مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار می رود به افزایش 10 میلیون دلار در فلوریدا متوقف

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مخلوط کردن انتخاب مجدد کسب و کار با لذت در طول یک آخر هفته توقف در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا

پالم بیچ فلوریدا. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخلوط انتخاب مجدد کسب و کار با لذت در طول یک آخر هفته توقف در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا حضور در جمع آوری کمک در عصر روز شنبه انتظار می رود به افزایش 10 میلیون دلار برای مبارزات انتخاباتی خود و کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

این رویداد با اعتقاد به گران ترین جمع آوری کمک تا کنون با دعوت رفتن به اهدا کنندگان که به $580,600 هر زن و شوهر با توجه به واشنگتن پست که به دست آمده دعوت به رویداد در پالم بیچ املاک و سرمایه گذار میلیاردر نلسون Peltz.

Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه شده اند بسیار مخربی جذب سرمایه ثبت در مسیر یک هدف بالا بردن $1 میلیارد دلار در این انتخابات چرخه.

حمایت از گروه هایی که به دنبال اصلاحات مالی مبارزات انتخاباتی گفت: دیوان عالی کشور هموار راه را برای چنین جذب سرمایه hauls قابل توجه در سال 2014 محدودیتی در مقدار کل پول یک فرد می تواند به تمام حزب سیاسی کمیته در دو سال انتخابات چرخه.

“توانایی مغلوب ساختن پیشی جستن به افزایش این فصل مقدار از نفوذ پول از میلیاردرهای و multimillionaires یک نتیجه مستقیم از دیوان عالی کشور شکست مطلق برای درک ملت مالی مبارزات انتخاباتی قوانین و یا پیامدهای تصمیم خود گفت:” دموکراسی 21 جمهور فرد Wertheimer در یک op-ed منتشر شده در رسانه است.

در آن 5-4 تصمیم دادگاه عالی پیدا کردم که محدودیت در مقدار کل پول اهدا کنندگان می تواند به همه نامزدها کمیته ها و احزاب سیاسی شد, خلاف قانون اساسی است.

سناتور. برنی ساندرز انتقاد کرده است برخی از هموطنان خود را دموکرات نامزد ریاست جمهوری برای پذیرش کمک های مالی مبارزات انتخاباتی از افراد بسیار ثروتمند سوال که آیا کسانی که قبول کمک های مالی خواهد ایستاد تا به کسانی که آنها را اگر وضعیت به نام برای آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>