بسیار قابل توجه و مهم احترام آنها را دنبال نمی کند قانون است. از ابتدا آنها شروع یک استیضاح پرس و جو اینجا بدون یک رای از خانه و در نتیجه بدون حلال سازمان محول شده به هر کمیته برای شروع یک استیضاح پرس و جو در برابر رئیس جمهور ایالات متحده” Philbin می گوید. “بود که سابقه در تاریخ ما است.”

Philbin سپس می گوید که عدم رای به معنای وجود دارد “هیچ مجوز قانونی برای آغاز این روند است.”

“این مجلس نمی کند و با اقتدار با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی نماینده انحصاری قدرت استیضاح از خانه به یک کمیته و نتیجه این شد 23 کاملا غیر مجاز و نامعتبر احضاریه صادر شد در ابتدای این استیضاح پرس و جو” Philbin می گوید. “پس از آن خانه نقض هر اصل از طی مراحل قانونی و اساسی عدالت در راه جلسات انجام شد.”

Philbin می گوید که ادعا ایمنی از مشاوران ارشد خود را یک اصل است اظهار داشت: هر رئیس جمهور پس از نیکسون.

“این اصول دفاع از تفکیک قوا که رئیس جمهور اظهار کرده اند برای چند دهه. رئیس جمهور تهمت بود از نهادی منافع دفتر ریاست جمهوری در دفاع از همان اصول در اینجا,” او می گوید.

او سپس با انتقاد از خانه برای پریدن “مستقیما به استیضاح” به جای دادرسی در دادگاه های رقیب که با حرکت به “بمب هسته ای” از قدرت خود در خانه بود شبیه به یک نظام پارلمانی که در آن استیضاح است به طور موثر یک رأی عدم اعتماد به نفس.

“این صرفا حزبی سیاسی, روند,” او می گوید. “آن انجام شد و به پایان کریسمس در یک جدول زمانی و سیاسی آن چیزی است که در این اتاق باید چشم پوشی.”

1:10 p. m. استار: رای به محکوم خواهد رندر 2016 انتخابات “تهی و خالی’

به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از وکلای مدافع خود را به نوبه خود میپیچد تا استدلال های خود را برای چرا رئیس جمهور باید تبرئه کن استار خواستار سناتورها به تصمیم خود را بدون هر گونه نفوذ خارجی اما تنها با نگاه کردن به این مورد گذاشته شده توسط خانه مدیران – یک مورد او به عنوان توضیح داده شده با عجله و کافی برای رای به حذف رئيس جمهور از دفتر.

“در نهایت چه قبل از این دادگاه بسیار انرژی توصیف قادر خانه مدیران اما نسبتا بازدید افزایش به سطح بالا جرم یا بزه? یکی پس قبر و به طوری جدی را در مورد عمیقی اختلال در مقاله دوم شعبه ؟ اختلال دولت؟” استار می پرسد.

“و به مردم آمریکا و بله من می گویم این است که راه آن خوانده خواهد شد: رای خود را در انتخابات گذشته است که بدینوسیله اعلام شده باطل و از درجه اعتبار ساقط است. و ما قصد داریم به شما اجازه می دهد مردم آمریکا به نشستن در قضاوت بر این رئیس جمهور و رکورد خود در ماه نوامبر. که نه آزادی و نه عدالت” استار استدلال می کند.

او سپس تبدیل به یک ورزش قیاس به استدلال می کنند که خانه مورد می افتد کوتاه از حذف.

‘در پایه های آن معتبر اشکال از عدالت و اساسی است و انصاف. این بازی با قوانین. این است که چرا ما اجازه نمی دهد تخلیه فوتبال یا سرقت نشانه هایی از این زمینه است. قوانین مقررات. آنها به دنبال داشته باشد. بنابراین من ارسال کنید که یک کلید سوال پرسیده می شود که شما خود را شروع مذاکرات شد قوانین اینجا صادقانه به دنبال? اگر که قضاوت خود را پس از آن با تمام احترامی که دادستان باید پاداش” “شما نمی پیروی از قوانین است. شما باید داشته باشد.”

