مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه هفت روز: همه آخرین به روز رسانی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دفاع تیم خود را آغاز دومین روز از استدلال روز دوشنبه پس از سه روز از سخنرانی با دموکرات ها در این مورد در برابر رئیس جمهور است.

در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم ارائه شده تنها یک “پیش نمایش” را به خط خود را از دفاع ظاهرا در پاسخ به این رتبه فکر رئیس جمهور شکایت که برای اولین بار بعد از ایالات متحده آخر هفته است و “دره مرگ” از تلویزیون مشاهده.

فقط در دو ساعت از استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا حفظ شود که دموکرات مجلس نمایندگان مدیران تعقیب این مورد تا به حال ارائه نشده یک تصویر کامل به سناتورها در حالی که فریم استیضاح به عنوان تلاشی برای تضعیف ما دموکراسی است.

بیشتر:

هفت دموکرات خانه مدیران قبلا داده شده 24 ساعت از استدلال بیش از سه روز را به خود گرفته است. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم خواهد شد که همان مقدار از زمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دفاع تیم آماده برای آنچه که انتظار می رود به یک مقدار دیگر دومین روز از رسیدگی اینجا همه آخرین به روز رسانی دوشنبه, ژانویه 27:

سنا رزومه جلسه بعد از شام

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم می گوید که آنها دو سخنرانی: یکی از سابق مستقل وکیل رابرت ری و نهایی یکی از شب با قانون اساسی وکیل Alan Dershowitz.

Interactive - Trump impeachment

این خیره کننده است’: نقل قول از روز 7 از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه

گزارش نیویورک تایمز که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون نوشته شده در یک کتاب منتشر نشده نسخه خطی که تهمت به او گفت که او می خواست برای توقف امنیت کمک به اوکراین تا کیف کمک های سیاسی مفید تحقیقات باعث تازه تماس با دموکرات ها برای بولتون و دیگر شاهدان برای شهادت در دادگاه.

در اینجا ده نقل قول روز:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

“من را دیده اند این مقاله, اما من می توانم به شما بگویم که هیچ چیز تا کنون گفت: به جان بولتون.”

سناتور جمهوری خواه میت رامنی

من فکر می کنم آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که دیگر جمهوری خواهان ملحق خواهد شد کسانی از ما که فکر می کنم ما باید از شنیدن جان بولتون.”

حزب جمهوری خواه و سناتور سوزان کالینز

“گزارش در مورد جان بولتون کتاب تقویت مورد شهود و باعث شد که تعدادی از مکالمات میان همکاران من.”

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر

“این خیره کننده است. آن را راست می رود به قلب از اتهامات عنوان شده علیه رئیس جمهور.”

“سفیر بولتون اساسا تایید رئیس جمهور مرتکب جرائم متهم در مقاله اول از استیضاح.”

مدیر خانه آدام شیف

“آن را به طور کامل انفجار دیگری در رئيس جمهور در دفاع.”

“این خواهد بود یکی دیگر شاهد خواهد بود که اثبات بسیار, مستقیم, نظر, اگر این گزارش دقیق است که رئیس جمهور به او گفت به صراحت او را نگه داشته تا پول در اوکراین انجام این تحقیقات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow

“این است که موضع ما به عنوان مشاور رئیس جمهور که رئیس جمهور بود که در تمام دوران بازیگری خود را تحت قانون اساسی اقتدار خود را تحت اختیارات قانونی در منافع ملی ما و به موجب سوگند خود را از دفتر.”

سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام

“اگر تمایل وجود دارد و تصمیم سنا برای تماس دموکراتیک شاهدان و سپس حداقل سنا باید اجازه رئیس جمهور realDonaldTrump به تماس همه مربوط شاهدان او درخواست کرده است.”

نماینده جمهوری خواه مارک مراتع

“ما در حال صحبت کردن در مورد مقاله منتشر نشده که تنها منابع ناشناس’ دیده می شود به بیرون درز توسط کسی که در 11 ساعت فقط به عنوان دموکرات ها در حال از دست دادن چه کمی استیضاح حرکت آنها را ترک کرده بود. ما دیده ایم این راهکار استفاده می شود قبل از. آمریکایی ها آن را نخواهد خرید.”

