مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید مبارزات انتخاباتی در, NC میان نصب coronavirus تهدید

رئیس جمهور دارای یک شمارنده برنامه نویسی در آستانۀ سه شنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب است در کمپین محاکمه دوشنبه شب برای یکی دیگر از ضد برنامه نویسی رالی این بار در شارلوت کارولینای شمالی روز قبل از سه شنبه به عنوان دولت او همچنان به کار برای مبارزه با این تهدید در حال رشد از رمان coronavirus.

رئیس جمهور تجمع در Bojangles سالن بزرگ نشانه بازگشت او به کارولینای شمالی پس از راهپیمایی خود را در فایت سپتامبر گذشته. کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه نیز برگزار می شود در شارلوت بعد از این سال.

اما روز دوشنبه تجمع می آید به عنوان رئیس جمهور مواجه تشدید بحران به عنوان coronavirus مرگ کل افزایش می یابد در ایالات متحده آمریکا با پادشاه کانتی واشنگتن اعلام وضعیت اضطراری پس از آن نشان داد آن را به حال 14 تایید موارد این ویروس که منجر به مرگ و میر پنج.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او کار کرده اند و به طبع با رئیس جمهور گفت: بیش از آخر هفته که یک واکسن در حال توسعه “به سرعت” و “بسیار به سرعت.” اما Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد در هفته گذشته که روند به احتمال زیاد به “حدود یک سال تا یک سال و نیم است.”

به عنوان او را از خروج از کاخ سفید به شارلوت مغلوب ساختن پیشی جستن شاید ارائه یک پیش نمایش از تجمع سخنرانی کوبیدن رقبای خود را و ادعا می کنند که دموکرات ها بودند تقلب نامزدی علیه بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt.

“من فکر می کنم آن را به تقلب علیه برنی اما شاید او را بکشد آن را از طریق” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “این تقلب علیه من چهار سال پیش و من آن را کشیده و از طریق. من فکر می کنم آن را به تقلب علیه برنی.”

رئیس جمهور همچنین اظهار نظر شهردار سابق پیت Buttigieg گزارش قصد دارد به حمایت جو بایدن این ادعا که از معاون رئیس جمهور سابق گفت: او می خواهم “به دیدن او بخشی از آنچه من انجام می دهم” که به منزله عوض.

“که به نام “در عوض ، در عوض. و آنها احتمالا گفت: هی گوش کن اگر من برنده من شما را تایید خواهد کرد, اما من شما را در دولت؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از خروج از کاخ سفید است. “این تقلب علیه برنی وجود دارد هیچ تردیدی در مورد آن. برای تلفن های موبایل مانند آن را کمی ناعادلانه است. من شما را در کارولینای شمالی,” او اضافه شده است.

در روزهای منتهی به رویداد روز دوشنبه رئیس جمهور از کار اخراج شده است در برابر دموکرات ها این ادعا را سیاسی از coronavirus است که خود را “جدید hoax.”

و دموکرات ها شروع به پریدن کرد در این فرصت به انتقاد از رئیس جمهور رسیدگی به این موضوع است. سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ خواهد شد که در رای گیری برای اولین بار در این پنج شنبه, فرار سه دقیقه آگهی در NBC و CBS یکشنبه شب با کوبیدن رئیس جمهور برای رسیدگی به بحران است.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با تمرکز بر میلیاردر در روزهای اخیر — tweeting در یک نقطه و شش بار در مورد بلومبرگ در یک دوره 24 ساعته خواستار او را به رها کردن پس از بایدن را فرمانده پیروزی در کارولینای جنوبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>