استار تصدیق میکند که این خانه دارای قدرت استیضاح اما “این بدان معنا نیست که هر چیزی می رود.”

“این به آن معنا نیست که خانه را نمی توان به نام به حساب در دادگاه عالی از استیضاح برای اقدامات خود در ورزش است که قدرت” استار می گوید.

استار ادعا می کند که این خانه با عجله به قضاوت به عنوان آن گردد دو مقاله از استیضاح رقیب آن نیست که زمان به پیروی از قوانین و یا تولید حمایت هر دو حزب برای آن مورد در کنگره و یا در سراسر کشور.

“یک سوال پرسیده می شود: در مسیر روند استیضاح در مجلس نمایندگان, آیا خانه اکثریت متقاعد کردن مردم آمریکا? نه فقط پارتیزان. نه آیا خانه را مورد پیروزی اکثریت قریب به اتفاق و اجماع مردم آمریکا?” استار می پرسد. “سوال نسبتا به بود پرسید:” آیا من بازیگران رای من به محکوم کردن و حذف رئیس جمهور ایالات متحده زمانی که حتی یک عضو از رئیس جمهور, حزب, حزب, Lincoln متقاعد شد در هر زمان در این روند؟'”

–ABC News’ جان پارکینسون

12:30 p. m. تهمت توییتهایی ‘کاملا حزبی استیضاح جعل’

ABC News’ بن Gittleson گزارش از کاخ سفید که رئیس جمهور تهمت است که در هیچ مکان عمومی, حوادث امروز, است, به tweeting در مورد استیضاح محاکمه.

“من امیدوارم که اوباما و مردم آمریکا متوجه است که کاملا حزبی استیضاح جعل است exacty که یک جعل است. خواندن متن گوش دادن به آنچه که رییس جمهور وزیر امور خارجه اوکراین گفت: (“هیچ فشار”). هیچ چیز را همیشه برآورده هیچ چیز رادیکال چپ حزب دموکرات!,” او می گوید.

“از کجا Whistleblower? که در آن دوم Whistleblower? از کجا Informer? چرا سیاستمدار فاسد شیف آرایش گفتگو با رئیس جمهور اوکراین??? چرا خانه کار خود را انجام دهید? و sooo بسیار بیشتر!”

12:26 بعد از ظهر شیف: سناتور التماس برای ‘شوی به بی قانونی و ظلم و ستم’

منجر مدیر خانه آدام شیف طول می کشد و بلافاصله در دفاع از کارکنان خود را که او می گوید “ساخته شده است به تحمل ترین باطل نادرست حملات به نقطه جایی که آنها احساس می کنید زندگی خود قرار داده شده اند در خطر است.”

شیف به نقل از اواخر تشکر. الیاس کامینگز از روز خانه خود را اعلام کرد درخواست استیضاح گفت: “‘به عنوان نمایندگان منتخب’ او گفت: “مردم آمریکا از ما صحبت می کنند نه تنها برای کسانی که در اینجا با ما اما از نسل هنوز متولد نشده. صدای ما امروز پیام به آینده ما ممکن است هرگز. زمانی که کتاب های تاریخ نوشته شده است در مورد این دوران پر سر و صدا, من می خواهم آنها را به نشان می دهد که من در میان کسانی که در مجلس نمایندگان که ایستاده بود تا به بی قانونی و ظلم و ستم.”

“ما مدیران نیست در اینجا به نمایندگی از خودمان به تنهایی و یا حتی فقط در خانه” او همچنان ادامه دارد. “فقط به عنوان شما در اینجا ساخت تعيين به عنوان رئیس جمهور گناه یا بی گناهی برای خودتان به تنهایی. نه شما و ما به نمایندگی از مردم آمریکا آنهایی که در خانه و در محل کار که امید خود را در کشور باقی خواهد ماند و آنچه در آن است و همیشه اعتقاد بر این بود یک فانوس دریایی از امید دموکراسی و الهام بخش برای کسانی که تلاش در سراسر جهان برای ایجاد خود را کامل تر اتحادیه های کارگری.”