سناتور دموکرات ریچارد بلومنتال

“آنها به سرعت در حال از دست دادن هر یک گوشه ای از این اعتبار توسط اساسا نادیده گرفتن نیاز به شواهد و مدارک از جان بولتون و دیگران که دست اول دانش است. آنها می گویند وجود ندارد شواهد کافی. اما آنها در حال تلاش برای متوقف کردن آن را از قبل از آمدن به مجلس سنا.”

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن

“اجازه دهید به یاد داشته باشید یک چیز است: چرا این مرد در دادگاه. او از ترس به اجرا در برابر من است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم اهداف Bidens

سناتور دموکرات بودند برطرف کننده ناراحتی در طول ارائه توسط مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا جزئیات ظاهر تضاد منافع در هانتر بایدن را پرداخت موقعیت در Burisma هیئت مدیره.

سناتور برنی ساندرز یک مدعی برای سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی خود را مالیدند معابد خود را در زیر عینک چهره اش برافروخته و قرمز است. دیگر دموکرات ها نشسته با آغوش عبور اخم بر چهره خود. برخی از برگزار سر خود را در دست خود را و نگاه رو به پایین در طبقه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وکلا صحبت کرد.

کارکنان وکلا برای خانه مدیران تصویب با عجله و با شتاب یادداشت به هر یک از دیگر.

پسر معاون رئیس جمهور بایدن پرداخت شد حدود 3 میلیون دلار بیش از سه سال در Burisma مدیره مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع می کند.

“همه ما می گوییم این است که وجود دارد بر اساس” برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “به مسئله” با اوکراین رئیس جمهور Zelenskyy استدلال Pam باندی سابق فلوریدا دادستان کل و عضو مغلوب ساختن پیشی جستن تیم.

شده است وجود دارد هیچ مدرکی از تخلف توسط Bidens.

خانه کمیته اطلاعات چالش ادعا می کند آن را هرگز به دنبال جولیانی شهادت

خانه کمیته اطلاعات یک صدای جیر جیر به چالش کشیده ادعا از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم است که آنها هرگز در پی شهادت رئیس جمهور شخصی وکیل رودی جولیانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جین راسکین: تمرکز بر روی جولیانی به معنای منحرف کردن اذهان از فقدان شواهد

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جین راسکین استدلال روز دوشنبه که آمریکا تمرکز خود را پرس و جو در مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی “برای منحرف کردن اذهان از این واقعیت است که شواهد پشتیبانی نمی کند و ادعای خود را”.

او در توضیح جولیانی به عنوان”رنگارنگ” و “بحث” را به عنوان به خوبی به عنوان یک متخصص در مبارزه با فساد در استدلال. او گفت: جولیانی نقش شده بود پر از شکوفه توسط دموکرات و مبتنی بر “گمان و فرض و نتیجه گیری ناعادلانه”.

Interactive - Trump impeachment

شومر: Bolton وحی ‘کمی’ مانند واترگیت

رهبر اقلیت سنا چاک شومر مشخص می شود اطلاعات جدید در این گزارش مفصل در این پیش نویس از یک کتاب توسط جان بولتون به عنوان “یک کمی مانند واترگیت’ – اشاره به رسوایی که در زمان رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون.

“این یک کمی در این مورد مانند واترگیت” گفت: شومر که “در این است که هر روز شواهد بیشتری بیرون می آید…متوسط آمریکایی است گفت: به همین دلیل آنها نمی خواهند شهود و اسناد و مدارک ؟ …به همین دلیل است که [رئیس جمهور] بنابراین ترس از داشتن شهود و اسناد و مدارک؟”

سناتور پادشاه پیش بینی پنج تا ده خواهان را برای رای دادن شاهدان: گزارش

سناتور آنگوس کینگ یکی از دو سناتور مستقل در مجلسی گفته است که او فکر می کند پنج تا ده جمهوریخواهان می تواند رای به اجازه می دهد بیشتر شاهدان در دادگاه.

