مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه روز 10: همه آخرین به روز رسانی

استیضاح محاکمه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقل مکان کرد و به دومین روز خود را از سناتور سوالات روز پنج شنبه با نزدیک شدن به پایان مرحله اول رسیدگی.

روز چهارشنبه حزب جمهوری خواه و سناتور دموکرات متناوب در ارسال خود شده بودند که با صدای بلند بخوانید توسط افسر قاضی القضات جان رابرتز تلاش برای به چالش کشیدن و یا حمایت از روایات ارائه شده بیش از گذشته شش ماه از استدلال توسط خانه مدیران و رئیس جمهور وکلا.

بیشتر:

در طول چهار سوال مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا در خصوص قابل توجه پاسخ استدلال کرد که حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نکردن کمک از اوکراین در ازای تحقیقات به رقبای خود او باید هنوز هم نمی توان از دفتر اگر او بر این باور او بود اقدام در جهت منافع عمومی در تامین و انتخاب مجدد او.

در ضمن دموکرات ها تا حد زیادی متمرکز وقت خود را در rebutting ادعاهای ساخته شده در دفاع را مورد تاکید بر نیاز به کار بیشتر اسناد و مدارک و شواهد در دادگاه.

رسیدگی خواهد شد حرکت بعدی به احتمال زیاد روز جمعه به مقدار پیش بینی شده بحث بر سر اینکه آیا شواهد بیشتری از جمله subpoenaing شهود و اسناد و مدارک – مجاز خواهد بود. که بحث رشد کرده است مملو در روزهای اخیر با گزارش آیات در یک پیش نویس کتاب های سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون بیشتر stoking دموکرات ها خواستار او را به شهادت.

به عنوان محاکمه حرکت به دومین روز از پرسش و پاسخ بخش اینجا همه آخرین به روز رسانی پنج شنبه, مارس 30:

پلوسی: مغلوب ساختن پیشی جستن را ‘نمی تواند تبرئه’ اگر هیچ شاهد نامیده می شود در سنا محاکمه

مجلس نانسی پلوسی در کنفرانس خبری هفتگی گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه بی معنی خواهد بود اگر هیچ شاهد و یا اسناد و مدارک ارائه شده در دادگاه.

“او نمی خواهد بود تبرئه” پلوسی گفت. “شما نمی تواند تبرئه اگر شما لازم نیست که محاکمه و شما لازم نیست که یک دادگاه اگر شما لازم نیست که شهود و اسناد و مدارک و که.”

مک کانل می گوید: در رابطه با یک رای در روز استیضاح در روز جمعه: ‘ما را ببینید فردا چه به ارمغان می آورد’

وقتی پرسیده شد که در روز پنج شنبه اگر یک رای در acquitting رئیس جمهور می تواند اتفاق می افتد در جمعه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: “خواهیم دید که فردا چه به ارمغان می آورد” رادیو فردا گزارش داد.

رای گیری در مورد اینکه آیا شواهد جدید ارائه خواهد شد انتظار می رود که برای جمعه. اگر از آن عبور نمی کند بسیاری از جمهوری خواهان ابراز تمایل برای پایان دادن به محاکمه به سرعت.

شومر می گوید او را ندارد Dershowitz کلاس در دانشگاه هاروارد: ‘به همین دلیل من استدلال قانع کننده’

رهبر اقلیت چاک شومر, دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل در زمان یک شات در مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع وکیل Alan Dershowitz یک استاد بازنشسته حقوق در کالج های معتبر قبل از روز دهم از استیضاح محاکمه.

وقتی پرسیده شد که در طول یک کنفرانس خبری اگر شومر در زمان Dershowitz کلاس او پاسخ داد: “نه. همین دلیل است که من استدلال قانع کننده.”

Durbin ترس ‘جان بولتون نسخه خطی است که در همان کشو میز به عنوان رئیس جمهور اظهارنامه مالیاتی’

سناتور دموکرات Richard Durbin مطرح و شکاکیت بیش از شورای امنیت ملی ادعا می کنند که بولتون پیش نویس کتاب شامل اطلاعات طبقه بندی شده و ممکن است منتشر شده در شکل فعلی آن است.

