مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه روز نهم: همه آخرین به روز رسانی

استیضاح محاکمه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد یک فاز جدید در روز چهارشنبه به عنوان سناتور داده می شود خود را در اولین فرصت به سوال بپرسید و به هر دو حزب دموکرات خانه مدیران تعقیب پرونده و دفاع تیم کار را برای رئیس جمهور.

هر دو خانه مدیران و رئیس جمهور و وکلای خود را ارائه استدلال و در مقابل از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر گذشته شش روز.

دموکرات ها صرف بسیاری از آنها اختصاص داده شده 24 ساعت بیش از سه روز ترسیم دو مقاله از استیضاح که مجلس رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن: سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. آنها استدلال می کنند که عدم حذف رئیس جمهور تعیین خواهد یک سنت خطرناک برای آینده رهبران این کشور را به استفاده از خود را در خود و خدمت در راه است.

در ضمن تهمت دفاع تیم ترک بیش از 10 ساعت در تایمر در حد briefer استدلال قاب استیضاح به عنوان تلاشی برای تضعیف ما دموکراسی است. آنها همچنین بارها و بارها بازگشت به این واقعیت است که رئیس جمهور تا به حال جرمی مرتکب نشده تصویر زمینه برای استیضاح مشخص شده توسط دموکرات ها به عنوان خطرناک ذهنی است.

بیشتر:

روز چهارشنبه و پنج شنبه سناتور که ممنوع از صحبت کردن در طول محاکمه خواهد شد ارسال شده به افسر قاضی القضات جان رابرتز که مطرح خواهد شد آنها را به محاکمه و دفاع.

پس از این مرحله از دادگاه رسیدگی حرکت خواهد کرد و به مقدار پیش بینی شده بحث بر سر اینکه آیا شواهد بیشتری از جمله subpoenaing شهود و اسناد و مدارک – مجاز خواهد بود. که بحث رشد کرده است مملو در روزهای اخیر با گزارش آیات در یک پیش نویس کتاب های سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون بیشتر stoking دموکرات خواستار سابق کاخ سفید رسمی به شهادت.

به عنوان محاکمه حرکت می کند به این سوال و جواب بخش اینجا همه آخرین به روز رسانی چهارشنبه, ژانویه 29:

اجازه دهید بولتون شهادت

ورق کیک با پیام های مختلف تحویل داده شد به تمام سناتور جمهوریخواه خواستار آن است که جان بولتون و شاهدان شهادت در دادگاه. فعالان و دموکراتیک مقامات با استفاده از هشتگ #WeWantWitnesses.

‘هی هی هو هو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کردم به رفتن!’

به عنوان بخشی از #SwarmTheCapital عمل در Wendesday خواستار شهود و اسناد و عدالت در سنا محاکمه ده ها تن از معترضان مطرح مشت خود را در خارج از پایتخت ما شعار: “هی هی هو هو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کردم برو!”

‘شتاب’ برای پایان دادن به استیضاح توسط جمعه

واکنش ظریف به سناتور جان Barrasso به خبرنگاران گفت که جمهوری خواهان باید این “حرکت” را به حرکت به پایان مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه روز جمعه بدون تماس شاهدان.

شومر: این یک بعد از ظهر خوب برای ما’

رهبر اقلیت سنا چاک شومر توضیح داد که چرا دموکرات ها تقریبا به طور کامل مورد سوال دموکراتیک خانه مدیران ارائه صورت برای از بین بردن رئیس جمهور و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم.

“آنها نیاز به فرصتی برای رد کردن نادرست استدلال های مغالطه آمیز استدلال نیمی از حقایق و حتی هیچ حقایق” که رئیس جمهور دفاع ساخته شده در طول سه روز از استدلال شومر گفت.

بیست و شش سوال پرسید sofar

سناتور 26 سوال مطرح شده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم و خانه مدیران تعقیب مورد قبل از مصرف اولین شکست خود را از روز است.

سوالات باید بر محور امکان گنجاندن شاهد شهادت جزئیات مشخص شده در مجلس مورد, آیا جرم است که مورد نیاز برای استیضاح رئیس جمهور, آیا “عوض” مسائل در استیضاح و آنچه را که “مفاهیم” از تماس شاهدان خواهد بود, در میان دیگران.

