مغلوب ساختن پیشی جستن به وزارت امور خارجه این اتحادیه در آستانه نهایی استیضاح رای

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او تحویل داده سوم دولت از آدرس اتحادیه روز سه شنبه در آستانه از خود انتظار استیضاح تبرئه در این کشور ایالات متحده آمریکا.

خلق و خوی در مجلس نمایندگان منعکس شده در این بخش در حال اجرا در سراسر کشور است. جمهوری خواهان را تشویق به عنوان برنده معرفی شد و با شعار “چهار سال دیگر” در حالی که دموکرات ها در سکوت ایستاده بود.

بیشتر:

در سیاست خارجی جبهه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما این است که “کار برای پایان دادن به امریکا جنگ در خاورمیانه”.

او با افتخار در مورد تصمیم خود به منظور کشتار بالا ايراني, فرمانده, قاسم Soliemani. که تصمیم تشدید تنش بین ایران و ایالات متحده با بسیاری از ترس از یک جنگ تمام عیار.

ایران انتقام حمله دو نظامی عراق پایگاه های مسکن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت: هیچ سرباز و زخمی شدند وزارت دفاع اعلام کرد ده ها تن از سربازان ایالات متحده تشخیص داده شده بود با صدمات ناشی از ضربه مغزی.

Trump SOTU

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به تحویل دولت از آدرس اتحادیه [تام برنر/رویترز]

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تصریح کرد نذر خود برای خروج نیروهای نظامی آمریکا از افغانستان است. هنگامی که او قصد دارد برای انجام این کار, اما, همچنان نامشخص است.

ما فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد گفت: رئیس جمهور اشرف غنی در اوایل این هفته که وجود ندارد هیچ پیشرفت قابل توجهی در مذاکرات خود با طالبان. خلیل زاد گفت که او امیدوار رسیدن به یک تفاهم با این گروه بر کاهش خصومت را در ارائه هر بازه زمانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تبلیغ خود را به تازگی رونمایی خاورمیانه برنامه ریزی که شده است به شدت رد میکنند ،

و او با صدای بلند تشویق تماشاگران پس از یادآوری این کشور که به داعش (ISIS) رهبر خود ابوبکر البغدادی کشته شد, در سال گذشته در ایالات متحده عملیات نظامی در سوریه است.

“امروز داعش ارضی خلافت شده است 100 درصد تخریب و بنیانگذار و رهبر داعش – این قاتل خونخوار البغدادی‑مرده است!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اقتصاد

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را صرف سخنرانی برجسته اقتصاد قدرت از جمله کاهش نرخ بیکاری تاکید بر چگونه آن را کمک کرده است و یقه آبی کارگران و طبقه متوسط هر چند در این دوره از رشد را آغاز کرد تحت سلف خود, باراک اوباما.

“تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي آمریکا سرنوشت. ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش و ما هرگز قصد بازگشت!” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد.

و چه تهمت تماس رونق بی سابقه ای است که توسط بسیاری از اقدامات نیست که متفاوت از جامد اقتصاد او به ارث رسیده از اوباما. رشد اقتصادی بود و 2.3 درصد در سال 2019 مطابق با متوسط سرعت پس از رکود بزرگ به پایان رسید یک دهه پیش در سال اول اوباما در هشت سال ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن بر جدید قراردادهای تجاری او مذاکره از جمله فاز یک معامله با چین و ایالات متحده-مکزیک-کانادا قرارداد او امضا شده در ماه گذشته.

Trump SOTU

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکات نزدیکی مجلس نانسی پلوسی و معاون رئیس جمهور مایک پنس در طول دولت از آدرس اتحادیه [Jonathan ارنست/رویترز]

در طول ریاست جمهوری خود مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب تبلیغ خود را در پاسداشت از اقتصاد ایالات متحده. به تازگی به عنوان دو هفته پیش او ادعا کرد که در آن “نه دلتنگ دولت” تا زمانی که او و دولت او تبدیل آن به یک “خروش چشمه اب گرم از فرصت”.

اما اعداد را پشتیبانی نمی کند “چشمه اب گرم” روایت. نشانه هایی وجود دارد که رکورد ما توسعه اقتصادی – در حال حاضر در آن 11 سال – گرفتن طولانی در دندان.

شغل ایجاد کند. و ما اقتصاد را متوسط 2.3 درصد رشد خوبی بود کوتاه از 3 درصد رشد نسبت ناروا پیش بینی کرده بود پس از 1.5 تریلیون دلار کاهش مالیات بسته او و همکار خود را جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند از طریق کنگره در سال 2017.

مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین وزن در آمریکا تولید در سال گذشته به عنوان کسب و کار برگزار می شود بازگشت سرمایه گذاری. و در حالی که کارخانه فعالیت bounced بازگشت در ماه ژانویه در میان امضای یک فاز یک معامله تجاری بین واشنگتن و پکن با ما تعرفه ها هنوز در محل باقی می ماند و در برخی $360bn از کالاهای چینی.

Coronavirus شیوع و مداوم مشکلات برای بوئینگ اطراف 737 MAX نیز می تواند در حال حاضر headwinds به رشد تحلیلگران می گویند.

لحظه بی دست و پا در زمان بی دست و پا

یکی از سوالات بزرگ شب بود که آیا تهمت را به طور مستقیم اشاره استیضاح. او تصمیم به ماندن. خانه استیضاح رئیس جمهور در پایان سال گذشته برای سوء استفاده از قدرت مربوط به معاملات خود را با اوکراین و انسداد کنگره برای امتناع از شرکت در استیضاح پرس و جو.

سنا خود را آغاز محاکمه بیش از دو هفته پیش و رای نهایی برای برنامه ریزی 4 بعد از ظهر به وقت محلی (21GMT) در روز چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته یک لحظه بی دست و پا با مجلس نانسی پلوسی که لگد کردن خانه استیضاح پرس و جو در ماه سپتامبر پس از یک افشاگر شکایت که متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای به دست آوردن اوکراین به راه اندازی تحقیقات به رئیس جمهور سیاسی رقیب است.

در آغاز از مغلوب ساختن پیشی جستن از سخنرانی سه شنبه شب آن را به نظر می رسد پلوسی رفت به لرزش رئیس جمهور یک حرکت میان استیضاح.

Trump SOTU

معاون رئیس جمهور مایک پنس و مجلس نانسی پلوسی نگاه در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه [داگ میلز/رویترز]

رئیس جمهور ارائه شد برگ به Pelosi و معاون رئیس جمهور مایک پنس به او وارد شده برای شب سخنرانی هنگامی که آن را به نظر می رسد او رسیده ، در همان زمان تهمت تبدیل شده به دور از او را به چهره مخاطبان از نمایندگان مجلس با جمع آوری شده برای این آدرس سالانه.

پلوسی به یک نگاه.

بعد در توییتر پلوسی توییتی که “دموکرات هرگز متوقف خواهد شد گسترش دست دوستی به کار انجام می شود #ForThePeople. ما کار خواهد کرد برای پیدا کردن زمینه های مشترک که در آن ما می توانیم اما ایستاده زمین ما که در آن ما می توانیم”.

بعد از نشانی شد پلوسی پاره پاره تا کپی از گفتار یک حرکت کاخ سفید مورد انتقاد قرار گرفت.

Nancy Pelosi

مجلس نانسی پلوسی, ریپ کردن ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی پس از دولت از اتحادیه [جاشوا رابرتز/رویترز]

مغلوب ساختن پیشی جستن است تنها سوم رئیس جمهور به استیضاح. او هرگونه تخلف است. رئیس جمهور سابق بیل کلینتون به سال 1999 دولت از آدرس اتحادیه در میان خود استیضاح محاکمه. تن او اما بسیار متفاوت تر از مغلوب ساختن پیشی جستن عذرخواهی برای اقدامات خود را. او بعدها تبرئه شد.

در حالی که برخی از جمهوری خواهان باید اذعان مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی اشتباه آنها استدلال کرده اند که آیا این مقدار برای یک impeachable جرم. مغلوب ساختن پیشی جستن است که رهبری نسبت به همه اما برخی از تبرئه روز چهارشنبه در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید نظر به پایه

همانطور که انتظار می رود مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اختصاص یک بخش به “ارزش های آمریکایی,” بحث در مورد تلاش برای محافظت از “آزادی مذهبی” و محدود کردن دسترسی به سقط جنین را به عنوان او در ادامه به دادگاه پروتستان و مسیحی محافظه کار رای دهندگان که به صورت یک بخش حیاتی از پایگاه خود را.

او با حمله به دموکرات ها بیش از خود بهداشت و درمان و برنامه و برچسب زدن آنها را “سوسیالیستی”.

او به ارمغان آورد تا امضای خود کمپین موضوع مهاجرت در زمان ساخت نادرست یا گمراه کننده اظهارات.

“قبل از اینکه من سر کار آمد اگر شما نشان داد تا به طور غیر قانونی در ما مرز جنوبی و دستگیر شدند, شما به سادگی منتشر شد و مجاز به کشور ما هرگز دوباره دیده می شود,” تهمت و دروغ. “دولت من به پایان رسیده گرفتن و انتشار است. اگر شما می آیند به طور غیر قانونی شما در حال حاضر خواهد شد به سرعت برداشته شود.”