“برای کسانی که در حال ایستاده به بی قانونی و استبداد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خیانت سوگند خود را به حمایت و دفاع از قانون اساسی اما آن را خیلی دیر نیست برای ما افتخار ما به خوب بکار بردن قدرت ما برای دفاع از دموکراسی ما,” او می گوید.

12:02 p. m. Jeffries: ‘clear and present danger’

رهبر اکثریت میچ مک کانل اعلام سنا را 30 دقیقه استراحت پس از دموکرات ها پایان بخش اول از بسته شدن استدلال مصرف حدود یک ساعت و رزرو بقیه برای رد.

چند دقیقه زودتر از خانه مدیر Hakeem Jeffries بر آنچه که او می گوید در حال عواقب پایدار اگر سنا رای به تبرئه رئیس جمهور گفت: هیچ بحثی در مورد حقایق در مورد.

“این نه اولین بار است که رئیس جمهور تهدیدی دخالت خارجی در خود انتخابات و نه آن را اولین بار است که رئیس جمهور سعی در مانع رسیدگی به سوء رفتار خود. اما شما را تعیین خواهد کرد شما را تعیین خواهد کرد شما را تعیین خواهد کرد که آیا از آن خواهد شد خود گذشته” Jeffries می گوید و اضافه کرد “رئیس جمهور خود را ادامه می دهد تخلف بدون کنترل و نامرد.”

Jeffries می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است “روشن و در حال حاضر خطری برای امنیت ملی ما” و condoning رفتار خود می تواند آسیب های ایالات متحده در روابط با کشورهای دیگر در سراسر جهان است.

11:51 صبح داخل اتاق: 2020 نامزدها به دنبال بی تاب

ABC اخبار ارشد کنگره خبرنگار گزارش از داخل سنا مجلسی:

داخل اتاق سناتور شبیه fidgety دانش آموزان در آخرین روز از کلاس.

وجود دارد مقدار زیادی از فعالیت های, اما مقدار زیادی از توجه پرداخت می شود. سناتورها برروی آن بکشید مقالات کار بر روی مسائل نامربوط خواندن و یا در چند مورد چرت زدن.

2020 نامزدها نگاه ویژه antsy. سناتور. ctq در حال حرکت در اطراف در صندلی خود را بی صبرانه و به طور مداوم زمزمه به او seatmate سن Coons.

سناتور. برنی ساندرز است که خمیازه کشیدن و نگاه کردن به اطراف. سناتور. الیزابت وارن سر خود را به پایین نوشتن یادداشت بر روی یک پد در دامان او ظاهرا کار بر روی چیز دیگری است.

اوباما سناتور. سوزان کالینز است که هنوز مصرف فراوان یادداشت شاید کار در اظهارات او برای در هفته بعد زمانی که او اعلام کرد و موقعیت خود را.

11:42 صبح دموکرات داگ جونز هنوز ‘مردد’

ABC News’ مريم خان گزارش از کاپیتول هیل:

اوباما سناتور. مایک براون از ایندیانا می گوید که خبرنگاران او را پیش بینی یک زن و شوهر از خود را دموکراتیک همکاران ممکن است رای با جمهوری خواهان این جمعه به تبرئه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حداقل یکی از مقالات از استیضاح.

“من حدس می زنم خواهد بود شاید یک زن و شوهر حداقل در انسداد کنگره مقاله و شاید در هر دو” براون می گوید.

براون می افزاید که خود را دموکراتیک همکاران که در حصار خواهد شد که یک تصمیم دشوار سیاسی از آنجا که آنها می آیند از کشورهای که در آن تهمت قبلا برنده لغزش پیروزی. “من فکر می کنم آنها یک تصمیم دشوار است که چگونه سنگین تهمت حمل خاص متحده” براون می گوید.