Durbin گفت: او می ترسید “جان بولتون نسخه خطی است که در همان کشو میز به عنوان رئیس جمهور مالیاتی.” رئیس جمهور با وجود قبل از وعده های, هرگز منتشر اظهارنامه مالیاتی خود را.

Dershowitz backtracks در استیضاح دادگاه اظهارات

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل Alan Dershowitz به عقب نشینی در بحث او در روز چهارشنبه که یک رئیس جمهور را نمی توان استیضاح اگر آنها اعتقاد داشتند اقدام در جهت منافع عمومی به امن خود را دوباره انتخابات است.

در چهارشنبه Dershowitz گفت: “هر مقام دولتی که من می دانم معتقد است که در انتخابات خود را در جهت منافع عمومی است. و بیشتر حق با شماست. انتخابات خود را در جهت منافع عمومی است. و اگر یک رئیس جمهور چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او را به انتخاب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح.”

روز پنج شنبه در یک توییت گفت: “من نمی گویند و یا مفهوم را میرسانند که یک نامزد می تواند هر چیزی را انجام دهید برای اطمینان بخشیدن به او در انتخاب مجدد تنها که به دنبال کمک در انتخابات است و نه لزوما فاسد, با استناد به لینکلن و اوباما نمونه. منتقدان باید یک تعهد برای پاسخ به آنچه من گفتم نه برای ایجاد کلش مردان برای حمله به.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رزومه حملات شیف

مغلوب ساختن پیشی جستن از سر حمله به خانه مدیر پیشرو در مورد حذف خود را از دفتر.

در روز پنج شنبه قبل از روز دهم از استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از به نقل از فاکس نیوز برنامه فاکس و دوستان گفت شیف صفحه اصلی منطقه است که در “شکل وحشتناک”. او در ادامه به تماس شیف یک “فاسد پل” و “ذهنی آشفته”.

سابق دادستان فدرال تماس Dershowitz استدلال ‘ظالمانه’

استدلال های ساخته شده توسط وکیل دفاع از Alan Dershowitz که یک رئیس جمهور را نمی توان استیضاح اگر آنها مرتکب گناهان به منظور به دست آوردن مجدد اگر آنها باور دارند که آنها در حال اقدام در جهت منافع عمومی است “ظالمانه” سابق فدرال دادستان گفت: Al Jazeera.

“به عنوان نماینده آدام شیف پاسخ آن را فقط نمی توان در این مورد که یک رئیس جمهور می تواند درخواست کمک از یک دولت خارجی به عنوان طولانی به عنوان آن کمک می کند تا او را, سیاسی” بارب McQuade سابق دادستان فدرال و استاد حقوق در دانشگاه میشیگان الجزیره گفت: در روز پنج شنبه در پاسخ به Dershowitz نظرات از روز قبل.

Trump impeachment

سناتور لیزا Murkowski در نظر گرفته شده است ممکن است نوسان رای [فایل: پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس]

در حالی که McQuade گفت: بسیاری از سناتورها در روز چهارشنبه “صرفا حول softballs به طرف خود آنها را به یک فرصت برای اینکه استدلال مطلوب به موقعیت خود را” او گفت: برخی از کلید سناتورها به نظر می رسد با استفاده از سوالات بخش به را تشکیل می دهند ذهن خود را.

“سناتور [لیزا] Murkowski و [سوزان] Collins پرسید: اگر تهمت تا کنون نشان داد که هیچ علاقه ای به فساد در اوکراین قبل از جو بایدن اعلام کرد نامزدی خود را برای ریاست جمهوری. سناتور رامنی پرسید: تاریخ تهمت دستور توقف کمک های نظامی شاید در تلاش برای درک انگیزه,” او گفت: از سه سناتور جمهوریخواه در نظر گرفته شود ممکن است نوسان آرا.

“در روز پنج شنبه من خواهد بود بیشتر به دنبال سوال از این سه سناتور است که نشان می دهد یک علاقه واقعی در درک این مورد و تصمیم گیری برای حذف رئیس جمهور از دفتر” او گفت:.

