مغلوب ساختن پیشی جستن بالا گرفتن جنگ در توییتر, رسانه های اجتماعی با فرمان اجرایی

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تشدید جنگ خود در رسانه های اجتماعی شرکت ها با امضای یک فرمان اجرایی در روز پنج شنبه به چالش کشیدن مسئولیت حمایت در قانون ایالات متحده است که در خدمت به عنوان یک بستر برای نامحدود سخنرانی در اینترنت.

این حرکت به نظر می رسد بیشتر در مورد سیاست از مواد به عنوان رئیس جمهور هدف از هواداران پس از او به شدت انتقاد کرد در توییتر برای استفاده از چک حقیقت به خود توییتهایی.

بیشتر:

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: واقعیت این چک شد “سرمقاله گیری” توسط توییتر و به فعالیت سیاسی. او گفت که باید هزینه این شرکت ها خود را برای حفاظت از پرونده های حقوقی برای چه نوشته شده است بر روی سیستم عامل خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را که تکیه به شدت در توییتر شفاهی تنبیه کردن دشمنان خود را متهم به تکنولوژی غول در لیبرال متمایل دره سیلیکون کالیفرنیا از هدف قرار دادن محافظه کاران در رسانه های اجتماعی با واقعیت-چک کردن آنها یا حذف پست های خود را.

“ما در حال تغذیه با آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ادعا نظم را رعایت آزادی بیان.

به منظور هدایت اجرایی سازمان به درخواست حکومت مستقل-ساخت سازمان از جمله کمیسیون ارتباطات فدرال و کمیسیون تجارت فدرال برای بررسی اینکه آیا آنها می توانند محل جدید مقررات در شرکت.

کارشناسان ابراز شک و تردید است که بسیار می تواند بدون انجام عمل کنگره. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که فشار برای اقدام قوه مقننه به عنوان به خوبی.

شرکت هایی مانند Twitter و Facebook اعطا مسئولیت حفاظت در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت زیرا آنها می شوند “سیستم عامل” نه “ناشران” است که می تواند در صورت دعاوی بیش از محتوا است.

مشابه فرمان اجرایی بود که قبلا در نظر گرفته شده توسط دولت اما کنار گذاشتهشدن بیش از نگرانی های است که می تواند با تصویب قانونی جمع اوری و آن را نقض اصول محافظه کار در مقررات زدایی و آزادی بیان است.

‘به سادگی غیر قانونی’

روز شنبه, توییتر, مدیر عامل شرکت جک دورسی توییتی “ادامه خواهیم داد تا به نقطه ای از نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان است.”

دورسی افزود: “این را نمی کند ما یک داور از حقیقت است.’ قصد ما این است که برای اتصال نقطه از اظهارات متناقض و نمایش اطلاعات در اختلاف بنابراین مردم می توانند قضاوت کنند.”

از سوی دیگر Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ گفته فاکس نیوز پلت فرم خود را به “سیاست های مختلف, من فکر می کنم از توییتر در این است.”

“من فقط به شدت اعتقاد دارند که Facebook نباید داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین,” او گفت:.

Trump

یک خبرنگار طول می کشد یک گوشی هوشمند عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس خبری در هنهن سالن در شهرستان هنهن, کارولینای جنوبی, ایالات متحده [فایل: ریچارد الیس/سازمان حفاظت محیط زیست]

رئیس جمهور منتقدان, در ضمن, بدحجابی این سیستم عامل اجازه می دهد او را به جلو اطلاعات نادرست یا گمراه کننده است که می تواند به اشتباه رای دهندگان.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منظور این است که به سادگی غیر قانونی گفت:” سناتور Ron Wyden یک دموکرات و مدافع آزادی اینترنت. او “به شدت در تلاش برای سرقت برای خود قدرت دادگاه و کنگره … همه برای توانایی گسترش كلیك كنید نهفته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد کرده است, چند, جدی مشکلات حقوقی و بعید است که برای زنده ماندن یک چالش با توجه به مت Schruers رئیس جمهور کامپیوتر و ارتباطات صنعت ارتباط Washington, DC-سازمانی است که نشان دهنده کامپیوتر و اینترنت شرکت.

این امر همچنین به نظر می رسد به یک حمله در همان آنلاین آزادی فعال است که سیستم عامل رسانه های اجتماعی شکوفا در وهله اول — و آنها را چنین موثر میکروفون برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر سیاستمداران است.

“طنز که از دست داده است و در اینجا است که اگر این حمایت بودند به دور و خدمات رسانه های اجتماعی خواهد بود به مراتب تهاجمی تر در تعدیل محتوا و فسخ حساب” Schruers گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>