مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه روز 12: همه آخرین به روز رسانی

استیضاح محاکمه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد 12th خود را روز دوشنبه پس از رای گیری مجلس سنا که رد تماس جدید و شهود و همه اما اطمینان تبرئه برای رئیس جمهور.

خانه مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم حاضر خواهد شد تا چهار ساعت بحث بسته شدن در روز دوشنبه. رای گیری نهایی در acquitting یا محکوم به رئیس جمهور برنامه ریزی شده است برای روز شنبه.

بیشتر:

خانه مدیران که عمل به عنوان دادستان تا به حال با آن مواجه نبرد دشوار از همان آغاز با دو سوم سنا رای مورد نیاز برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. جمهوری خواهان باید 53 کرسی از 100 عضو اتاق. دموکرات امیدوار بود که شهود و شواهد به ویژه در نور از گزارش آیات در یک کتاب منتشر نشده توسط مشاور پیشین شورای امنیت ملی John Bolton – ممکن است تغییر پویا در حزبی رسیدگی است.

به عنوان آزمایشی آن آغاز می شود 12th, روز, اینجا همه آخرین به روز رسانی دوشنبه, آوریل 3:

سناتور دموکرات جونز هنوز بلاتکلیف در رای

سناتور دموکرات داگ جونز صحبت با خبرنگاران در روز دوشنبه گفت که او هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت اگر او رای خواهد داد را محکوم کرد.

جونز گفت که او می خواهد “برای شنیدن استدلال و برخی از مکالمات از همکاران” قبل از او باعث می شود تا ذهن خود را.

مدیر خانه کلاغ: ‘وظیفه خود را خواسته که شما محکوم جمهور تهمت’

مدیر خانه Jason کلاغ شروع به بسته شدن استدلال در روز دوشنبه.

کلاغ گفت: سناتورها: “وظیفه خود خواسته است که شما محکوم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن”.

روز 12 از استیضاح محاکمه می شود

خانه مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم را بسته استدلال تا چهار ساعت است.

بالا دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در کاپیتول هیل در روز از انجمن حزبی آیوا

سناتور برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و ctq تمام خواهد شد در واشنگتن, DC, حداقل برای بخشی از روز قبل از حزبی آیووا آغاز می شود و سه شنبه شب ،

“من شروع من بعد از رفتن به طبقه سنا برای استیضاح محاکمه. من باید یک کار انجام دهید—قانون اساسی وظیفه. و من فکر می کنم مردم آیووا نمایندگان شان درک کنند که تجربه مهم است. بودن در این عرصه مهم است. مبارزه برای حقیقت مهم” Klobuchar گفت در توییتر.

چه اتفاقی می افتد ؟

خانه مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع در روز دوشنبه ارائه خواهد شد تا چهار ساعت از بسته شدن استدلال.

محاکمه خواهد شد و سپس احتمالا سنا و مجلس برگزار خواهد شد به طور منظم جلسه برای شنیدن سخنرانی از سناتورهای خواهد شد که توضیح دهد که چرا آنها رای به تبرئه یا محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن. قاضی جان رابرتز را نمی توان در حال حاضر برای این جلسه.

در روز سه شنبه سخنرانی سناتور ادامه خواهد داد. آن شب مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای ارائه خود را سالانه دولت از آدرس اتحادیه به هر دو مجلس کنگره آمریکا در 9 بعد از ظهر به وقت محلی (02:00 GMT).

روز چهارشنبه محاکمه خواهد شد با رای نهایی انتظار می رود در تبرئه و یا محکومیت رئیس جمهور تهمت توسط 4 بعد از ظهر (21:00 GMT). فوق العاده اکثریت 67 سناتور نیاز به رای دادن به نفع محکوم به رئیس جمهور – که در نظر گرفته شده است بسیار بعید است.

چه اتفاقی افتاده است ؟

پس از یک روز بحث در مجلس سنا رای 51-49 برای جلوگیری از اجازه دادن به شواهد بیشتری از معرفی در دادگاه. دو جمهوری خواهان سناتور سوزان کالینز و میت رامنی شکست از حزب صفوف رای دادند و قادر به احضاریه جدید شهود و اسناد و مدارک.

خواهد تهمت تبرئه?

در طول بحث که قبل از رای گیری دموکراتیک خانه مدیران استدلال که شواهد جدید پدید آمده پس از خانه نتیجه گیری خود را پرس و جو. که همراه با کاخ سفید را انکار قطعی برای شرکت در تحقیقات مورد نیاز است که شواهد جدید معرفی آنها گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم, در ضمن استدلال کرد که اجازه می دهد شواهد جدید خواهد کراوات سنا برای هفته ها و سرزنش آمریکا برای عجله خود را بررسی است. وکلا برای مغلوب ساختن پیشی جستن در پرتو وحی را بازگو در سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون منتشر نشده کتاب همچنین استدلال کرد که حتی اگر رئیس جمهور تا به حال بسته کمک به اوکراین به انگیزه های سیاسی و تحقیقات آن را تشکیل impeachable جرم.

جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده در روز جمعه در اینجا.

که خانه مدیران ؟

هفت خانه مدیران ارائه کرده اند که برای از بین بردن رئیس جمهور از دفتر بیش از 12 روز از محاکمه.

Interactive - Trump impeachment managers

که در آن رئيس جمهور در دفاع از تیم ؟

بیشتر بخوانید درباره بازیکنان کلیدی که به شکل آزمایشی در اینجا.

Interactive - Trump impeachment

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>