همه چشم ها در چند سناتور جمهوریخواه

با یک رای گیری در مورد اینکه آیا یا نه شواهد جدید از جمله subpoenaing شهود و اسناد و مدارک – انتظار می رود که برای روز جمعه, توجه, تبدیل شده به فقط چند خواهان که احتمالا می تواند فرار از صفوف حزب و دموکرات ها اکثریت آنها نیاز دارید.

این حرکت به احتمال زیاد قرعه کشی خشم بی قرار از همکاران که می خواهند طولانی اقدام به به پایان رسیده است. که در پایان به احتمال زیاد خواهد بود سویفت اگر هیچ اطلاعات جدید مجاز است در دادگاه به عنوان یک بسیار بعید است که دو سوم رای اکثریت مورد نیاز است برای حذف رئیس جمهور از دفتر.

تا به امروز تنها سناتور جمهوری خواه میت رامنی گفت که او می خواهد به شنیدن از سابق مشاور امنیت ملی بولتون در پرتو آیات گزارش داد اوایل این هفته. دیگر جمهوری خواهان در نظر گرفته شده باز به شاهدان بیشتر – از جمله سوزان Colllins لیزا Murkowski و لامار الکساندر.

روز چهارشنبه دو نفر از نزدیک تماشا سناتور مارتا McSally و کوری گاردنر جمهوریخواه رو دوباره انتخابات در نوسان متحده گفت که آنها نمی خواهد رای برای بیشتر شاهد است.

که مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم ؟

بیشتر بخوانید درباره کلید سناتور در دادگاه در اینجا.

Interactive - Trump impeachment

که خانه مدیران ؟

هفت خانه مدیران ارائه شده مورد برای مغلوب ساختن پیشی جستن حذف از دفتر و صرف شنبه فیلدینگ سناتور’ سوالات.

Interactive - Trump impeachment managers

چه اتفاقی افتاد در چهارشنبه ؟

در یک تغییر قابل توجه از رئیس جمهور تهمت ادعای “کامل” ارتباط با اوکراین, دفاع از او اظهار داشت در روز چهارشنبه که یک تجارت از ایالات متحده کمک های نظامی سیاسی و سوغات – حتی اگر ثابت – می تواند زمینه را برای استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع وکیل Alan Dershowitz گفته سناتور که هر سیاستمدار conflates منافع خود را با منافع عمومی است. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کردم کار به امن خود را دوباره انتخابات شد و در جهت منافع عمومی: “نمی توان آن را impeachable,” او گفت:.

در ضمن دموکرات فشرده سخت به نیروی سنا به تماس بیشتر شاهد به شهادت اما وحی جدید از سابق مشاور امنیت ملی بولتون شد مقابله با رئیس جمهور وکلا استفاده می شود که چهار غیر معمول پرسش و پاسخ جلسه به هشدار طولانی دادرسی اصرار سناتور شنیده ام به اندازه کافی.

بیشتر بخوانید درباره آنچه در اینجا اتفاق افتاده است.

Trump

این هنرمند نقاشی به تصویر می کشد کاخ سفید مشاور پت Cipollone صحبت در سنا مجلسی در طول استیضاح محاکمه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن [فایل: Dana Verkouteren/دیپلم مطبوعات]

گرفتن تا در مورد آنچه اتفاق افتاده پس از شروع محاکمه ؟

به عنوان دهم استیضاح آغاز محاکمه گرفتن تا در مورد آنچه اتفاق افتاده در طول دو هفته گذشته.

محاکمه رسما آغاز شد با شروع مراسم در 16 ژانویه که دیدم تحلیف رئیس دادگستری رابرتز که ریاست مجموعه مقالات و 100 عضو مجلس سنا.

هفته آینده شروع با نزدیک به 12 ساعت از مناظره به اوج خود رسید در سناتورهای رای گیری در امتداد خطوط حزبی به تصویب رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل قوانین قطعنامه. در ضمن 11 اصلاحات معرفی شده توسط دموکرات ها مسدود شد. بیشتر بخوانید درباره آن روز در اینجا.

دموکراتیک خانه مدیران پس از ارائه استدلال های خود را برای سه روز در پنج شنبه و جمعه و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع استدلال شنبه دوشنبه و سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>