مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه روز 13: همه آخرین به روز رسانی

مجلس سنای ایالات متحده استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نتیجه گیری خواهد شد در روز چهارشنبه در آن روز 13th, با رای نهایی در مورد اینکه آیا برای محکوم یا تبرئه رئیس جمهور برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

دو سوم رای سناتورها67 از 100 – مورد نیاز است برای محکومیت. با جمهوری خواهان برگزاری یک 53-47 اکثریت مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه است ،

روز دوشنبه در مجلس نمایندگان مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم خود را ارائه بستن استدلال که به دنبال یک سری از جلسات که در آن سناتورها که دهان توسط قوانین سختگیرانه در طول محاکمه می شدند این شانس را به می گویند که چگونه آنها برنامه ریزی شده به رای دادن.

بیشتر:

دموکراتیک خانه مدیران که عمل به عنوان دادستان تا به حال با آن مواجه نبرد دشوار از محاکمه را شروع امیدوار است از اعتقاد تا حد زیادی هینگد در توانایی را به شما معرفی شواهد جدید از جمله امکان subpoenaing شهود و اسناد و مدارک به رسیدگی است. حتی اخیر revelations در یک کتاب منتشر نشده توسط مشاور پیشین شورای امنیت ملی جان بولتون ثابت به اندازه کافی به نوک مقیاس با روز جمعه 51-49 رای مسدود کردن شواهد جدید و صدایی به احتمال زیاد ناقوس مرگ برای دموکرات ها.

به عنوان برگ برنده را استیضاح دادگاه وارد آن نهایی روز, اینجا همه آخرین به روز رسانی از پنج شنبه, فوریه 5:

تهمت تبرئه از سوء استفاده از قدرت

با 52-48 رای نهایی مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تبرئه در اولین مقاله از استیضاح سوء استفاده از قدرت است.

رای نهایی, اولین مقاله

نهایی سنا رای گیری در اولین مقاله از استیضاح سوء استفاده از قدرت بود 52 – 48 به نفع تبرئه با هر حزب دموکرات به علاوه جمهوری خواه میت رامنی رای گیری برای محکومیت.

به منظور حذف رئيس جمهور از دفتر یک دو سوم اکثریت در سنا مورد نیاز است بنابراین رای کاهش یافت و کوتاه از آن است.

رامنی رای ‘گناه’

سناتور جمهوری خواه میت رامنی بازیگران خود را “گناه” حکم در اولین مقاله از استیضاح سوء استفاده از قدرت گیری آن اولین بار در یک memener از hte رئیس حزب اتحاد رای دادند برای حذف خود را از دفتر.

همه دموکرات ها را رای به محکوم

در یک بیانیه آمریکا سناتور دموکرات Joe Manchin گفت: او را رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو مقاله از impeachement – معنی هر حزب دموکرات خواهد رای خود را به نفع رئیس جمهور حذف از دفتر.

جاده به چهار رای

سنای آمریکا آماده شد روز چهارشنبه به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. در اینجا یک نگاه در جاده ها به خود را استیضاح و محاکمه.

  • مولر گزارش در ماه جولای سال 2017, دو شناخته شده دموکرات ها در مجلس نمایندگان را اولین تلاش برای استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن, پایگاه آن در تحقیقات به مسکو را به دخالت در سال 2016 انتخابات آمریکا. آنها فایل اتهام رسمی شناخته شده به عنوان مقالات از استیضاح ادعا که تهمت مسدود عدالت با شلیک FBI سر James Comey مانع از روسیه بررسی و سپس مشاور ویژه رابرت مولر. پس از دو سال پروب مولر می یابد شواهد کافی از یک توطئه جنایی مربوط به تهمت و تساوی هیچ نتیجه گیری در مورد اینکه آیا تهمت مانع عدالت است.
  • Whistle-blower – در تاریخ 12 اوت سال 2019 ناشناس هوش رسمی فایل whistleblower شکایت در مورد یک تماس تلفنی بین تهمت و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskyy. با توجه به خلاصه ای از تماس بعد منتشر شده توسط کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته Zelenskyy به بررسی هر دو سابق جو بایدن یک دموکرات در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020 و یک تئوری توطئه است که اوکراین و نه روسیه شد 2016 انتخابات دخالت.
Impeachment