جمهوری خواه می پرسد دفاع تیم به بحث در مورد ‘مفاهیم’ از تماس شاهدان بیشتر

جمهوری خواهان مجلس سنا خواسته دفاع تیم برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چه پیامدهای خواهد بود برای بیشتر شاهدان به نام در سنا است.

“مفاهیم در قانون اساسی ما ساختار برای تلاش برای اجرای همه چیز در چنین وارونه راه خواهد بود بسیار قبر برای این بدن به عنوان یک نهاد” گفت: وکیل پاتریک Philbin گفت: به سنا “تحقیق وظیفه” از جمع آوری شواهد بیشتر خواهد شد “آهسته” و “مانع” سنا منظم نقش.

در بعدی سوال مدیر خانه Hakeem Jeffries استدلال کرد که بر اساس این رای در مجلس درخواست شاهد و رسوبات در سنا می تواند انجام شود در یک “سریع مد”.

کروز سوال برای دفاع: ‘مهم نیست اگر بود در عوض?’

سناتور جمهوری خواه تد کروز خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع قانونی اگر آن مسائل “اگر وجود دارد در عوض” [لاتین لزبین] رئیس جمهور در ارتباط با اوکراین است.

در پاسخ به تهمت دفاع وکیل Alan Dershowitz اشاره حضور خود در رونمایی از مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح در روز سه شنبه.

او گفت: اگر در اجرای این طرح یک رئیس جمهور اسرائیل می گوید که آنها نمی خواهد دریافت کمک اگر آنها نه “توقف همه حل و فصل رشد” و یا می گوید مقامات از اشغال سرزمین های فلسطینی است که آنها نمی خواهد دریافت کمک اگر آنها را متوقف کند در کنف “تروریست ها” است که می تواند قابل قبول در عوض.

Dershowitz همچنین گفت: اگر مغلوب ساختن پیشی جستن فکر او بود اقدام در جهت منافع عمومی با کمک به خود را دریافت re-elected: “که نمی توان این نوع از عوض است که در نتیجه استیضاح”.

“همه نشخوار جوانب یکسان نیست. برخی مشروع هستند و بعضی از آنها فاسد و شما نمی نیاز به یک ذهن خواننده را به کشف کردن که در آن” شیف گفت: در سوال بعدی اضافه کردن: “برای یک چیز شما می توانید درخواست جان بولتون”.

شورای امنیت ملی می گوید بولتون مقاله ‘ممکن است منتشر نمی شود’

شورای امنیت ملی (NCS) در نامه ای به مشاور پیشین شورای امنیت ملی, جان بولتون, وکیل گفته است که بولتون منتشر نشده نسخه خطی حاوی اطلاعات طبقه بندی شده در یک “راز بالا سطح” و “ممکن است منتشر نمی شود و یا فاش بدون حذف این اطلاعات طبقه بندی شده”.

در پیش نویس کتاب بولتون گزارش می نویسد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که او می خواست برای ادامه به خودداری از کمک نظامی از اوکراین تا مقامات این کشور توافق کردند برای کمک به تحقیقات دموکراتیک رقبا. آیات را افزایش تماس برای بولتون به شهادت در استیضاح محاکمه.

John Bolton

شورای امنیت ملی گفته مشاور پیشین شورای امنیت ملی جان بولتون منتشر نشده نسخه های خطی شامل اطلاعات طبقه بندی شده و ممکن است منتشر نمی شود [فایل: Luis M. Alvarez/آسوشیتد پرس]

شورای امنیت ملی نامه ای گفت که اطلاعات موجود در این پیش نویس کتاب “منطقی می تواند انتظار می رود به علت فوق العاده قبر آسیب به امنیت ملی ایالات متحده”.

“ما بهترین های ما به شما برای اطمینان شما مشتری توانایی برای گفتن داستان خود را در یک شیوه ای است که محافظت از امنیت ملی آمریکا و” NCS نماینده گفت: در این نامه است. بولتون مقاله داده شده بود به شورای امنیت ملی استاندارد برای بررسی قبل از چاپ و نشر.

دموکرات ها اولین سوال بپرسید اگر سناتورها می تواند نسبتا را قضاوت بدون بولتون شهادت

حزب دموکرات سوال اول خطاب شبح سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون است که آویزان بر رسیدگی پس از این هفته اگر درخواست سناتورها می تواند ارائه یک قضاوت عادلانه و بدون شنیدن از بولتون و دیگر مربوط به شهود.

