مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه روز 11: همه آخرین به روز رسانی

استیضاح محاکمه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است نزدیک شدن به پایان آن به عنوان مجلس سنا آماده برای حیاتی رای بیش از اینکه شاهد باید اجازه داده شود.

جمهوری خواهان ابراز اعتماد به نفس آنها می تواند مسدود شاهدان که می تواند منجر به یک پایان ناگهانی به دادگاه.

بیشتر:

سنا از سر دادرسی در 1 بعد از ظهر به وقت محلی (18:00 به وقت تهران) آغاز و با چهار ساعت بیشتر استدلال از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی و مجلس نمایندگان دموکرات در خدمت به عنوان دادستان.

رای گیری نهایی در مورد اینکه آیا برای محکوم کردن جمهوری خواه رئیس جمهور می تواند محل اواخر روز جمعه یا شنبه در کنگره ابراز نگرانی کرد.

به عنوان محاکمه حرکت می کند به آن 11th, روز, اینجا همه آخرین به روز رسانی جمعه, ژانویه 31:

شومر را انکار می کند و گزارش می دهند که او و مک کانل توافق کرده اند که تا پایان برنامه trial

رهبر اقلیت سنا چاک شومر را رد کرده است گزارش می دهد که او و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در قطعنامه ای که می بینید یک رای نهایی در روز شنبه هفته آینده.

“ما می رویم به استفاده از هر قدرت ما برای جلوگیری از [رای گیری] از اینکه با عجله از طریق” گفت: شومر. “اما در حال حاضر هیچ توافقی.”

شیف نتیجه استدلال برای شاهدان

منجر مدیر خانه Adam Schiff, در اختتامیه استدلال خود را در حمایت از اجازه می دهد شاهد در دادگاه گفت: “دادگاه بدون شاهد است که بدون محاکمه در همه”.

او گفت: سناتورها: “شما می دانید به عنوان به خوبی به عنوان ما که دیگران وجود دارد شما باید بشنود.”

Trump impeachment

خانه استیضاح مدیر آدام شیف نتیجه استدلال به نفع اجازه می دهد شاهد در استیضاح محاکمه [آسوشیتد پرس]

مک کانل شومر موافقت شنبه تبرئه رای: گزارش

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و رهبر اقلیت چاک شومر توافق کرده اند تا یک پیشنهاد است که می تواند منجر به دوشنبه رای بر تبرئه یک ان بی سی خبرنگار گزارش در توییتر با استناد به دو حزب دموکرات و دو حزب جمهوری خواه منابع.

سابق کاخ سفید رئیس ستاد Kelly می گوید استیضاح دادگاه بدون شاهد است “یک کار تنها نیم انجام می شود’

جان کلی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس سابق کارکنان دوباره اظهار نظر در جریان استیضاح گفت: دادگاه بدون شاهد است “یک کار تنها نیم انجام می شود”.

کلی در مصاحبه با نیوجرسی پیشبرد رسانه ها نیز گفت: اگر هیچ شاهد در دادگاه “you باز خود را برای همیشه به عنوان یک سنا که ثواب آن مسئولیت”.

کلی قبلا گفت به اعتقاد او آيات در سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون پیش نویس کتاب. “اگر جان بولتون می گوید که در این کتاب به اعتقاد من جان بولتون” کلی گفت: طی یک سخنرانی در ساراسوتا ،

رای بر تبرئه می تواند قرار داده تا هفته آینده

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است و با توجه به گذشت یک قطعنامه که ساختار پایان استیضاح دادگاه با رای نهایی در مورد اینکه آیا رئیس جمهور حذف خواهد شد از اواخر روز شنبه با توجه به ما رسانه ها.

این قطعنامه ممکن است شامل یک دوره است که اجازه می دهد تا سناتورها به صدای نظرات خود را در طبقه در یک جلسه سی ان ان گزارش شده است.

mcconnell

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گزارش شده است که با توجه به اندازه گیری است که می تواند رای نهایی در استیضاح محاکمه [استیو Helber/آسوشیتد پرس]

Murkowski: خانه مقالات استیضاح ‘با عجله و ناقص’

حزب جمهوری خواه و سناتور لیزا Murkowski که اعلام کرد که به او رای خواهد داد “هیچ” در جدید اجازه می دهد شواهد جدید در دادگاه scuttled دموکرات امیدوار است گفت که او ساخته شده او تصمیم به این دلیل که مقالات از استیضاح ارسال توسط مجلس به مجلس سنا شد “با عجله و ناقص”.