رئیس دادگستری ایالات متحده, جان رابرتز در طول ریاست سنای آمریکا استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن [ایسنا]

  • استیضاح تحقیقات – در میان بیشتر گزارش از مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین, مجلس نانسی پلوسی در 24 سپتامبر متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از اصرار یک قدرت خارجی را به دخالت در سال 2020 انتخابات و اعلام کرد که یک استیضاح تحقیقات در دموکراتیک-کنترل خانه. در شهادت تلویزیونی در جلسات ما دیپلمات ها و مقامات توصیف یک فشار مبارزات سازمان یافته با مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی به اوکراین اعلام بایدن بررسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن انجماد $391m در کمک به اوکراین بخشی از مبارزات انتخاباتی با توجه به برخی از شهادت.
  • استیضاح – در دسامبر 18 مغلوب ساختن پیشی جستن می شود تنها سومین رئیس جمهور ایالات متحده به استیضاح زمانی که حزب دموکرات به رهبری مجلس تصویب دو مقاله از استیضاح شارژ با سوء استفاده از قدرت و مانع کنگره است.
  • محاکمه – سنا قرار می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن در دادگاه ابتدا در ژانویه 16. نتیجه به نظر می رسد در کمی شک و تردید به عنوان خواهان تسلط بر مجلسی که در آن دو سوم اکثریت لازم برای محکوم کردن و حذف رئیس جمهور. در حالی که دموکرات ها امیدوار جدید شهود می تواند تغییر معادله حرکت را به شما معرفی جدید شواهد مسدود شده بود در هفته گذشته.

دموکرات ستایش رامنی

لحظات پس از سناتور جمهوری خواه میت رامنی ساخته شده تعجب اعلام کرد که او می خواهد فرار از صفوف حزب و رای به محکومیت رئیس جمهور در سوء استفاده از قدرت مقاله از استیضاح دموکرات ها در زمان به, توییتر, در ستایش از حرکت می کند.

“با تشکر از شما @MittRomney برای افزایش به این لحظه برای انتخاب به رای وجدان خود و برای انجام آنچه شما می دانید در قلب خود را به حق” نوشت: سناتور کریستن جیلیبرند.

“سناتور رامنی به ما یادآوری می کند که آن را غیر ممکن است برای انجام درست آن را فقط سخت است. که قرار دادن کشور بیش از فقط یک شعار نیست آن را جدی ما الزامی است. که افرادی که شجاعت و اعتقاد راسخ می توانید تاریخ را تغییر دهید و باید یک تعهد را امتحان کنید” نوشت: سناتور برایان Schatz.

“قدرتمند و اصولی بیانیه ای در طبقه سنا امروز @SenatorRomney. یک مثال برای همه ما است. با تشکر از شما” نوشت: سناتور Jeff Merkley.

در ضمن تهمت را Donald Trump Jr., در یک سری از توییت به نام برای رامنی به اخراج از حزب جمهوری خواه.

به عقب نگاه کنید: چگونه خانه رای در مقالات از استیضاح?

مجلس نانسی پلوسی اعلام کرد درخواست استیضاح به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 24 سپتامبر 2018. نزدیک به دو ماه بعد در دسامبر 18, مجلس رای به نفع دو مقاله از استیضاح: سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

نمایندگان جمهوری خواه بودند متحد در مخالفت خود با 195 رای گیری در برابر سوء استفاده از قدرت مقاله همراه با دو حزب دموکرات که شکست حزب صفوف. در ضمن 229 دموکرات ها و مستقل رای دادند به نفع این مقاله.

در انسداد کنگره مقاله 195 اوباما دوباره رای دادند در برابر اندازه گیری پیوست سه دموکرات. در ضمن 228 دموکرات ها و مستقل رای دادند به نفع بخش دوم مقاله است.