“به نوبه خود [بولتون] دور به دنبال راه های دیگر…عمیقا در تضاد [با اینکه] یک داور بی طرف” سرب مدیر خانه آدام شیف گفت.

در زیر سوال مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل پاتریک Philbin استدلال کرد که اجازه می دهد شاهد در سنا محاکمه سابقه تنظیم آن خانه استیضاح سوالات می توان به “ انجام می شود در یک شتاب زده نیمه پخته حزبی مد”.

سناتور کالینز می دهد اولین سوال برای مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم

حزب جمهوری خواه و سناتور سوزان کالینز ارسال شده اولین سوال در روز چهارشنبه که او گفت: همچنین از طرف سناتور لیزا Murkowski و سناتور میت رامنی – همه در نظر گرفته شود ممکن است نوسان از آرا اکثریت جمهوریخواه.

“چگونه باید از این مجلس با در نظر گرفتن بیش از یک انگیزه در ارزیابی خود از مقاله یکی است؟” سوال پرسید با اشاره به سوء استفاده از قدرت مقاله از استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل پاتریک Philbin پاسخ داد که پس از آن تاسیس شده است وجود دارد در حداقل بخشی از “مشروع منافع عمومی” رئیس جمهور اقدامات اتهامات تهی هستند.

“هنگامی که شما در به مخلوط انگیزه زمین روشن است که در مورد آنها با شکست مواجه,” او گفت:.

منجر مدیر خانه آدام شیف در پاسخ به یک سوال بعدی گفت که اگر تهمت سیاسی خواسته بود “در هر قسمت یک علی عاملی” در اقدامات خود “که به اندازه کافی برای محکوم کردن”.

نماینده انگل می گوید بولتون گفت: او را به نگاه به حذف از سفیر آمریکا در اوکراین

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس الیوت انگل گفته است که سابق شورای امنیت ملی مشاور جان بولتون گفته بود او را به نگاه به حذف سفیر سابق در اوکراین ماری Yovanovitch مدت کوتاهی پس از بولتون اخراج شد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سپتامبر 2019.

“او و من صحبت با تلفن در 23 سپتامبر. که در تماس با سفیر بولتون پیشنهاد به من—unprompted—که این کمیته نگاه به فراخوان سفیر ماری Yovanovitch. او به شدت ضمنی که چیزی نامناسب رخ داده بود در اطراف او حذف به عنوان بالا ما دیپلمات در کیف” انگل در بیانیه ای گفت.

Trump impeachment

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس الیوت انگل گفته است که سابق شورای امنیت ملی مشاور جان بولتون گفته بود او را به نگاه به حذف سفیر سابق در اوکراین ماری Yovanovitch [فایل: اندرو Harrer/رویترز]

“در آن زمان من گفت: هیچ چیز علنی در مورد آنچه که یک مکالمه خصوصی اما از آنجا که این جزئیات بود و مربوط به امور خارجه هوش و نظارت کمیته های بررسی به این موضوع من اطلاع من تحقیقی همکاران. آن را یکی از دلایل ما را بشنوند از سفیر بولتون تحت سوگند در یک محیط رسمی,” او گفت:.

Yovanovitch حرفه ای, دیپلمات برداشته شد و پس از یک کمپین علیه او را مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی و همکاران خود را. یک ویدیو به تازگی ارائه شده به کنگره محققان از آوریل سال 2018 نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار Yovanovitch حذف در حالی که صحبت کردن به جولیانی همکاران لو Parnas و ایگور Fruman.

Parnas مجاز به محاکمه

لو Parnas, یک تحت تعقیب تاجر که می گوید که او کار می کرد به فشار اوکراین به بررسی یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رقبای سیاسی وارد در کاپیتول هیل سوار توسط دوربین های تلویزیونی و عکاسان و نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “محاکمه عادلانه”.

Parnas در زمان عکاسی از خود با hatted زن قبل از چیدن تا بلیط برای محاکمه رهبر اقلیت سنا چاک شومر ،

Lev Parnas

لو Parnas پیاده روی با رسانه ها در کاپیتول هیل در واشنگتن است. [پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس]

“این یک سورئال احساس” Parnas گفت: با توجه به خبرگزاری رویترز. “در حال حاضر من فقط رفتن آدرنالین”.