“من در حال حاضر جلسه تعدادی از جمهوری خواهان که در حال حرکت به سمت رای گیری به حداقل شنیدن از جان بولتون اگر نه دیگر از شاهدان گفت:” NPR.

در پاسخ به این که آیا چهار جمهوری خواهان رای به شنیدن از شاهدان پادشاه گفت: “من فکر می کنم وجود دارد خواهید بود. من پیش بینی جسورانه خواهد بود پنج یا ده.”

Schumer

رهبر اقلیت سنا چاک شومر [فایل: J. Scott Applewhite/آسوشیتد پرس]

بولتون ناشر و آژانس ادبی انکار هماهنگی با نیویورک تایمز

سابق مشاور امنیت ملی John Bolton, انتشارات سیمون و شوستر و نیزه ادبی آژانس را رد نشت یک پیش نویس از سابق مقامات کاخ سفید کتاب جدید به نیویورک تایمز با توجه به گزارش های رسانه ها.

این بیانیه همچنین تکذیب کرد که اطلاعات به بیرون درز شد برای جلب هیجان برای آینده کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات”.

هیلاری کلینتون خواستار آمریکایی ها به تماس مغان

وزیر امور خارجه سابق و نامزد انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون خواست آمریکایی ها به تماس خود سناتور جمهوریخواه.

“یک دادگاه است که اجازه نمی دهد که شهادت از ماده شهود نیست یک دادگاه در همه. این پوشش تا” کلینتون توییتی در روز دوشنبه به عنوان روز هفتم از استیضاح آزمایشی آغاز شد.

“شما مغان نیاز به شنیدن از شما امروز,” او اضافه شده با این شماره تلفن برای سنا برق.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او نمی خواند بولتون مقاله

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام این گزارش که او گفت: سابق مشاور امنیت جان بولتون در مورد تمایل به ادامه خودداری از کمک به اوکراین تا به آنها کمک کند با تحقیقات به رقبای سیاسی بودند “false”.

او به خبرنگاران گفت: او نمی خواند بولتون پیش نویس کتاب آینده خود را که بنا به گزارش های دقیق ارز. رئیس جمهور ساخته شده و نظرات او به عنوان نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو در روز دوشنبه.

استار: Nixon, Clinton استیضاح درگیر جنایات

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل کنت استار استدلال روز دوشنبه که قبلی ریچارد نیکسون و بیل کلینتون استیضاح موارد درگیر جنایات بر خلاف استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

خط استدلال تاکید مداوم بحث بر سر اینکه آیا رئیس جمهور می تواند به سوء استفاده از قدرت و بدون ارتکاب جرم و جنایت است. دموکراتیک خانه مدیران قبلا استدلال کرد که جرم نیست, لازم برای انتخاب یک رئیس جمهور به سوء استفاده از قدرت خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل کنت استار: ‘ما در حال زندگی در سن استیضاح’

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل کنت استار شروع به استدلال خود را در روز دوشنبه با به تصویر کشیدن استیضاح به عنوان یک به طور فزاینده ای normalised و حزبی تلاش گفت: “ما در حال زندگی در این سن از استیضاح”.

“مانند جنگ استیضاح جهنم است و یا حداقل ریاست جمهوری استیضاح جهنم است” گفت استار, که منجر به یک بررسی که منجر به استیضاح رئیس جمهور سابق بیل کلینتون.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم قاب استیضاح به عنوان یک حزبی تلاش برای سرنگونی 2016 انتخابات آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل Sekulow آغاز می شود استدلال

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow گفت: دفاع تیم ادامه خواهد داد همان خط استدلال آنها آغاز شده در شنبه فریم رسیدگی به دموکراتها تلاش برای سرنگونی انتخابات.

Sekulow گفت: استیضاح شد بخشی از یک “الگو و عمل از تلاش بیش از سه سال دوره … به دخالت ما در چارچوب قانون اساسی”.