نماینده Tulsi Gabbard یک دموکرات رای دادند “در حال حاضر” امتناع از یک طرف در دو مقاله.

در اینجا یک نگاه به عقب در روز مجلس استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن.

رامنی در سخنرانی خود در مجلس سنا طبقه را تایید می کند او را خواهد شکست از حزب و رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن

سناتور جمهوری خواه میت رامنی رای خواهد داد به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده از قدرت مقاله از استیضاح به احتمال زیاد تبدیل شدن به تنها سناتور جمهوری خواه به نفع حذف رئیس جمهور از دفتر خود را برای برخورد با اوکراین است.

“رئیس جمهور این است که گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی” گفت: رامنی 2012 یک جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری در یک سخنرانی در آمریکا هستند.

“فساد در انتخابات برای حفظ خود در دفتر شاید بیشتر توهین آمیز و مخرب تخلف از سوگند یاد کرد که من می توانید تصور کنید,” او گفت:.

جمهوری خواه میت رامنی از حزب و رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن: گزارش

سناتور جمهوری خواه میت رامنی – یکی از تنها دو واکنش به شکستن از خط حزب و رای شواهد جدید در سنا محاکمه – گفت: رای به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده از قدرت مقاله نیویورک تایمز گزارش داد.

“من فکر می کنم در این مورد ساخته شده بود” رامنی گفت: این روزنامه در مصاحبه ای در سنا روز یکشنبه در صبح است.

Mitt Romney

سناتور میت رامنی گفت: رای به محکومیت رئیس جمهور در سوء استفاده از قدرت. [فایل: پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس]

“من معتقدم که تلاش برای فاسد در انتخابات برای حفظ قدرت است در مورد به عنوان فاحش حمله به قانون اساسی را می توان ساخته شده است” رامنی گفت. “و به همین دلیل آن است که یک جرم و بزه و من هیچ چاره ای تحت سوگند که من در زمان اما به بیان است که نتیجه گیری.”

او گفت که او نمی خواهد رای به محکومیت رئیس جمهور در انسداد کنگره مقاله نیز تصویب توسط مجلس در ماه دسامبر.

“من تشخیص وجود دارد رفتن به عواقب زیادی برای داشتن به این نتیجه رسیده,” رامنی گفت: بار اضافه کردن ذرات خواهد بود “غیر قابل تصور”.

نگاه: آنچه اتفاق افتاده است با محاکمه را شاهد رای دادن ؟

دموکرات ها تا به حال تحت فشار قرار دادند از ابتدای سنا محاکمه به تصویب یک حرکت که اجازه شواهد جدید به مجاز در دادرسی که باز کردن درب به حکم جدید شهود و اسناد و مدارک.

دموکرات ها پیشنهاد اصلاح است که اجازه می دهد شواهد جدید در دومین روز از دادگاه که مسدود شده بود به همراه 11 نفر دیگر. قوانین تصویب قطعنامه توسط جمهوری خواهان قرار بحث و رای بر شواهد تا بعد از خانه مدیران که در خدمت به عنوان دادستان و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم خود را ارائه موارد است.

Sen. Mitt Romney, R-Utah, a member of the Senate Foreign Relations Committee, questions Deputy Secretary of State John Sullivan, President Donald Trump's nominee to become the new U.S. ambassador to R

سناتور میت رامنی یکی از تنها دو جمهوری خواهان برای رای دادن به نفع در معرفی شواهد جدید در دادگاه. [J. Scott Applewhite/آسوشیتد پرس]

در روزهای بعد, توجه, تبدیل به چند جمهوری خواهان در نظر گرفته شود ممکن است نوسان آرا در شواهد حرکت است. چهار نیاز به استراحت از حزب جمهوری خواه صفوف به دموکرات ها اکثریت. گزارش از آیات در یک پیش نویس کتاب های سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که ظهور در طول محاکمه اوج بحث است.

در پایان تنها دو حزب جمهوری خواه سناتور سوزان کالینز و میت رامنی رای دادند به نفع شواهد جدید. در حالی که نزدیک تماشا سناتور لیزا Murkowski و لامار الکساندر گیر با جمهوری خواهان.

