مغلوب ساختن پیشی جستن رود به رفت و آمد محکومیت سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به رفت و آمد حکم سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich چند سطح ارشد منابع بگویید ABC News.

در میان این علل که منجر به Blagojevich اصلی محکومیت اتهام که او به دنبال ارز انتصاب به رئیس جمهور سابق باراک اوباما خالی آمریکا صندلی در ازای کمپین پول است.

Blagojevich یک دموکرات ساکن شده و فدرال تادیبی موسسه در انگلوود — در نزدیکی Littleton, Colorado — پس از 15 مارس 2012 که در آن او شناخته شده است به عنوان زندانی شماره 40892-424.

تاریخ خود را برای انتشار مورد انتظار باقی می ماند 2024, مقاطعه در دو سال اعتبار برای رفتار خوب است.

خوار فرماندار رز به شهرت در بخشی به دلیل میل شدید او برای sartorial flamboyance تر از زندگی شخصیت و ظاهری اشتیاق به انجام برای دوربین است. او شناخته شد از طریق شایعات توسط mononym “Blago” و شیکاگو تریبیون گزارش داد که زندانیان در داخل زندان اشاره به او را به سادگی به عنوان “رژیم صهیونیستی است.”

در سال 2009 او به نظر می رسد در ان بی سی “شاگرد” یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد و سپس به میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن در کنار شاغل واقعیت نشان می دهد نوازندگان مانند شارون آزبورن و برت.

Blagojevich خوی زندان باند به نام “زندان راک” نام پس از الویس پریسلی آهنگ که منحل شد و پس از سرب گیتاریست منتشر شد به گزارش آسوشیتد پرس.

گروه مورد استفاده قرار گرفت توسط خود دفاع تیم به عنوان یک مثال از رفتار خوب در طول درخواست فایده ای نداشت.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>