“من به دقت در نظر گرفته شود نیاز به اضافی شهود و اسناد و مدارک برای درمان کاستی های آن [خانه را] روند اما در نهایت تصمیم گرفت من را برابر رای با توجه به حرکت به حکم,” Murkowski در بیانیه ای گفت.

“با توجه به حزبی بودن این استیضاح از همان ابتدا و در طول, من به این نتیجه رسیده اند که وجود خواهد داشت بدون محاکمه عادلانه در سنا,” او اضافه شده است. “من باور نمی کنم ادامه این روند تغییر خواهد کرد هر چیزی. این غم انگیز است برای من به اعتراف است که به عنوان یک نهاد کنگره شکست خورده است.”

نزدیک تماشا جمهوری خواه Murkowski می گوید او می خواهد رای ” نه ” در شاهدان

حزب جمهوری خواه و سناتور لیزا Murkowski که می تواند به طور بالقوه بوده است مقید به انتخابات آینده رای این امکان جدید شاهد گفته او رای خواهد داد “هیچ” در روز جمعه.

این خبر تا حد زیادی scuttles دموکرات امید معرفی شواهد جدید در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله شهادت از سابق مشاور امنیت ملی جان.

اعلام برگ فقط دو تا از 53 جمهوری خواهان در سنا برنامه ریزی برای رای دادن به شاهدان بیشتر به جمهوری خواهان یک اکثریت ساده برای “نه” رای دادن.

Trump impeachment

سناتور لیزا Murkowski گفته او رای خواهد داد “هیچ” در شهود [فایل: پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس]

شیف صبح شاهد ارجاع جدید, Bolton, گزارش

منجر مدیر خانه آدام شیف آغاز شد و روز جمعه مجموعه مقالات با ارجاع یک گزارش در یک پیش نویس کتاب جدید و سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون جزئیات مارس 2018 جلسه ای که در آن رئیس جمهور دستور او برای کمک به در فشار علیه اوکراین در تعقیب سیاسی قرار گرفتهاند ،

شیف با اشاره به این که نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد که رهبری از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم پت Cipollone بود در میان مقامات در این جلسه توضیح داده شده در بولتون مقاله.

“وجود دارد یک واقعیت جدید است که نشان می دهد که آقای Cipollone بود در میان کسانی که در حلقه” گفت: Schiff. “فقط یکی دیگر از دلایل که چرا ما نیاز به شنیدن از شهود.”

وی افزود: “حقایق را ادامه خواهد داد به بیرون می آیند.”

Tlaib خواستار Murkowski برای رای دادن به شهود

دموکراتیک نماینده رشیدا Tlaib در یک صدای جیر جیر در جمعه خواست حزب جمهوری خواه و سناتور لیزا Murkowski برای رای دادن به اجازه می دهد شاهدان در دادگاه.

Murkowski یکی از چهار خواهان باز در نظر گرفته به شکستن از صفوف حزب در رای گیری اجازه می دهد تا بیشتر شاهد است. تا کنون سناتور سوزان کالینز و میت رامنی گفته اند که آنها رای به نفع اجازه می دهد شاهد در حالی که سناتور لامار الکساندر گفت: رای در برابر.

“خواندن متن تماس و شهادت کسانی که شهادت قبل از خانه کمیته اطلاعات. یادداشت های خود را به اندازه کافی نیست ایم” Tlaib با یک مقاله در Murkowski, که گفت که او را تا ذهن خود را در شاهدان روز جمعه.

Nadler توییتهایی که او را از دست پایان محاکمه می شود با همسر بیمار

Jerrold Nadler, خانه مدیر و رئیس اتاق قضائیه کمیته گفت: برای از دست دادن باقی مانده از استیضاح محاکمه می شود با همسر خود را که به سرطان لوزالمعده است.