ایالات متحده آمریکا ‘احتمال’ به حکم جان بولتون: Nadler

دموکرات ها در مجلس نمایندگان آمریکا به احتمال زیاد به حکم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و در ادامه تحقیقات خود را به حزب جمهوری خواه رئیس جمهور سر از خانه قضائیه پنل گفت: در روز چهارشنبه.

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler زبان به سی ان ان گفت: “من فکر می کنم آن را به احتمال زیاد بله” است که سوالات خود را ادامه خواهد داد و این یک حکم برای بولتون نیز “احتمال دارد”.

John Bolton

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفته بود او را به شهادت اگر subpoenaed در سنا محاکمه [فایل: پیتر Nicholls/رویترز]

بولتون نوشت: به گفته نیویورک تایمز که تهمت او را آموزش داده بود در ماه مه سال 2018 به تماس رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskyy به اطمینان حاصل شود که او می خواهد در دیدار با رئیس جمهور شخصی وکیل رودی جولیانی که منجر به فشار برای با انگیزه های سیاسی و تحقیقات است. بخشنامه آمد در طول یک جلسه با حضور جولیانی کاخ سفید از اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney و کاخ سفید وکیل پت Cipollone.

بولتون نیز بازگو اوت ارز که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت به ادامه خودداری از کمک به اوکراین تا مقامات این کشور به توافق مورد نظر تحقیقات به Bidens. گزارش فروختن چه بوده است تهمت حقوقی تیم اصلی دفاع – که خودداری از کمک بود و ربطی به فشار برای تحقیقات.

کلیان کانوی: دادگاه رای به معنی مغلوب ساختن پیشی جستن است “تبرئه برای همیشه’

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی می گوید: انتظار می رود رای گیری در سنای آمریکا در این مقالات از اعلام جرم علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به این معنی او “تبرئه برای همیشه”.

“من تعجب نمی کنم اگر مخالفت با حذف رئیس جمهور است که هر دو حزب. اما من فکر می کنم ما در حال حاضر می دانیم آرا وجود دارد…هیچ راهی وجود ندارد نزدیک به 67 رای کانوی گفت: در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه.

Kellyanne Conway

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی اگر تهمت تبرئه است که هر دو حزب [فایل: اوان Vucci/آسوشیتد پرس]

“وجود دارد هرگز. پس من فکر می کنم مردم دیگر به سمت چپ باید توضیح دهد که چرا آنها رای دادند ، چرا آنها قرار داده و این کشور از این طریق دانستن نتیجه جلوتر از زمان چه بود ؟ ” او گفت:.

سناتور دموکرات جونز: من به شما رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن

سناتور داگ جونز یکی از تنها تعداد انگشت شماری از نزدیک تماشا دموکرات که در صورت مشکل مجدد مناقصه گفت: رای به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در سخنان در سنا طبقه جونز گفت: مجموع شواهد تولید “ یک تصویر از یک رئیس جمهور که مورد آزار قرار گرفته که قدرت های بزرگ از دفتر خود برای منافع شخصی یک عکس از یک رئیس جمهور که قرار داده شده منافع شخصی خود را بالاتر از منافع ملت”.

Sen. Doug Jones, D-Ala., speaks at a Senate Banking Committee hearing on

سناتور داگ جونز گفت: رای به محکوم کردن رئیس جمهور است. [فایل: اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس]

اعلام شد قابل توجه برای دموکرات ها که امید خود را خواهد شد در حال حاضر یک جبهه متحد با اتفاق آرا رای گیری برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر چهار نهایی آرا. سناتور دموکرات Joe Manchin از غرب ویرجینیا و Kyrsten Sinema آریزونا در میان دیگر دموکرات بودن از نزدیک تماشا برای رای خود را بعد از چهارشنبه.

چه مقالات استیضاح محرمانه?

خانه محققان ادعا که برنده شدید قدرت خود را با خودداری حدود 400 متر در congressionally تایید کمک های نظامی و تحمیل شرایط کاخ سفید دیدار در تلاش برای فشار اوکراین به راه اندازی تحقیقات خود را رقیب سیاسی دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن و پسرش هانتر بایدن.