سناتوران در مجلس سنا روحانی مایل قاضی جان رابرتز تولدت مبارک

پس از قاضی عسگر بری, سیاه, داد و باز کردن دعا برای هفتمین روز از استیضاح محاکمه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل شروع دادرسی با کمی سبک سری.

“به عنوان روحانی نشان داده است تولدت مبارک” مک کانل گفت: به رابرتز که قانون اساسی موظف به ریاست دادگاه. “من مطمئن هستم که آن را دقیقا چگونه شما می خواستم به صرف روز”.

رابرتز تبدیل 65 سال در روز دوشنبه.

TRUMP IMPEACHMENT

رئیس دادگستری ایالات متحده, جان رابرتز لبخند ظریف روحانی بازنشسته نیروی دریایی دریاسالار بری, سیاه, خواسته های او تولدت مبارک در طول نماز باز از استیضاح محاکمه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. [آسوشیتد پرس]

سنا روحانی, مراجع, مراجع, مرگ Kobe Bryant, دختر, سکس

سنا روحانی بری سیاه و سفید با اشاره به ستاره بسکتبال کوبه برایانت و 13-year-old daughter Gianna که در سقوط یک هلیکوپتر در کالیفرنیا روز یکشنبه در افتتاح نماز به عنوان هفتمین روز از استیضاح درخواست به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سناتور براون Barrasso می گویند بولتون آیات را تغییر ندهید حقایق

سناتور مایک براون گفت: رئیس جمهور در حال حاضر گفت: “چه بولتون است رقیب در کتاب خود تبلیغی است که چنین نیست”.

با این حال او اعتراف کرد که بولتون آیات “افزود: برخی از سوخت به آتش” و افزایش “دسیبل سطح و شدت” بحث بر سر اینکه آیا اجازه می دهد تا شاهد است.

بولتون در یک پیش نویس کتاب جدید خود را ارائه شده به کاخ سفید این گزارش گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که او می خواست برای ادامه به خودداری از کمک به اوکراین تا زمانی که آنها توافق کردند که به منظور بررسی رقبای سیاسی خود.

در همین حال سناتور جان Barrasso گفت: “این حقایق در مورد ماندن دقیقا همان” نامیده می شود و بولتون در نیویورک تایمز گزارش “یک داستان در مورد انتخابی نشت از یک کتاب شما می توانید قبل از سفارش در Amazon.com”.

شومر: Bolton وحی می رود ‘راست به قلب’ از استیضاح محاکمه

رهبر اقلیت سنا چاک شومر تمدید خواستار سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به شهادت در نور گزارش های جدید.

بولتون در یک پیش نویس کتاب جدید خود گزارش نوشت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود او می خواست به خودداری از کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که این کشور توافق کردند برای کمک به با انگیزه های سیاسی و تحقیقات است.

“این خیره کننده است. آن را راست می رود به قلب از اتهامات عنوان شده علیه رئیس جمهور, سفیر بولتون اساسا تایید رئیس جمهور مرتکب جرائم متهم در مقاله اول از استیضاح” شومر به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه با اضافه کردن هر “پاره” توجیه برای تماس با بولتون به شهادت حذف شده بود.

“آن را جوش پایین به یک چیز ما شاهد با شواهد دست اول رئیس جمهور در اقدامات که او در دادگاه. او آماده است و حاضر به شهادت دادن” شومر گفت.

Murkowski: ‘بار’ به تعیین اگر بولتون شهادت مورد نیاز است.

وزش جمهوری خواه سناتور لیزا Murkowski گفت: او کنجکاو در مورد آنچه سابق کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, جان بولتون است که می گویند در گزارش زیر از مقاله خود را و آن را تقریبا زمان را در نظر بگیرید که آیا سناتور وزن شواهد در استیضاح دادگاه نیاز به اطلاعات اضافی.

“من قبل از اعلام کرد که من کنجکاو به آنچه به عنوان جان بولتون ممکن است باید بگویم … من هم گفت که وجود دارد این است که زمان مناسب برای ما به ارزیابی این که آیا ما نیاز به اطلاعات بیشتر – آن زمان است که تقریبا در اینجا” Murkowski در بیانیه ای گفت.

