مغلوب ساختن پیشی جستن افتخارات کاهش یافته خدمات اعضا در روز یادبود سخنرانی

رئیس جمهور همچنین مورد ستایش قرار داد نیروهای مبارزه با کروناویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار افتاده و نیروهای نظامی نیز به عنوان اعضای خدمات در حال حاضر در حال مبارزه با رمان coronavirus و یا آنچه که او به نام “نامرئی دشمن” در یک سخنرانی در فورت مک هنری در بالتیمور در روز یادبود.

“ده ها هزار نفر از خدمات اعضا و ملی Guardsmen در خط مقدم جنگ ما در برابر این ویروس وحشتناک, مراقبت از بیماران ارائه بحرانی منابع و شب و روز کار برای حفاظت از شهروندان ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “به عنوان یک ملت ما سوگواری در کنار هر خانواده ای که عزیزانشان را از دست داده از جمله خانواده بزرگ ما جانبازان است.”

این می آید به عنوان کشور نزدیک ترسناک یک نقطه عطف از 100 ، 000 مرگ و میر به کروناویروس یک نقطه عطف است که باعث شد نمایندگان مجلس به اصرار کاخ سفید به کاهش پرچم به نیمی از کارکنان به افتخار آمریکایی ها که درگذشت coronavirus. رئیس جمهور دستور داد پرچم را به باقی می ماند در نیمه کارکنان از طریق روز یادبود.

با وجود گریم نقطه عطف رئیس جمهور مورد ستایش قرار داد خدمات اعضا کار خود را برای مبارزه با کروناویروس با خوش بینی برای سرنوشت امریکا است.

“ما با هم خواهد پیروز شدن ویروس و امریکا خواهد رفت از این بحران به جدید و ارتفاع و حتی بیشتر. به عنوان ما رزمندگان شجاع ما نشان داده اند از ملت اولین روز. در آمریکا ما با سرداران خود ما سرنوشت. هیچ مانعی و هیچ چالش و تهدیدی است که یک مسابقه برای تعیین خالص از مردم آمریکا است.”

رئیس جمهور همچنین مورد ستایش قرار داد ایالات متحده نیروهای نظامی خود را برای فداکاری در جنگ در طول سخنرانی خود در بالتیمور.

“ما به یاد داشته باشید این جوان آمریکایی که هرگز فرصتی برای رشد, اما که میراث را عمر همه ما است. در هر نسل این بی باک روح بوسید خداحافظی به خانواده و عزیزان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها در زمان پرواز در هواپیما بادبان در کشتی ها و پیاده به نبرد با ما پرچم مبارزه برای کشور ما دفاع از مردم ما است.”

رئیس جمهور همچنین اذعان کرد خانواده های کسانی که در حضور و غیاب در فورت مک هنری که تا به حال از دست عزیزان در تضاد است.

“به هر ستاره طلایی خانواده امروز در اینجا و در سراسر سرزمین ما بدهی ما به شما این است که بی نهایت و ابدی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در کنار شما امروز و همه روز به خاطر سپردن و عزادار امریکا بزرگترین قهرمانان. در روح و قدرت در وفاداری و عشق در شخصیت و شجاعت آنها بزرگتر از خود زندگی.”

در همراهی با اجتماعی فاصله دستورالعمل بسیاری از آمریکایی ها که از دست داده اند اعضای خانواده قادر به پیدا کردن راه های مختلف به افتخار عزیزان خود را بدون جمع آوری است. چندین مراسم از سراسر کشور نیز جریان آنلاین.

پیش از آن در روز تهمت پیوست معاون رئیس جمهور مایک پنس و وزیر دفاع علامت Esper در تاج گذاری مراسم در Arlington National Cemetery در ویرجینیا. این قبرستان در حال حاضر به روی عموم بسته شده و این مراسم بصورت زنده.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بازدید دلاور یادبود پل جانبازان پارک یادبود به پرداخت می شود. او و همسرش دکتر جیل بایدن, عینک, ماسک, در حالی که تخمگذار یک تاج گل در بنای یادبود.

“امروز ما افتخار ما قهرمانان ما از دست داده اند. ما دعا می کنیم برای این عزیزان آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فورت مک هنری. “و خدا به ما شاهد ما رسما نذر برای محافظت و حفظ و گرامی این سرزمین آنها را به خود آخرین نفس برای دفاع از خود و برای دفاع از بنابراین با افتخار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>