اما در دولت های قبلی مکزیکی ها به سرعت بازگشت بیش از مرز آمریکا و مکزیک, در حالی که دیگران برگزار شد در بازداشت تا آنها تبعید شدند. برخی از مهاجران از کشورهای دیگر منتشر شد به داخل ما را به صبر کردن مهاجرت خود را.

Trump SOTU

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه دولت از آدرس اتحادیه به یک جلسه مشترک کنگره آمریکا در خانه های مجلسی و [لی میلیس/رویترز]

و با وجود تهمت و ادعا می کند که تمام نامنظم مهاجران در حال حاضر “بی درنگ” حذف شده است وجود دارد یک میلیون دادگاه مهاجرت پرونده که بدان معنی است که بسیاری از مهاجران صبر کنید تا به مدت سه سال قبل از یک جلسه دادگاه قبل از یک قاضی که تعیین خواهد کرد که آیا کسی که در تبعید. پس از یک قاضی قوانین مهاجر اخراج, سفر, مقالات باید به دست آمد که اغلب منجر به تاخیر بیشتر.

به عنوان برای پایان دادن به اصطلاح “گرفتن و انتشار” سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع گسترش این سیاست در سال گذشته در طول یک موج مهاجران انتشار هزاران نفر از مهاجران که آب گرفتگی پناهگاه های مرزی است. افزایش است و پس از گذشت بنابراین مردم کمتر برگزار می شود و کمتر نیاز منتشر خواهد شد. اما تلاش توسط مقامات مهاجرت به بازداشت کودکان به طور نامحدود مسدود شده بود توسط یک قاضی به طوری که کودکان هنوز هم منتشر شده به کشور است.

در یک ژست که در سمت چپ تقریبا همه – از جمله خود گیرنده – به دنبال زبانم بند آمده مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او به جناح راست میزبان رادیو Rush Limbaugh ملت بالاترین غیرنظامی افتخار.

Limbaugh که این هفته اعلام کرد که او تا به حال پیشرفته سرطان ریه به نظر می رسد حیرت زده اش فک مشخصه حذف به عنوان برگ برنده اعلام کرد. دیگران نشسته در سکوت به عنوان بانوی اول, Melania Trump بخور مدال در اطراف گردن خود را در نقطه.

“با تشکر از شما برای دهه خستگی ناپذیر ارادت به کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Limbaugh که اغلب ترویج تئوری های توطئه در رادیو نشان می دهد.

تحریم تعطیل

حداقل 10 قانونگذاران دموکرات از جمله برخی از کسانی که مورد حمله قرار گرفته اند توسط رئیس جمهور را تحریم آدرس در نشانه ای از تظاهرات.

“پس از شور و مشورت بسیار من تصمیم گرفتم که من نمی خواهد با استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی سازی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی” نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز گفت: در یک سری از توییت اعلام تصمیم او.

Ocasio-کورتز همچنین به عنوان نماینده Ayanna Pressley, که او نیز تحریم شدند افراد از حملات نژادپرستانه توسط رئیس جمهور در سال گذشته که منجر به خانه رای گیری برای محکوم نظرات خود را گفتن جفت و دو نماینده کنگره از رنگ – Ilhan عمر و رشیدا Tlaib به “بازگشت” به کشور خود. هر چهار نفر در حال شهروندان ایالات متحده.

عمر و رشیدا Tlaib برای اولین بار دو زن مسلمان در کنگره حضور داشتند آدرس پوشیدن سنتی فلسطین و سومالی لباس.

“این چیزی است که امریکا به نظر می رسد مانند” عمر توییتی.

Tlaib همراه با برخی دیگر از دموکرات نمایندگان گفت که آنها راه می رفت از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی آن را “بی شرمانه”.

ده ها تن از دیگر congresswomen عینک سفید, نمایندگی رنگ زنان suffragettes.

Trump SOTU

خانه دموکراتیک زنان ایستاده قبل از دولت از آدرس اتحادیه. [Jonathan ارنست/رویترز] [Daylife]

دیگر دموکرات عینک قرمز و سفید و آبی راه راه پین برگردان برای برجسته کردن تغییرات آب و هوا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است نورد محیط زیست پادمان و با توجه به مهار آزاد به آلوده.

Whitmer

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer روی صحنه ایستاده است در یک رویداد در همترمکک میشیگان [فایل: لایحه Pugliano/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

میشیگان فرماندار دموکرات گرچن Whitmer تحویل حزب رسمی پاسخ کشید و تضاد بین اقدامات صورت گرفته توسط حزب دموکرات و رئیس جمهور شد.

“مهم نیست که آنچه رئیس جمهور می گوید در مورد بازار سهام” Whitmer گفت. “آنچه مهم است این است که میلیون ها نفر از مردم در تلاش برای دریافت و یا به اندازه کافی پول ندارد در پایان این ماه پس از پرداخت برای حمل و نقل و وام های دانشجویی و یا داروهای تجویزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>