Lisa Murkowski

حزب جمهوری خواه و سناتور لیزا Murkowski گفته او کنجکاو است چه جان بولتون می گویند. [فایل: Leah میلیس/رویترز]

کالینز: ‘مورد برای تماس شاهدان’ تقویت بولتون گزارش

حزب جمهوری خواه و سناتور سوزان کالینز از مین گفت: این مورد برای تماس شاهدان شده بود تقویت شده توسط نیویورک تایمز در گزارش بولتون.

“گزارش در مورد جان بولتون کتاب تقویت مورد شهود و باعث شد که تعدادی از مکالمات میان همکاران من” کالینز در بیانیه ای گفت او ارسال شده به توییتر در روز دوشنبه.

بولتون در یک پیش نویس کتاب جدید خود را ارائه شده به کاخ سفید این گزارش گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که او می خواست برای ادامه به خودداری از کمک به اوکراین تا زمانی که آنها توافق کردند که به منظور بررسی دموکرات.

رامنی: ‘به طور فزاینده ای به احتمال زیاد حداقل چهار سناتور به مجلس برای بولتون شهادت

سناتور جمهوری خواه میت رامنی روز دوشنبه گفت که آن را “به طور فزاینده ای به احتمال زیاد” حداقل چهار سناتور جمهوریخواه خواهد پیوستن به دموکرات ها در تماس با جان بولتون سابق کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, برای شهادت در واکنش به استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک اکثریت ساده مورد نیاز است برای چنین اندازه گیری به تصویب. بولتون برخاستیم نوشته شده در مقاله منتشر نشده که تهمت به او گفته بود در ماه اوت سال گذشته که او می خواست برای حفظ خودداری از کمک نظامی از اوکراین تا زمانی که این کشور توافق کردند برای کمک به بررسی خود را دموکراتیک رقبا. بولتون گفته او شهادت خواهد داد اگر subpoenaed.

Sen. Mitt Romney, R-Utah, a member of the Senate Foreign Relations Committee, questions Deputy Secretary of State John Sullivan, President Donald Trump's nominee to become the new U.S. ambassador to R

سناتور میت رامنی گفته است ‘به طور فزاینده ای به احتمال زیاد چهار خواهان را رای به نفع subpoenaing Bolton [فایل: J. Scott Applewhite/آسوشیتد پرس]

هیچ WH پرسنل خارج از شورای امنیت ملی بررسی کرده اند بولتون مقاله: سخنگوی

سخنگوی شورای امنیت ملی گفته است که دیگر در کاخ سفید پرسنل را بررسی مقاله توسط بولتون.

در پیش نویس کتاب آینده خود را Bolton گزارش بازگو که تهمت به او گفت که او می خواست به خودداری از کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که این کشور توافق کردند برای راه اندازی تحقیقات به رئیس جمهور رقبای سیاسی.

بولتون به حال ارائه پیش نویس به کاخ سفید برای استاندارد بررسی روند نیویورک تایمز گزارش داد. نقد و بررسی ممکن است با توجه به بینش بولتون ممکن است شهادت به مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم روزنامه اشاره کرد.

شیف: مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی در نظر گرفته شده به عنوان یک تهدید

سنا استیضاح دادگاه در زمان استراحت در روز یکشنبه اما توییت از رئیس جمهور نیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره ادعا وجود دارد هیچ مدرکی از تخلف ارائه شده توسط دموکرات تمسخر کسانی که تعقیب این پرونده علیه او و ادعا کرد او گفت: هرگز بولتون که او در خودداری از کمک نظامی به اوکراین در ازای انگیزه های سیاسی و تحقیقات است.

در یک توییت گفت که “با تدبیر Adam Schiff یک سیاستمدار فاسد و احتمالا یک مرد بسیار بیمار. او نمی پرداخت قیمت و در عین حال برای آنچه که او انجام داده است به کشور ما!”