خانه محققان بیشتر شارژ که رئیس جمهور مسدود کنگره توسط مطلقا مسدود کردن دولت از ارائه درخواست اسناد و شهادت شهود.

خواندن متن کامل مقالات در اینجا.

چه رئیس جمهور دفاع می گویند ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم به تصویر کشیده خانه پرس و جو به رئيس جمهور در ارتباط با اوکراین به شدت ناقص و با عجله.

در حالی که در ابتدا انکار وجود شواهد “در عوض” (لاتین لزبین) در دفاع منتقل استدلال خود را به می گویند که حتی اگر وجود دارد “عوض” رئیس جمهور اقدامات انجام نمی رود به یک impeachable جرم. رئيس جمهور در دفاع از تیم بیشتر قاب استیضاح به عنوان تلاشی برای تضعیف ما دموکراسی است.

“این برای اولین بار بود کاملا حزبی ریاست جمهوری استیضاح در کشور ما تاریخ است. و ما باید آن گذشته رئیس جمهور وکیل جی Sekulow گفت: در اختتامیه استدلال در روز دوشنبه. “آنچه که آمریکا انجام داده اند به این کشور به قانون اساسی به دفتر رئیس جمهور به رئیس جمهور خود و به این بدن [سنا] ظالمانه است. آنها cheapened قدرت عالی از استیضاح.”

Interactive - Trump impeachment

آنچه باید خانه مدیران گفت ؟

خانه مدیران وقت خود را صرف در سنا طبقه ترسیم دو مقاله از استیضاح در برابر رئیس جمهور: سوء استفاده از قدرت و انسداد عدالت است.

آنها بارها و بارها استدلال نیاز به شهود و اسناد و مدارک ارائه شده در دادگاه و به تصویر کشیده جمهور به عنوان یک سریال interferer در انتخابات آمریکا خواهد شد که بیشتر جسارت به دخالت در سرب تا نوامبر انتخابات است.

“او خیانت امنیت ملی ما و او را به انجام این کار دوباره. او به خطر بیافتد انتخابات ما و او را به انجام این کار دوباره. شما نمی خواهد او را تغییر دهید. شما می توانید محدود او” منجر مدیر خانه آدام شیف گفته سناتور در مهیجی نتیجه گیری از بسته شدن استدلال در روز دوشنبه. “اگر شما پیدا کردن شجاعت برای ایستادن تا او را به صحبت می کنند حقیقت افتضاح به رتبه خود را باطل جای خود را در میان داود که جالوت – اگر تنها شما می گویند به اندازه کافی است.”

Interactive - Trump impeachment managers

آنچه در محاکمه ؟

محاکمه رسما آغاز شد با شروع مراسم در 16 ژانویه که دیدم تحلیف از ما رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز که ریاست مجموعه مقالات و 100 عضو مجلس سنا.

هفته آینده آغاز شد در ژانویه 21, با 12 ساعت از مناظره به اوج خود رسید در سناتورهای رای گیری در امتداد خطوط حزبی به تصویب رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل قوانین قطعنامه. در ضمن 11 اصلاحات معرفی شده توسط دموکرات ها مسدود شد.

Trump

این هنرمند نقاشی به تصویر می کشد کاخ سفید مشاور پت Cipollone صحبت در سنا مجلسی در طول استیضاح محاکمه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن [فایل: Dana Verkouteren/AP Photo]

دموکراتیک خانه مدیران پس از ارائه بحث خود را در ژانویه 22, 23 و 24.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع خود را ارائه استدلال در ژانویه 25, 27 و 28.

سناتور پس از آن تا به حال دو روز به ارائه شده به هر دو تیم در ژانویه 29 و 30 یک فرایند است که به دنبال رای است که مسدود شده و اجازه می دهد شواهد بیشتری در ژانویه 31.

پس از آن هر دو طرف به کل از چهار ساعت از بسته شدن استدلال در فوریه 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>