Parnas اجازه داده نمی شد به دادگاه که در آن, الکترونیک, ممنوع, با توجه به مچ پا و نظارت بر او می پوشد به عنوان بخشی از خانه خود بازداشت و پس از بازجویی برای مالی مبارزات انتخاباتی تقلب.

جارد کوشنر می گوید شاهدان کمک خواهد کرد مغلوب ساختن پیشی جستن

جارد کوشنر پسر-در-قانون رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاور ارشد گفت: شاهد خواهد بود “تاسف” اما در نهایت کمک به رئیس جمهور در استیضاح محاکمه.

“چه شما را پیدا خواهد کرد چه بود whistle-blower انجام می دهند ؟ چه بود Bidens تا؟” کوشنر گفت: در فاکس و دوستان برنامه فاکس نیوز شبکه. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد شده است برای مدت زمان طولانی است.”

U.S. President Trump and Israel's Prime Minister Netanyahu discuss Middle East peace proposal at White House in Washington

کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر گفت: شاهدان کمک خواهد کرد مغلوب ساختن پیشی جستن. [فایل: Brendan McDermid/رویترز]

“شاهد فاز را به مردم آمریکا این فرصت را به یاد بگیرند که در مورد” او گفت:.

کوشنر همچنین اخراج یک گزارش وحی در سابق امنیت ملی, مشاور امنیت جان بولتون کتاب جدید خود گفت:”من که همه برگ [دولت] می نویسد: کتاب در مورد آنچه که یک قهرمان بودند و چگونه آنها می دانستند بهتر است”.

گراهام هشدار داد که حمله به بولتون اعتبار باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد او را به شهادت

سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام روز چهارشنبه هشدار داد که حمله به اتباع سابق مشاور امنیت جان بولتون اعتبار “باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد برخی از احساس نیاز به او را به عنوان یک شاهد عینی”.

Parnas انتظار می رود در کاپیتول هیل به نمایش ‘پشتیبانی’ به صورت شهود و شواهد

لو Parnas سابق دانشیار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی می رود که به کاپیتول هیل در روز چهارشنبه نشان می دهد “برای حمایت از یک دادرسی عادلانه” که شامل شهود و شواهد خود را وکیل توییتی.

Parnas “خواهد بود پیوستن به ما به عنوان ما در راه رفتن به کنگره” وکیل یوسف بوندی توییتی. Parnas هنوز تحت بازداشت خانگی و قادر خواهد بود برای ورود به مجلس سنا اتاق زیرا او با پوشیدن مچ پا نظارت و الکترونیک هستند ممنوع است. او داده شده بود یک بلیط توسط رهبر اقلیت سنا چاک شومر وکیل او قبلا گفته یک قاضی فدرال.

Parnas شده است که اتهام مالی مبارزات انتخاباتی, تقلب اخیرا در رسانه ها تور ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن جدید از او و جولیانی تلاش برای فشار به اوکراین برای انجام با انگیزه های سیاسی, تحقیق در مغلوب ساختن پیشی جستن از رقبا. او همچنین به تازگی ارائه شده محققان با ضبط یک 2018 جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن در آن ام جمهور ظاهرا خواستار حذف و سپس سفیر ایران در اوکراین ماری Yovanovitch.

سناتور دموکرات Joe Manchin می گوید هانتر بایدن یک “مربوطه شاهد’

سناتور دموکرات Joe Manchin شکسته است از آن در صفوف گفت هانتر بایدن یک “مربوط شهود” در استیضاح محاکمه.

سناتور دموکرات گفته اند که آنها نمی خواهد انجام یک شاهد مبادله مربوط هانتر بایدن نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن پسر که جمهوری خواهان گفته اند که باید شهادت. خانه رهبر اقلیت چاک شومر گفت: جوان بایدن مربوط به رسیدگی است.

صحبت کردن در MSNBC صبح جو برنامه Manchin گفت که او خواهد بود به رای گیری با جمهوری خواهان برای هانتر بایدن به شهادت و گفت او می خواستند بدانند “همه چیز” او می تواند مربوط به بررسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن derides بولتون در توییتر

گزارش آیات در پیش نویس کتاب سابق مشاور امنیت ملی بولتون منتقل شده پویا در بحث بر سر اینکه آیا شاهدان بیشتر خواهد شد به نام در آزمون و تهمت شده است سریع به انتقاد سابق خود را رسمی.