پرسید: بعد از آن NBC که آیا او در نظر گرفته tweet به عنوان یک تهدید کالیفرنیا نماینده مجلس – خانه دموکرات است که منجر به استیضاح تیم گفت: او معتقد بود که “در نظر گرفته شده بود”.

که در مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم آغاز خواهد شد دوم خود را از سه روز از استدلال در روز دوشنبه. بیشتر بخوانید درباره بازیکنان کلیدی در این محاکمه در اینجا.

Interactive - Trump impeachment

که خانه مدیران ؟

مجلس نمایندگان تعیین شده هفت دموکرات در حال حاضر این مورد در برابر تهمت که آنها به این نتیجه رسیدند در هفته گذشته.

Interactive - Trump impeachment managers

بولتون به شهادت?

روز یکشنبه نیویورک تایمز گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست برای حفظ توقف کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که آن را به وسیلهی سیاسی تحقیقات خود را دموکراتیک رقبا – اطلاعات نسبت به سابق مشاور امنیت ملی بولتون در یک پیش نویس از کتاب آینده خود را.

گزارش شد که بعد از تایید توسط آسوشیتد پرس خبرگزاری چالش های دفاع ارائه شده تا با مغلوب ساختن پیشی جستن و وکلای او که یخ در کمک مربوط به یک کلی مبارزه با فساد در اوکراین است.

تحت قوانین تصویب قطعنامه در آغاز محاکمه, بحث در مورد اینکه آیا اضافی شاهدان می تواند subpoenaed خواهد شد و پس از دفاع پس از اتمام سه روز از استدلال و سناتور داده شده 16 ساعت برای سوالات. در پرتو آیات آن بحث خواهد بود به خصوص پر جنب و جوش به خصوص پس از بولتون گفته او شهادت خواهد داد اگر subpoenaed. جزئیات بیشتر در مورد آنچه که این هفته در اینجا.

Bolton impeachment

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفته است که او آماده است به شهادت اگر subpoenaed [فایل: پابلو مارتینز Monsivais/آسوشیتد پرس]

مغلوب ساختن پیشی جستن نوار جدید شواهد ؟

یک ضبط جدید پدید آمده از یک سال 2018 جلسه در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در واشنگتن DC که تهمت بود با اهدا کنندگان از جمله دو در حال حاضر تحت تعقیب همکاران وکیل شخصی اش رودی جولیانی. بخش صوتی شامل تهمت پژوهنده در مورد اوکراین و درخواست “چه مدت طول خواهد آخرین آنها در مبارزه با روسیه؟” او بعدها خواستار اخراج سفیر آمریکا به اوکراین ماری Yovanovitch.

ضبط تضاد رئیس جمهور اظهارات که او نمی دانم جولیانی همکاران لو Parnas و ایگور Fruman. آنها چهره های کلیدی در این تحقیقات بودند که متهم در سال گذشته در مبارزات انتخاباتی هزینه های مالی.

به عنوان سناتور بحث که آیا شواهد جدید و شاهدان اجازه خواهد داشت در محاکمه ضبط می کشد در مرکز صحنه در مجموعه مقالات.

آنچه تا کنون اتفاق افتاده است در محاکمه?

استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت جدی آغاز شد و هفته گذشته پس از شروع مراسم در 16 ژانویه که دیدم تحلیف رئیس دادگستری جان رابرتز که ریاست مجموعه مقالات و 100 عضو مجلس سنا.

در اوایل صبح روز چهارشنبه مجلس سنا رای دادند در امتداد خطوط حزبی به تصویب رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل قوانین قطعنامه پس از نزدیک به 12 ساعت از بحث است. در ضمن 11 اصلاحات معرفی شده توسط دموکرات ها مسدود شد. بیشتر بخوانید درباره آن روز در اینجا.

دموکراتیک خانه مدیران پس از ارائه استدلال های خود را برای سه روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع اولین استدلال در روز شنبه. سازگاری در زندگی وبلاگ از, چهارشنبه , پنجشنبه, جمعه و شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>