دموکراتیک بهداشت ، Doug Jones, آلاباما, که به طور خلاصه صحبت می کند به خبرنگاران در راه خود را به کنگره می گوید او هنوز هم “بلاتکلیف” چگونه او قصد دارد برای رای دادن در روز چهارشنبه.

“من وجود دارد,” او می گوید. “من واقعا می خواهید به شنیدن استدلال و برخی از مکالمات از همکاران.”

11:32 صبح دموکرات ها توجه داشته باشید نیکسون کلینتون عذرخواهی کرد

ABC News’ آلیسون Pecorin گزارش از خارج از مجلس سنا اتاق:

به عنوان اعضای ثبت به اتاق بازرگانی برای بسته شدن استدلال دموکرات رئیس جمهور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را بیشتر تقسیم کنگره اگر او نتواند به عذرخواهی آدرس خود را متهم به تخلف در دولت از آدرس اتحادیه فردا شب.

“من فکر می کنم رئیس جمهور سبک و رویکرد به این است که رفتن به آن را بیشتر تفرقه” سناتور. کریس Coons D-Conn., گفت: “پس از استیضاح نیکسون روند پس از کلینتون استیضاح روند هر دو آنها را عمومی ساخته شده عذر خواهی به ملت به کنگره و به این کشور برای آنچه که آنها قرار داده و این کشور را از طریق. من انتظار نداریم که فردا شب از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

سناتور. Patrick Leahy, D-Vt تکرار شدند.

“من هرگز دیده می شود رئیس جمهور تهمت مسئولیت برای هر گونه از خود misstatements و یا هر چیز دیگری که او انجام داده اشتباه است. او کسی است که طول می کشد مسئولیت” سناتور. Leahy گفت. “این بود که بیش از حد ظریف?” او گفت:.

اعضای جمهوری خواه بودند مشتاق اظهار نظر در آنچه امید به شنیدن از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی.

“من یاد گرفتم که در اوایل این رئیس جمهور غرایز او خیلی خوب با وجود این واقعیت هیچ کس موافق با آنها” سناتور. جیمز Inhofe اوکلاهما گفت. “بنابراین من نمی توصیه او را هم در راه است.”

سناتور. جان کندی, R-La., نادیده گرفته سوال که آیا مجلس سنا باید به شنیدن برخی از مرتب کردن بر اساس از عذرخواهی از رئیس جمهور.

11:21 صبح خانه آخور کلاغ می گوید هستهای باید برای انجام وظیفه’

Rep. Jason کلاغ شروع کردن خانه مدیران بسته شدن استدلال به نفع محکوم جمهور تهمت و سوء استفاده از قدرت و انسداد عدالت است.

کلاغ استدلال می کند سنا را در نقش یک استیضاح محاکمه است به فکر می کنم در مورد اتهامات بی طرفانه و است که آنها نمی باید در نظر استدلال در دفاع از رئیس جمهور این است که او در حالی که از رفتار نامناسب آن نیست افزایش به سطح است که حکم حذف از دفتر.

“امروز شما باید برای انجام وظیفه. با وفاداری بدون حس خطرات اطراف آن بلکه بدون امید. من به شما ارسال به نمایندگی از مجلس نمایندگان که وظیفه خود را خواسته که شما محکوم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” کلاغ می گوید.

ABC News’ تریش ترنر گزارش کلاغ فراخوانی سابق بهداشت ، دانیل وبستر واژه معروف در یک سال 1850 طبقه سخنرانی “هفتم مارس آدرس” هنگامی که او ایمان خود را در سنا به عنوان یک بدن از اعتدال.

3 ساعت و نیم سخنرانی – جالب اینجاست که هر چند اعتقاد بر این است که با برخی از شده اند به مرگ خود را در لغو فکر جدید انگلستان – به دلیل وبستر استدلال برای سازش از سال 1850 آن را برده داری بود که در آن در حال حاضر قانونی و نه به نگرانی در مورد گسترش آن به غرب است.