“من متاسفم که نه قادر به ماندن در واشنگتن برای نتیجه گیری از این مجلس با استیضاح محاکمه اما من نیاز به خانه در این زمان. ما بسیاری از تصمیمات را به عنوان یک خانواده” نوشته Nadler.

“من هر ایمان به همکاران من و امید سنا خواهد انجام آنچه درست است,” او اضافه شده است.

بولتون کتاب گزارش می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن از او خواست برای کمک به اوکراین فشار مبارزات انتخاباتی در ماه مه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست و سپس مشاور امنیت ملی جان بولتون برای کمک به در فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین برای استخراج از لحاظ سیاسی آسیب رساندن به اطلاعات دموکرات در ماه مه 2018, بولتون نوشت: در پیش نویس کتاب آینده خود را نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون به تماس رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskyy به اطمینان حاصل شود که رئیس جمهور را ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی که در زمان برنامه ریزی یک سفر به کیف به فشار برای تحقیقات بولتون مقاله بازگو با توجه به روزنامه.

رئیس جمهور دستور داد در جلسه که شامل جولیانی کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney و کاخ سفید وکیل پت Cipollone که رهبری رئیس جمهور را استیضاح دفاع تیم.

John Bolton

آیات در یک پیش نویس از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب را تجدید خواستار او را به شهادت [فایل: Luis M. Alvarez/آسوشیتد پرس]

در این جلسه گزارش مفصلی با بولتون است که اولین شواهد شناخته شده از تهمت دخالت در استفاده از دولت به فشار خود منافع سیاسی در اوکراین و اگر دقیق نشان می دهد که تهمت به حال مقامات دانش اولیه از مبارزات انتخاباتی.

شومر: ‘نگران کننده’ برخی از جمهوری خواهان نمی خواهد رای برای شاهدان

رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت که او در بر داشت آن را “نگران کننده” است که برخی از نزدیک تماشا جمهوری خواهان گفته اند که آنها نمی خواهد رای برای شاهد در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده اما نتایج یک رای است که هنوز هم یک “سوال باز”.

اگر شهود امکان پذیر نیست “این کشور است که رهبری نسبت به بزرگترین پوشش پس از واترگیت” شومر گفت: ارجاع رسوایی که منجر به استعفای رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون.

این رای بر شواهد جدید خواهد بود که تفاوت بین “به دنبال حقیقت و یا پوشش آن را تا یک محاکمه عادلانه و بیهوده بین کشور و حزب” شومر گفت.

رامنی برای رای دادن به شهود

جمهوری آمریکا میت رامنی را رای به نفع اجازه می دهد شاهد شهادت خود را سخنگوی گفت.

رامنی قبلا تنها سناتور جمهوری خواه می گویند او می خواست برای شنیدن شهادت از سابق مشاور امنیت ملی John Bolton – یکی از چهار شاهد خواسته شده که قبلا توسط دموکرات ها ، جمهوری خواه سوزان کالینز در روز پنج شنبه گفت: در یک صدای جیر جیر که او نیز رای برای شهود.

Pompeo بازديد اوکراین, آدرس, کمک در قلب استیضاح محاکمه

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo شد بالاترین-رتبه بندی ما رسمی به دیدار اوکراین از روند استیضاح در سال گذشته آغاز شد و خطاب کمک های نظامی در قلب استیضاح تحقیق در جمعه.

“پشتیبانی از این که دولت فراهم کرده است و بحث ما در مورد کمک, که, مهم, آن را قطعا مفید برای مردم اوکراین و این باعث می شود تفاوت [برای] ایالات متحده به عنوان به خوبی و به مزایای ما به عنوان” Pompeo گفت: در یک کنفرانس خبری با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskyy.

pompeo ukraine

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo بازدید اوکراین در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن [Efrem Lukatsky/آسوشیتد پرس]

“اما آنچه واقعا مهم است این است که رابطه ای که در حال توسعه بین دو شهرستان از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک تجاری و اقتصادی,” او اضافه شده است.