روز چهارشنبه در یک سری از توییت تهمت تمسخر بولتون گفت: اگر او تا به حال به گوش خود را مشاور سابق “ما خواهد بود در جنگ جهانی شش در حال حاضر” و اشاره به تکرار مسدود کردن رای به تایید بولتون به عنوان سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد در سنای آمریکا تحت ریاست جمهوری جورج بوش است. بوش بعد دور اتاق و نصب بولتون به پست.

تهمت نیز اشاره بولتون عمومی استفاده از لفظ “مدل لیبی” در هنگام اشاره به کره شمالی خلع سلاح هسته ای. عبارت خشم پیونگ یانگ را دیدم که این مقایسه نشان می دهد که ما می خواستیم برای خلع سلاح کره شمالی در حالی که ارائه کمی در بازگشت.

که در مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم ؟

بیشتر بخوانید درباره بازیکنان کلیدی در این محاکمه در اینجا.

Interactive - Trump impeachment

که خانه مدیران ؟

هفت خانه دموکرات ارائه شده در این مورد در برابر رئیس جمهور تهمت بیش از سه روز از استدلال است.

Interactive - Trump impeachment managers

شما شنیدن بیشتر از قاضی جان رابرتز شنبه

قاضی جان رابرتز تبدیل خواهد شد بیشتر قابل مشاهده است به عنوان آزمایشی وارد سوال مرحله قبل از حرکت به این بحث بیش از این امکان بیشتر شواهد.

رابرتز است که قانون اساسی موظف به ریاست جمهور را استیضاح و محاکمه در حال حاضر قوانین مجلس سنا می تواند احکام رویه حرکات – از جمله پرسش از شواهد – قبل از سناتورهای رای دادن. اما رئیس دادگستری لازم نیست به چنین احکام و می تواند رد شود با اکثریت.

در طول رابرتز حرفه ای در بالاترین دادگاه در زمین او حمایت حفظ غیر سیاسی فدرال قضائیه. ادامه مطلب در اینجا در مورد او چگونه است انتظار می رود به رویکرد سیاسی استیضاح محاکمه.

چه اتفاقی می افتد ؟

سناتور در حال حاضر خواهد شد داده شده 16 ساعت است که به گفته رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل برگزار خواهد شد در روز چهارشنبه و پنج شنبه برای پاسخ به سئوالات به مجلس مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع.

سوالات خواهد بود ارسال شده در نوشتن و خواندن توسط رئیس دادگستری رابرتز متناوب بین اکثریت جمهوریخواه و دموکرات اقلیت. رابرتز خواسته است که پاسخ و rebuttals نگه داشته شود و به مدت پنج دقیقه.

پس از سوالات, اتاق چهار ساعت بحث قبل از رأی گیری در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا شواهد بیشتری برای ارائه در دادگاه پس از آن دنبال رای در شهود و اسناد و مدارک. بیشتر بخوانید درباره آنچه در آینده تا اینجا.

Trump

این هنرمند نقاشی به تصویر می کشد کاخ سفید مشاور پت Cipollone صحبت در سنا مجلسی در طول استیضاح محاکمه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن [فایل: Dana Verkouteren/آسوشیتد پرس]

گرفتن در این دادگاه تا کنون

به عنوان نهمین روز از استیضاح آغاز محاکمه گرفتن تا در مورد آنچه اتفاق افتاده در طول دو هفته گذشته.

محاکمه رسما آغاز شد با شروع مراسم در 16 ژانویه که دیدم تحلیف رئیس دادگستری جان رابرتز که ریاست مجموعه مقالات و 100 عضو مجلس سنا.

هفته آینده شروع با نزدیک به 12 ساعت از مناظره به اوج خود رسید در سناتورهای رای گیری در امتداد خطوط حزبی به تصویب رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل قوانین قطعنامه. در ضمن 11 اصلاحات معرفی شده توسط دموکرات ها مسدود شد. بیشتر بخوانید درباره آن روز در اینجا.

دموکراتیک خانه مدیران پس از ارائه استدلال های خود را برای سه روز در پنج شنبه, پنج شنبه, جمعه و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع استدلال شنبه دوشنبه و سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>