مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس آمریکا-چین در تضاد با تحریم های جدید اقدامات

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او کارگردانی دولت او برای آغاز فرایند از بین بردن درمان های ویژه برای هنگ کنگ در پاسخ به برنامه های چین برای تحمیل امنیتی جدید قانون در این سرزمین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ساخته شده در کاخ سفید در کنفرانس خبری گفت: چین شکسته بود آن کلمه بیش از هنگ کنگ استقلال. او گفت که حرکت خود را در برابر دلار هنگ کنگ شد یک “تراژدی” برای مردم هنگ کنگ, چین و جهان است.

بیشتر:

“ما اقدام به لغو هنگ کنگ درمان ترجیحی” او گفت:, و اضافه کرد که آمریکا نیز با تحریم در افراد دیده می شود به عنوان مسئول تان هنگ کنگ استقلال.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او کارگردانی دولت او برای آغاز فرایند از بین بردن سیاست موافقت نامه ها در هنگ کنگ اعم از استرداد درمان برای کنترل صادرات.

او گفت که او نیز موضوع را اعلام روز جمعه به بهتر حفاظت حیاتی پژوهشی دانشگاه توسط تعلیق ورود اتباع خارجی از چین به عنوان پتانسیل خطرات امنیتی – یک حرکت اعتقاد بر این بود با هدف چینی فارغ التحصیل دانش آموزان مشغول به تحصیل در ایالات متحده است.

این حرکت پس از چین جعلی پیش رو با برنامه ای برای اعمال جدید امنیت ملی قانون و پس از وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: خاک دیگر حکم ویژه درمان تحت قانون ایالات متحده است که فعال است آن را به باقی می ماند یک مرکز مالی جهانی.

روز جمعه نمایندگان آمریکا و بریتانیا با ابراز نگرانی چین هنگ کنگ قصد دارد در شورای امنیت سازمان ملل باعث تظاهرات از هر دو کشور چین و روسیه است.

15-عضو شورای غیررسمی مورد بحث هنگ کنگ در یک بسته مجازی جلسه پس از چین به مخالفت با ما تماس بگیرید در روز چهارشنبه به صورت رسمی باز جلسه شورای استدلال که آن را یک مسئله صلح و امنیت بین المللی.

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد کلی هنر و صنعت گفت: “ما می رویم به نگاهی محترم ایستادگی برای دفاع از حقوق بشر و با وقار راه زندگی است که میلیون ها دلار هنگ کنگ شهروندان برخوردار بوده اند و سزاوار … و یا در حال رفتن به اجازه می دهد حزب کمونیست چین به نقض قوانین بین المللی و نیروی اراده خود را بر مردم هنگ کنگ؟”

“این قانون خطرات محدود کردن آزادی که چین متعهد شده است برای حمایت به عنوان یک ماده از قانون بین المللی” انگلستان اقدام سازمان ملل, سفیر, جاناتان آلن گفت: پس از این شورا بحث و بررسی است. “ما همچنین به شدت نگران است که … آن را تشدید اختلافات عمیق موجود در هنگ کنگ است.”

شورای امنیت سازمان ملل متحد تقسیم بیش از هنگ کنگ (2:36)

دیپلمات گفت: روسیه و چین پاسخ داد: در این شورا بحث نخوری ما بیش از مینیاپولیس به قتل یک غیر مسلح سیاه – که دیده می شد در تصویری برای نفس نفس نفس زدن در حالی که یک افسر پلیس به زانو در گردن و دست زدن به آن در حال رشد کردند.

“چرا ما را انکار می کند و راست چین برای بازگرداندن صلح و نظم در هنگ کنگ در حالی که به طرز وحشیانه ای متفرق کردن جمعیت در خانه؟” معاون سازمان ملل متحد سفیر دیمیتری Polyanskiy ارسال شده در توییتر پس از این شورا بحث و بررسی است.

چین در سازمان ملل ژانگ ژوئن در بیانیه ای گفت: پس از این جلسه که آمریکا و انگلستان باید “ذهن خود را کسب و کار” و اضافه کرد که: “هر گونه تلاش برای استفاده از دلار هنگ کنگ به دخالت در چین داخلی مهم است این است که محکوم به شکست است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>