شاهد ریاضی ؟

دموکرات خدمت کرده بودند قابل تقدیر در روز پنج شنبه پس از حزب جمهوری خواه و سناتور لامار الکساندر در نظر گرفته شود ممکن است و نوسان کلید رای گفت: او نمی خواهد رای به شنیدن از شاهدان.

“من با دیگر سناتورها به مطمئن شوید که ما حق را به درخواست برای اطلاعات بیشتر اسناد و مدارک و شهود وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است که برآورده نمی کند, قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم” الکساندر توییتی.

روز چهارشنبه سناتور مارتا McSally و کوری گاردنر جمهوریخواه رو دوباره انتخابات در نوسان متحده همچنین گفت که آنها نمی خواهد رای برای بیشتر شاهد است.

تنها سه جمهوری خواهان به نظر می رسد ممکن است نوسان آرا در این مرحله تنها با دو داشتن به صراحت گفت که آنها پشتیبانی شنیدن از جدید شهود. اگر هر سه با رای دموکرات ها آن را ایجاد یک 50-50 کراوات. اگر قاضی جان رابرتز دخالت نمی برای شکستن کراوات رای خواهد موفق به دیدار با اکثریت نیاز به تماس شاهدان بیشتر.

که در مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم ؟

بیشتر بخوانید درباره بازیکنان کلیدی در استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا.

Interactive - Trump impeachment

 

که خانه مدیران ؟

هفت دموکراتیک خانه مدیران ارائه شده مورد برای از بین بردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

Interactive - Trump impeachment managers

آنچه اتفاق افتاده در طول س و ؟

با دموکرات ها تا حد زیادی نما سوالات به خانه مدیران و جمهوری خواهان عمدتا نما سوالات به مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع, سوالات دوره آزمایشی پوشا چهار شنبه و پنج شنبه تا حد زیادی به هر دو طرف فرصتی برای تقویت استدلال خود و مقابله با مخالفان خود را.

در خصوص قابل توجه حاضر در چهارشنبه تهمت وکیل Alan Dershowitz به نظر می رسد به استدلال می کنند که یک رئیس جمهور نمی تواند استیضاح برای درخواست کمک در انتخاب مجدد از یک دولت خارجی اگر رئیس جمهور بر این باور خود را دوباره انتخابات شد و در جهت منافع عمومی. Dershowitz بعد تصفیه شده بسیار pilloried استدلال در توییتر ادعا کلمات او بودند mischaracterised. بیشتر بخوانید درباره چهارشنبه دادرسی در اینجا.

روز پنج شنبه رئیس دادگستری جان رابرتز حاضر به عنوان خوانده شده یک سوال از حزب جمهوری خواه و سناتور رند پل که شامل نام یک فرد است که جناح راست رسانه ها را متهم بودن whistle-blower. پل را تکذیب کرد سوال شد منظور از افشاگر. بیشتر بخوانید درباره روز پنجشنبه رسیدگی اینجا.

Trump

این هنرمند نقاشی به تصویر می کشد کاخ سفید مشاور پت Cipollone صحبت در سنا مجلسی در طول استیضاح محاکمه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن [فایل: Dana Verkouteren/آسوشیتد پرس]

گرفتن تا در مورد آنچه اتفاق افتاده پس از شروع محاکمه ؟

به عنوان 11th بعد از استیضاح آغاز محاکمه گرفتن تا در مورد آنچه اتفاق افتاده در طول دو هفته گذشته.

محاکمه رسما آغاز شد با شروع مراسم در 16 ژانویه که دیدم تحلیف رئیس دادگستری رابرتز که ریاست مجموعه مقالات و 100 عضو مجلس سنا.

هفته آینده شروع با نزدیک به 12 ساعت از مناظره به اوج خود رسید در سناتورهای رای گیری در امتداد خطوط حزبی به تصویب رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل قوانین قطعنامه. در ضمن 11 اصلاحات معرفی شده توسط دموکرات ها مسدود شد. بیشتر بخوانید درباره آن روز در اینجا.

دموکراتیک خانه مدیران پس از ارائه استدلال های خود را برای سه روز در پنج شنبه و جمعه و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع استدلال در شنبه دوشنبه و سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>