کلاغ مطرح شبح حزب جمهوری خواه چسبیده با ریچارد نیکسون محبوب محافظه کار رئیس جمهور از طریق واترگیت به آن خطر و گفت: “در نهایت به عنوان Goldwater بگویید نیکسون نقل قول وجود دارد تنها بسیاری نهفته است شما می توانید و در حال حاضر وجود داشته است یکی بیش از حد بسیاری از.”

مدیر خانه وال Demings طول می کشد تا به استدلال می کنند که رئیس جمهور رفتار نشان دهنده یک تهدید مداوم برای رفتن به 2020 انتخابات.

“همانطور که من امروز اینجا ایستاده تحویل خانه بسته شدن استدلال رئیس جمهور تهمت قانون اساسی جرایم و جنایات خود علیه مردم آمریکا و ملت باقی می ماند در حال پیشرفت است,” او می گوید: قبل از بررسی برخی از جزئیات از دموکراتها پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن.

11:08 صبح محاکمه رزومه با دموکرات استدلال اول رابرتز برای تلفن های موبایل بیمار

سنا محاکمه رزومه با قاضی جان رابرتز ریاست — اما بسیار قابل ملاحظه خشونت صدا.

ABC News’ جان پارکینسون گزارش از کاپیتول هیل:

خانه استیضاح مدیران ملاقات دوباره امروز صبح استراتژیسازی خود را قبل از بسته شدن بحث در سنا محاکمه. من خال خال مظنونان حمله به دانشگاه Zoe Lofgren و سیلویا گارسیا در این کنگره صبح امروز که در آن ده ها کنگره افسران پلیس در صحنه هستند در خارج از اتاق جلسه.

دموکراتیک دستیار به یکی از استیضاح مدیران نشانه بخشی از دموکراتها بحث بسته شدن می تواند بر سنا جمهوری خواهان حزب به “پوشش” با رای دادن در برابر شهود. دستیار ترسید که بنر عناوین خبری روز پنج شنبه صبح را می خواند که تهمت تبرئه شد.

دموکرات ها نیز منکوب قانون اساسی هرج و مرج و سابقه که نتایج حاصل از یک شکست به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر اما دستیار نشان داد اوباما را در حال حاضر به دفاع از رکورد خود را در مبارزات انتخاباتی به عنوان میچ مک کانل آثار خود را به دفاع اکثریت این سقوط.

با سنا در یک مسیر سر خوردن به تبرئه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه دموکرات با این وجود استعفا داد و به یک نتیجه ناامید کننده. در حالی که هنوز هم وجود دارد یک فرصت کوچک سنا می تواند سرزنش رئیس جمهور تهمت های مشاور به من گفت که هر نمادین تحکیم نتواند به اطمینان دموکرات پس از جمهوری خواهان رای به بلوک جدید شاهد از اینکه به در اتاق بالایی را محاکمه در روز جمعه.

در حالی که دموکرات ها همچنان به سوال مغلوب ساختن پیشی جستن, صلاحیت بانکی در امیدواریم که که رئیس جمهور پیچ تا دوباره در آینده نمی ارائه هر گونه اطمینان یا چون دموکرات ها اعتماد ندارند که هر کسی قابل اعتماد اجرای قانون اساسی است. پس از این مشاور ویژه روسیه تحقیقات موفق به ارائه دموکرات با به اندازه کافی مهمات به پس از رفتن رئیس جمهور آنها احساس آنها تا به حال با شدت بهم زدن غوطه دادن با خلاف کاران حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه در اوکراین – اقدامات است که حتی جمهوری خواهان را به نام “نامناسب است.”

خط پایین: دموکرات ها می گویند آنها شگفت زده است که جمهوری خواهان اجازه دادن به تهمت “دور با آن.”

10:10 صبح ون Hollen: ‘چراغ سبز به سوء استفاده از قدرت خود را’

سنا داده مغلوب ساختن پیشی جستن “چراغ سبز به سوء استفاده از قدرت خود” دموکرات ایالت کریس ون Hollen گفت: در سی ان ان روز شنبه صبح. “این حکم در آمریکا است “گناه-از dereliction وظیفه,” او گفت:.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>